freepik

תקלות נפוצות במערכת האינסטלציה ודגשים חשובים שחשוב לדעת

תחום האינסטלציה מוגדר כמורכב במיוחד, בו נדרשים ידע תיאורטי ומעשי רבים וגם שנות ניסיון רבות על מנת להתמודד עם תקלות או בעיות משמעותיות. למרות זאת, רוב האנשים מאמינים שאם הם יוכלו להבין בעצמם את הבעיה מתוך הנחות הגיוניות, הם יוכלו לטפל בה בעצמם ולחסוך במחיר שירותי האינסטלציה. הרי מה עלול לקרות כשעולה הצורך לפתוח סתימה באסלה בסך הכל? ובכן, בחלק גדול מהמקרים הטיפול העצמי פשוט יחולל נזק או לקויות גדולות יותר, שיעלימו את הבעיה הקטנה אך יגרמו לתקלה הרבה יותר מורכבת ויקרה, שתחייב הזמנת אינסטלטור מקצועי ברמת השרון.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

freepik

התקלות הנפוצות ביותר בעבודת האינסטלטור

ברז דולף – מדובר באחת הבעיות הנפוצות והמציקות ביותר בבית או במשרד, אך גם בזו שנחשבת לפשוטה למדי לטיפול. כדאי לבדוק האם הברז מחוזק היטב בבסיסו ובפייה. אם הוא מחוזק, ייתכן שתצטרכו להחליפו מכיוון שהתיישן. מדובר בפעולה לא מורכבת, אך היא בהחלט תצריך אינסטלטור טוב שיבצע אותה מבלי להביא לשברים בעקירת הברז הישן ועם תשומת לב לחיבור לצנרת המים ולחץ המים בברז החדש.

סתימה בכיור או השירותים – לפתוח סתימה באסלה או הכיור הביתי היא פעולה שאפשר לבצע עם פומפה, אך אם היא איננה משתחררת תוך פמפום-שניים לכל היותר, עליכם לקרוא לאינסטלטור. האינסטלטור ישתמש במעין חוטר ארוך שנועד להעריך את עומק החסימה ולהבין כיצד לפתור את הבעיה, בדרכים שלא יפגעו בפנים הצנרת וייצרו נזק שיצריך החלפה של הצנרת כולה.

דליפת מים ממקור לא ידוע – אם זיהיתם רטיבות שמקורה בצנרת הביתית, ייתכן שהבעיה היא בברז המים הראשי. במצב זה, תוכלו לחייג אל אינסטלטור מקצועי ברמת השרון שידריך אתכם כיצד לסגור את השיבר הראשי. כאשר הוא יגיע למקום, הוא יוכל לאבחן את התקלה בצורה מהירה ומדויקת.

לחץ מים נמוך מאוד – מדובר בתקלה נפוצה ובהחלט מטרידה במיוחד, שמונעת פעולות בסיסיות בשגרה היומית כמו מקלחת או אפילו שטיפת ידיים. במצב זה, על האינסטלטור להגיע למקום ולהתקין משאבת מים שתגביר את הלחץ. לעתים יהיה צורך לבדוק מהי הבעיה בצנרת, מאחר וייתכן וישנה סתימה.

ועוד כמה דגשים חשובים מאת האינסטלטורים:

הימנעו ככל האפשר משפיכת חומרים שומניים או קשים לתוך הכיור כמו קפה, שמן מטיגון או שאריות מזון גדולות שעוברות דרך פתח הניקוז. אחת למספר ימים, מומלץ לשפוך פנימה מים רותחים שימיסו את החומרים שהצטברו בתוך הצנרת.

הימנעו ככל שתוכלו ממצב של סתימה במקלחת, הנגרמת כתוצאה משיערות. חלקן ייתפסו אמנם בפתח הניקוז ויהיה קל לסלק אותן, אך חלקן חודרות פנימה אל תוך הצנרת וסותמות אותה באופן קשה וחמור עם הזמן.

אל תזרקו פסולת אל תוך אסלת השירותים. מומלץ להשתמש בפח ובכך למנוע הדחת מים איטית שעם הזמן תהפוך להדחה קשה המדיפה ריח רע מאוד.

כאשר דרושה לכם בדיקה כללית לצנרת, החלפה של חלקים מסויימים שניזוקו או התבלו, הימנעו מלבצע זאת לבד וקראו לאינסטלטור מקצועי שיבצע את הפעולה מהר והיטב.

.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

איתור נזילות

  מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! שם טלפון אזור שליחה נזילה בבית יכולה להסב נזק מהותי מאוד למבנה עצמו ואי

קרא עוד »

דלתות ברזל כמה עולה

  מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! שם טלפון אזור שליחה אם אתם חושבים על דלתות ברזל לבית שלכם, חשוב מאוד

קרא עוד »

אודות

אנו מציעים לכם חיסכון כספי בניהול הבניין המשותף לחברתנו ניסיון של 10+ שנים בשליווי בניינים משותפים וחיסכון כספי של עשרות אחוזים. אנו מתמחים בחיסכון עלויות בתחום הביטוח של הבניין המשותף שלכם, עלויות חברת הניהול, חיסכון בעלויות חיטוי מאגרי המים שלכם, חיסכון בעלויות חברת הניקיון, חיסכון בעלויות חברת המעליות ועד . פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות

צרו קשר למידע נוסף

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ