איך בוחרים חברת אחזקה לבניין

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אחת הטענות הנפוצות בקרב דיירים בבנייני קומות, נוגעת לתפקוד הלקוי של וועד הבית. תחזוקה בלתי הולמת, בעיות ניקיון או בעיות בטיפול כללי בבניין, כולל גיזום עצים. מהם הגורמים העיקריים לבעיות כאמור לעיל? כיצד יכולה חברת אחזקה לבניין לפתור את הבעיות הללו? בשורות להלן נעסוק בסוגיות הללו בהרחבה

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ועד הבית, המחויבויות שלו ואפשרויות הפעולה

תפקיד ועד הבית הוא אחד התפקידים הבעייתיים, השוחקים והפחות מתגמלים הקיימים. הוועד כאמור אחראי לניקיון, לגינון ולפעולות התחזוקה השגרתיות בבניין – החל מהחלפת נורות וכלה בטיפול בבעיות מינוריות בנושא צבע, תחזוקת המדרגות והמעליות וכיוצא באלה. בדרך כלל, כל פעולה שהיא מעבר למה שמקובל בשגרה, דורשת אישור של כלל הדיירים, באסיפת דיירים על פי התקנות. דא עקה, שהאחריות כאמור לעיל מגיעה ללא כל תגמול עבור השירות שחברי הוועד עושים למען עצמם – אבל גם למען שאר הדיירים. זאת ועוד – בלא מעט מקרים, סופגים חברי הוועד תלונות, שמרביתן אינן מוצדקות. לכן אין תמה בכך שבמקרים רבים, מועברת האחריות על הטיפול בבניין המגורים לידי חברת אחזקה לבניין שמחליפה למעשה את הוועד.

הגורמים העיקריים לתלונות כאמור אינם נובעים מחוסר רצון או יכולת של חברי הוועד בבניין לטפל בכלל התקלות. הן נובעות בעיקר מעצם העובדה שחברי הוועד אינם פנויים לביצוע המשימה. בדרך כלל מדובר באנשים עובדים, העסוקים כדרכה של מרבית האוכלוסייה, בבעיות פרנסה ובעיות היום יום. במקביל, יש דיירים המייחסים לוועד יכולות או סמכויות שהן הרבה מעבר למה שמקובל, ונוטים להתלונן על כל דבר. הכביש על יד הבית בעייתי? מתלוננים לוועד. התאורה ברחוב לא פועלת? הוועד, כמובן, אשם. במקביל, אותם דיירים הנוטים להתלונן בתדירות הגבוהה ביותר, הם האחרונים שינדבו עצמם למשימות עבור הבניין. לרוב, מדובר גם באותם אנשים שלא ישלמו את מיסי הוועד בזמן.

חברת אחזקה לבניין והסדרת פעילות הוועד

הפתרון הזמין והנוח ביותר, בעיקר בבניינים שבהם קיימת אי הסכמה חריפה בנושאים שונים, הינו פנייה לקבלת שירותיה הטובים של חברת אחזקה לבניין. החברה כאמור תטפל בכל ההיבטים של אחזקת הבניין, החל מהפעולות הבסיסיות והשגרתיות ביותר דהיינו ניקיון, תחזוקה וגינון. ואולם אנשי המקצוע של החברה יטפלו גם בנושאים נוספים – תחזוקה תקופתית, הכוללת זיפות הגג, צביעת הבניין ועוד כיוצא באלה פעולות. בנוסף, יפעלו הנציגים של חברת אחזקה לבניין מעת לעת לביצוע פעולות שיפוצים ושימור כגון צביעה חיצונית או חידוש החיפוי לבניין, טיפול בצנרת ופעולות רבות נוספות. כל זאת, בכפוף לקבלת החלטות מתאימות על ידי אסיפת הדיירים, שהתכנסה בצורה חוקית וקבלה את ההחלטות המתאימות.

אם יש לכך עניין בהעברת האחריות בבניין המגורים שלכם לידי חברת אחזקה לבניין זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליכם הקדם. הם ילמדו את הצרכים של הבניין שלכם ויציעו לכם תוכנית פעולה אופרטיבית לביצוע שלהם.

חברת אחזקה לבניין

אז מה היה לנו בכתבה:

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!