אדריכלות ועיצוב פנים בוילות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

 

כל תהליך עיצוב, בין שמדובר על עיצוב דירה קטנה ובין שמדובר על עיצוב וילה או בית פרטי, הוא תהליך עיצוב שהתוצאה שלו חייבת לעלות בקנה אחד עם העדפות הלקוח במאה אחוז. יחד עם זאת, זה לא אומר ששני תהליכי העיצוב הללו הם זהים. בכל אחד מהמקרים יש להתאים את הסגנון, את הסטנדרטים ואת הרמה למבנה ולתקציב העומד לרשות הלקוח. אז מהם ההבדל בין אדריכלות ועיצוב פנים בוילות ובין אדריכלות ועיצוב פנים בנכסים אחרים? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

עיצוב פנים – תהליך מקצועי

בכל מקרה של עיצוב פנים, חייב תהליך התכנון והעיצוב להישען על עקרונות מקצועיים בלבד ולבטח לא להסתמך על מצבי רוח חולפים או אפילו על טרנדים שאינם עולים בקנה אחד עם העדפותיו האישיות של הלקוח. כך למשל, במקרה של עיצוב דירה קטנה נרצה לתת את הדגש יותר על ניצול המרחב, שימוש באמצעים מודולריים ואביזרי עיצוב חכמים שמאפשרים לנו ניצול מרבי של המרחב הקטן העומד לרשותנו. במקרה של עיצוב וילה, אין לנו בעיה של מרחב קטן אלא דווקא להיפך – המרחב גדול וצריך למלא אותו וליצור אווירה של בית. במקרה כזה, עקרונות העיצוב עליהם נישען יהיו שונים לחלוטין, אבל אלה לא רק העקרונות, שמבדלים תהליכי אדריכלות ועיצוב פנים בוילות, אלא גם הסטנדרטים.

 

סטנדרטים של עיצוב

מעבר לעקרונות המקצועיים, הייחודיים לכל סוג של נכס, ישנו גם ההיבט של הסטנדרטים. סטנדרטים אלה נקבעים כמובן על פי התקציב העומד לרשות הלקוח אבל חייבת להיות התאמה בין הסטנדרטים ובין הנכס. מן הסתם, סטנדרטים גבוהים הם תמיד נכונים ותמיד עדיפים, אלא שבמקרה של אדריכלות ועיצוב פנים בוילות הם גם הכרחיים. וילה היא במהותה מבנה שמשדר עושר ושפע. תכנון לקוי של וילה, על פי סטנדרטים שאינם תואמים את אופי המבנה, לא רק שיהפכו את הווילה למבנה בעיצוב בסטנדרטים נמוכים, אלא אפילו יהפוך אותה לעדיפות רעה יותר מאשר דירה קטנה בעיצוב סטנדרטי.

 

יצירתיות ותקציב

בכדי לעמוד בסטנדרטים הנדרשים על אדריכלות ועיצוב פנים בוילות אל מול מסגרת התקציב העומדת לרשותכם, חשוב מאוד שמעצבת הפנים שתשכרו לטובת המשימה תהיה מספיק יצירתית ומספיק מקצועית כדי לפרוש בפניכם את כל הדרכים להגיע ליעד. אתם לא חייבים להשקיע בשיש היקר ביותר, בעץ היקר ביותר ובמותגים היוקרתיים ביותר. ישנן דרכים רבות להעניק לווילה את האווירה והאופי המתאימים לה וישנן גם וילות שמשדרות עושר ושפע, אבל עושות את זה בדרכים פשוטות ואינטימיות. מכל הסיבות האלה, כשאתם בוחרים את מעצבת הפנים שלכם, אתם רוצים לוודא שמדובר במעצבת פנים בעלת ניסיון בתחום הספציפי של עיצוב וילות ובעלת מגוון ראוי של פרויקטים בקטגוריה ספציפית וייחודית זו, שלא רבים ממעצבי הפנים מכירים לעומק.

אז מה היה לנו בכתבה:

בלוג
הכפתור האדום

פינוי תכולת דירה

תהליך ההסרה יכול להיות קשה מאוד ומייסר רגשית. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל הכלים הדרושים לעבודה. תצטרכו מכונית או משאית עם נגרר, ארגזים וחומרי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!