קרדיט תמונה: freepik

אחזקת מבנים – כל מה שאתם צריכים לדעת

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

יש לכם חילוקי דעות חוזרים מול הוועד? אתם מרגישים שאתם לא מקבלים תמורה על התשלום החודשי שלכם לתחזוקת הבניין? הגיע הזמן שתתנו למישהו חיצוני לנהל את המבנה שלכם. שירותי אחזקת מבנים הוא אחד השירותים הנפוצים, הוא מתאים לכל סוג מבנה ויכול לכלול שירותים יוקרתיים שישדרגו לכם את איכות החיים בין יום.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

 

מה זה שירותי אחזקת מבנים?

אם אתם גרים או גרתם בבניין משותף יש הרבה מטלות לתחזוקת הבניין שאינן כוללות את הדירה שלכם בלבד. מה שאתם מכירים הוא וועד בית, שלא תמיד עושה את העבודה כראוי. הסיבה לכך שהיא שברגע שאין מקור סמכות שהוא לוקח פיקוד זה פשוט לא עובד. עליכם למצוא מישהו ניטרלי אשר תפקידו יהיה סביב אחזקת מבנים בלבד. כאשר מדובר על שירותי אחזקת מבנים מחברה חיצונית תחזוקת הבניין תעלה כמה שלבים. לכל מבנה יש אתגרי תחזוקה, אם מדובר על בניינים גדולים, או בניין בו יש חילוקי דעות חוזרים.

 

שירותי אחזקת מבנים משולמים פעם בחודש, הם מחליפים את התשלום לוועד בית לרוב. התחזוקה כוללת את כל אנשי המקצוע שאתם צריכים. לדוגמא, אם יש לכם צמחייה מחוץ למבנה גנן מטעם חברת האחזקה ידאג לטפח אותו. תחזוקת המעלית גם תחת העבודה של חברת האחזקה, ניקיון וביצוע תיקונים. יש גם מקרים חריגים של נזילה מחוץ המבנה איטום מבנה הוא חלק מהשירות. במילים אחרות, כל תקלה שצצה היא האחריות של חברת האחזקה.

 

מי צריך את זה?

חשוב לציין, לרוב המחיר אותו תשלמו עבור שירותי אחזקת מבנים יהיה גבוה יותר מאשר הוועד שאתם משלמים. על עבודה מקצועית צריך לשלם. אם אתם תסתכלו לטווח הארוך ותשוו את מה שכלול בוועד אל מול מה שכלול בשירותי התחזוקה, תוכלו לראות שאתם חוסכים לא מעט כסף עבור הוצאות פתאומיות כמו איטום וכד'. עם זאת, שירות אחזקת מבנים לא מתאים לכל מבנה. אתם תוכלו להשתמש בכל מבנה בשירותי תחזוקה, אך רק בניין חדש מעל 6 דירות יהיה משתלם עבור אחזקת מבנים. אם אתם סובלים מתקלות חוזרת, אם יש חילוקי דעות חוזרים מול הוועד, אם אתם לא חושבים שאתם מקבלים תמורה הולמת עבור הוועד שאתם משלמים, פנו לשירותי אחזקת מבנים מקצועית קבוצת מרום.

 

איך בוחרים חברת שירות מקצועית?

כדי למצוא חברה מקצועית עליכם לערוך סקר שוק ולראות מה חברות האחזקה מציעות לכם. לעיתים יהיו חברות אשר יעבדו רק תחת מינימום דירות. שימו לב מה התקציב אשר כל דיירי הבניין מוכנים להשקיע וכך תדעו איך לבחור את החברה המקצועית ביותר. חברות מקצועיות יעניקו לכם שירותים מגוונים, החל משירותי ניקיון ועד לתיקונים במבנה לפי הנדרש. יש חברות אשר יציעו לכם שומר בכניסה לבית, תחזוקת חדר כושר, ומענה לכל פנייה.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!