הדברת בניין מגורים – איך, מתי, כמה ולמה?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

בנייני מגורים מהווים כר פורה לשגשוג והתרבות של מזיקים מסוגים רבים, דוגמת חרקים  ומכרסמים שונים. זוהי הסיבה מדוע הדברת בניין מגורים היא דבר כל כך חשוב ויש לבצע זאת באופן תקופתי. רק מדבירים מורשים רשאים לבצע הדברת בניינים והיא כוללת מספר היבטים ודגשים שמייד תקבלו סקירה לגביהם.

 

מדוע חשוב להדביר בנייני מגורים?

כאמור, הדברה בבניין מגורים היא דבר שחשוב לבצע מעת לעת וזאת בשל הסיכוי הגבוה להתרבות מזיקים בתוך הבניין וסביבתו. בנייני מגורים מושכים אליהם מזיקים בן היתר בשל מקורות מזון שאותם לא מנקים בזמן (מספיק שילד יזרוק שקית של חטיף כלשהו בלובי של הבניין), רקב אורגני (למשל, ליד פחי הזבל בחדר האשפה של הבניין), מקומות מסתור שאהובים עליהם וקיימים בבניינים (מקלטים למשל), צמחייה רבה שמושכת אותם לגינה של הבניין ובנוסף גם חיות מחמד שנושאות על גבן את המזיקים היישר לתוך הבניין. על כל זאת ועוד, גם פתחי ביוב גדולים מהווים חלק גדול ממקור ההתפרצות של מזיקים, בעיקר בבנייני מגורים שהתחזוקה בהם לקויה.

 

הדברת בניין מגורים – מה השירות כולל?

ההתקשרות עם חברת הדברה עבור הדברה לבניין משותף מבטיחה לכם סביבת מגורים נקייה לחלוטין ממזיקים. תוכלו ליהנות מהשירות לצרכי מניעה מראש של התפתחות מזיקים בבניין וגם לטפל במזיקים באופן ממוקד אם בכל זאת פלשו לבניין. השירות שניתן עבור בנייני מגורים סובב בעיקר סביב המשימות הבאות:

  • הדברת פתחי ביוב של בניין – בתוך מערכת הביוב שוכנים מזיקים רבים, שנהנים מאספקה שוטפת של מקורות מזון (צואה ורקב) וממסתור מהאדם וטורפים שונים. זוהי הסיבה מדוע חשוב לבצע הדברת ביוב לבניין מפעם לפעם. המזיקים הנפוצים ביותר בתוך הביוב הם ג'וקים וחולדות והם נוהגים לצאת דרך פתחי הביוב על מנת לחפש אחר מקורות מזון נוספים בבניין. הדברה נגד ג'וקים וחולדות בפתחי הביוב מומלצת ביותר עבור בנייני מגורים לקראת הקיץ כאשר הטמפרטורות עולות והם מתחילים להיות פעילים יותר.

 

  • הדברת חרקים – אינספור חרקים נמצאים כל העת סביבנו ובעיקר בתקופת הקיץ החמה והלחה האהובה עליהם, כך שללא הדברה תקופתית שתבוצע באופן מקצועי, הם יתרבו בקצב מסחרר בסביבת הבניין ובתוכו ויפגעו רבות באיכות החיים של הדיירים. חלק מהחרקים אף יכולים להוות סכנה בריאותית של ממש וגם לפגוע ברכוש. בין החרקים הנפוצים ביותר בבניינים ניתן לציין תיקנים, נמלים, יתושים, נדלים, פשפשים, טרמיטים וחרקי צמחייה שונים.

 

  • לכידת מכרסמים וזוחלים – במידה ומכרסמים כבר חדרו לבניין, ניתן בהחלט לטפל בהם באמצעות הדברה מתאימה. כאשר לא מדובר בכמות גדולה של מכרסמים, המדביר יכול ללכוד אותם באמצעות מלכודות ייעודיות. אם מדובר בבניין שבו מכרסמים רבים, יבוצע שימוש בתיבות האכלה מורעלות. ומה לגבי המקרה של זוחלים שונים דוגמת נחשים? גם במקרה הזה חברת הדברה תוכל לטפל באמצעות שליחה של לוכד מקצועי שיתפוס אותם מבלי לפגוע בהם וישחרר אותם במקום מבטחים.

 

כמובן שכאשר תזמינו חברת הדברה לבניינים, גם אתם כבעלי הדירות תוכלו להסתייע במדבירים המקצועיים של החברה על מנת להדביר את תוך הבית, במידה ויש צורך בכך, לטיפול ומניעה תקופתיים.

 

הזמנת הדברה לבניין מגורים – הדגשים החשובים

הדבר החשוב ביותר שיש להקפיד עליו כאשר מבצעים הדברה לבניין מגורים הוא שמירה על בריאות הדיירים. זוהי הסיבה שעליכם לשים לב עם איזו חברת הדברה אתם מתקשרים. עליכם לבחור בחברה שכל המדבירים שלה הם בעלי הסמכה מתאימה ומוגדרים כמדבירים מורשים, ובכזאת שמקפידה להשתמש אך ורק בחומרי הדברה אשר קיבלו את אישור המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות. חברה איכותית אף תוכל להציע לכם הדברה בצורה ירוקה באמצעות חומרים יעילים מאוד בקטילת מזיקים, אך כאלה שאינם פוגעים באדם ובסביבה.

 

דבר חשוב נוסף הוא מועד ההדברה. בדרך כלל הדברת בניין מגורים מומלצת לביצוע עם סיום החורף, רגע לפני שהטמפרטורות עולות ויחד איתן מתעוררים המזיקים. יחד עם זאת, ישנם מזיקים שפעילים לאורך כל ימות השנה, מה שמחייב נקיטת פעולה כנגדם מייד עם הופעתם. ההמלצה שלנו היא שתתקשרו עם חברת הדברה אשר מציעה את שירותיה 24/7, כך שתמיד תוכלו לקבל מענה מיידי שיפתור את הבעיה במהירות.

 

המאמר באדיבות חברת פסט מאסטר – הדברת בניינים בפריסה ארצית.

פרטים בטלפון: 050-8303463 או בדף הפייסבוק

 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

מה זה בעצם מיפוי תשתיות?

"מיפוי תשתיות הוא תהליך ההבנה כיצד תשתית הארגון, כולל חומרה ותוכנה, נפרסת על פני פלטפורמות פיזיות ווירטואליות". חלק זה יכסה כמה מקרי שימוש בכלי כתיבה

קרא עוד »
בלוג
הכפתור האדום

אחזקת משרדים כולל ניקיון

במילים הכי פשוטות שאנחנו יכולים, משרד נקי הוא משרד שמח והוא משרד שתפוקת העבודה שלו היא גבוהה יותר ממשרדים מטונפים או מבולגנים. אם ככה, הנה

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!