בית משותף
בית משותף

איך לבחור חברת אחזקה למגדלי מגורים?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בנייני מגורים זקוקים לתחזוקה שוטפת בדיוק כמו שבעלי הדירות דואגים לתחזוקה האישית בתוך הבתים. הם זקוקים לניקיון שבועי ותחזוקה של מערכות כמו מעליות הבניין, איטום, הדברה ותחזוקת הגינה המשותפת. כיום יש המון חברות אחזקה המציעות את השירותים הללו, חדשות נדל"ן קוראת לחברות אלו בשם חברות ניהול ותפקידן למעשה לנהל את כל מה שקשור בתחזוקת הבניין. תוכלו להמשיך ולקרוא על מספר קריטריונים חשובים כאשר בוחרים חברת אחזקה לבניין שלכם.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לבחור חברת אחזקה שמבצעת ניקיון פעמיים בשבוע וגם לחדר המדרגות

כיום מגדלי הבניינים מכילים דירות רבות והמון דיירים שנכנסים ויוצאים כל הזמן וזה מצריך ניקיון שוטף לפחות פעמיים בשבוע. בהרבה בניינים שבהם קומות גבוהות נהוג לנקות את הלובי והקומות עצמן ולשכוח מחדר המדרגות שכמעט לא בשימוש. חשוב למצוא חברת אחזקה שמכניסה לתוך לו"ז הניקיון גם ניקיון של חדר המדרגות.

לבחור חברת אחזקה שמבצעת בעצמה בדיקות של המעלית והגגות

ככל שלחברת האחזקה יהיה את היכולת לבצע בדיקות שגרתיות לבניין, כך זה ימנע מדיירי הבניין להתעסק בכך. זה לא שלא תוכלו להתעסק בעצמכם, אך כאשר יש כל כך הרבה אנשים בבניין אחד ולא מדובר בבניינים נמוכי קומה כמו שהיו בעבר, המשימה היא קשה בהרבה וקשה להגיע להחלטות וביצוע. מצאו חברת אחזקה וניהול שמאפשרת לכם לקבל יותר שירותים כחלק מהמחיר.

אחזקת בניין הכוללת גם ניקיון וגינון של החצר המשותפת

להרבה בניינים יש חצר משותפת המצריכה תחזוקה שותפת של גנן. מומלץ למצוא חברת אחזקה שמספקת גם שירותי גינון תקופתיים. שירותי הגינון יעזרו לכם לשמור על גינה נקייה מעשבים ולכלוך וגם תאפשר לכם להנות מחצר וכניסה לבניין שהם נקיים ונעימים.

 האם למחיר יש השפעה?

אז זהו שבעניין זה אין נכון ולא נכון. חשוב לבדוק ולבצע השוואה מה ניתן לכם בכל חברת אחזקה ולבחור בזו שנותנת לכם יותר בפחות מחיר. בסופו של דבר אתם מחפשים תחזוקה שוטפת ולשלם כמה שפחות בוועד הבית. התחזוקה היא חשובה מאוד וניתן למצוא אותה גם במחיר שפוי.

האם שיפוצים נכללים בשירות שניתן על ידי חברת האחזקות?

לא כל חברה מאפשרת קבלת שירותי שיפוץ. יש לבדוק עם כל חברה בנפרד את הסעיף של שיפוץ. יש חברו שיבצעו רק שיפוצי צבע בקירות הבניין והחללים המשותפים ויש חברות שלא יעסקו בכך בכלל. לכן חשוב לבדוק מה נכלל כחלק מהמחיר שתשלמו לחברה בפועל.

לסיכום, חברת אחזקה טובה ואיכותית היא חברה שמאפשרת לכם כמה שיותר שירותים במינימום מחיר. חשוב שתזכרו כי כל הדיירים משלמים סכום שאינו מבוטל ולכן עליכם לקבל שירות שתואם למחיר ששילמתם. שימו לב ועשו השוואה בין חברות האחזקה השונות וכך תגיעו לחברת האחזקה שהכי מתאימה עבור הבניין המשותף שלכם. לא תאמינו איזה טיפים מחכים לכם באתר https://www.delek-nadlan.co.il/

אז מה היה לנו בכתבה:

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!