איתור נזילות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

 

נזילה בבית יכולה להסב נזק מהותי מאוד למבנה עצמו ואי נעימות רבה לדיירי הבית. אם יש לכם טפטוף מים מקירות הבית או אם אתם מזהים סימנים שיכולים להעיד על נזילה קיימת, אין ספק שחשוב מאוד שתבחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר עבור איתור הנזילה ומתן מענה מדויק ומתאים. תהליך איתור נזילות מתבצע כיום בשיטה חדשנית ומתקדמת אשר איננה מסבה נזק למבנה כפי שהיא הסבה בעבר. כמובן שבכדי שאיתור הנזילה אכן יתבצע באופן המדובר, יש לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, אשר ידוע כי הם משתמשים באמצעים הטובים, המתקדמים והאיכותיים ביותר לצורך איתור נזילות.

כיצד תדעו שיש לכם נזילה?

לא פעם, ניתן פשוט לראות טפטוף כלשהו מאחד הקירות בבית או מים שמגיעים מהמרצפות. מדובר על נזילה שהמקור שלה לא ידוע. הצנרת של מערכת האינסטלציה הביתית עוברת מבעד לקירות ותחת המרצפות של הבית ועל כן, אם יש סדק כלשהו באחד הצינורות, אם הצנרת שחוקה או אם יש כל סיבה אחרת באחד הצינורות שבגינה נוצרת נזילה, יש צורך לבצע את כל הפעולות הרלוונטיות בכדי לאתר את מקור הנזילה ולתקן את המקור המדובר בצורה הטובה והיעילה ביותר.

מעבר לטפטוף של מים המעיד כי כנראה יש לכם נזילה כלשהי בצנרת, ישנם סימנים נוספים שיכולים להעיד כי יש לכם נזילה סמויה כלשהי. כך לדוגמא: אם אתם מקבלים חשבון מים גבוה מהרגיל באופן חריג, אם אתם מזהים סימנים של רטיבות על הקירות, אם אתם רואים סימנים של עובש או קילופים בקירות, אם יש באחד החדרים ריח של טחב לא טוב ועוד, ככל הנראה יש לכם נזילה שצריך לאתר אותה.

כיצד מאתרים נזילות?

בעבר, לצורך איתור נזילות מחיר מעולה היה צורך לשבור קירות או להרים מרצפות וזאת בכדי להבין מהו המקור המדויק של הנזילה ולתקן אותו. כיום, כבר ממש לא צריך להרוס את המבנה בכדי לאתר נזילות. איתור נזילות כיום מתבצע בשיטה מתקדמת הרבה יותר, המבוססת על שימוש במצלמה טרמית מיוחדת. מדובר על מצלמת אינפרא אדום שבאופן חיצוני יכולה למדוד את הטמפרטורה בקירות או במרצפות. באזור אשר מתגלה כי הטמפרטורה נמוכה יותר משאר האזורים, ניתן להסיק כי מקור הנזילה מצוי בו. בהתאם לכך, ניתן לתקן את הנזילה באופן נקודתי. אין ספק כי מדובר בשיטה הרבה יותר טובה משיטת האיתור שהייתה בעבר.

במי כדאי לבחור עבור איתור נזילות

אם אתם מחפשים איש מקצוע הרלוונטי עבור איתור נזילות, כדאי מאוד שלא תתפשרו על פחות מהטוב ביותר בתחום. בדקו היטב איזה אינסטלטור מציע לכם שירות איתור נזילות בשיטה המתקדמת, באמצעות שימוש במצלמה טרמית וכן, בדקו האם הוא מנוסה בתחום, בעל ותק, המלצות ומוניטין. איש מקצוע מעין זה יסייע לכם לאתר כל נזילה בצורה קלה, מהירה ויעילה.

אז מה היה לנו בכתבה:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!