הטובים ביותר לשנת 2020: דגמי מכשירי השמיעה המובילים בעולם ממיני סאונד

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

Micro CIC – חברת אודיפון

מכשיר השמיעה Micro CIC של חברת אודיפון הגרמנית המשווק על ידי מכון שמיעה אודיו סאונד הוא כיום מכשיר השמיעה המזערי והדיסקרטי ביותר הקיים בשוק. הוא מעוצב בהתאמה אישית לפי תעלת האוזן של המשתמש והוא מצויד בכעשרים מנגנונים שונים לסריקה סביבתית ולכידת הדיבור במרחב, להבהרה וחידוד של צלילים נחוצים וחיוניים, להפחתה וניטרול עוצמתי של רעשי רקע מיותרים ולניטרול ומניעת טנטון וביטול צלילי פידבק.

מנגנונים טכנולוגיים ומאפיינים מתקדמים

הפחתת רעשי רקע סביבתיים: מכשיר שמיעה הקטן סורק במהירות את הסביבה, מזהה את רעשי הרקע והצלילים המיותרים ומפחית אותם באופן משמעותי.

מנגנון הבהרת דיבור: המכשיר המשווק ממיני סאונד מכשרי שמיעה מסוגל לזהות את הדובר הרלוונטי והמרכזי בשיחה, לו מעוניין המשתמש להקשיב ולהבהיר ולחדד את הדיבור שלו, גם בסביבות עם רעשי רקע מרובים וגם בסיטואציות עם מספר רב של דוברים.

מערכת מיקרופונים כפולה: שמטרתה לחדד ולמטב באופן משמעותי את ביצועי המכשיר ולהעניק חווית משתמש איכותית במיוחד בסיטואציות שמע רועשות ומורכבות במיוחד.

סנכרון מלא בין שני מכשירים: בשימוש בשני מכשירים, אחד בכל אוזן, מתבצע סנכרון מדויק ברמה גבוהה מאד בין המכשירים שפועלים כיחידה מלוכדת אחת.

וסת עוצמה חכם: המשנה באופן אוטומטי בלי צורך בשינוי ידני את עוצמת השמע בהתאם לסביבת השמע בה נמצא המשתמש.

הנמכה של רעשים פתאומיים: המכשיר יודע לזהות רעשים חזקים פתאומיים ולהנמיך אותם באופן מיידי.

שאלות ותשובות

כמה עולה המכשיר?

טווח המחירים למכשיר נע בין 5,000 ל-7,000 ש"ח למכשיר בודד לאחר ההנחות והסבסוד מקופות החולים. המחיר משתנה בהתאם לסוג הדגם (ישנם תתי סוגים) ונבחר לפי חומרת ירידת השמיעה של המשתמש.

האם יש אחריות על המכשיר?

כן. ישנה אחריות על הדגם של שלוש שנים. בנוסף, במידת הצורך נשמח להגיע לתיקון וסיוע בתפעול בביתכם.

למי המכשיר מתאים?

מכשירי שמיעה אוטיקון או אודיפון מתאים לכל מי שסובל מירידת שמיעה בדרגה קלה ועד לירידות שמיעה חמורות (אך לא הקיצוניות ביותר שבהן). הוא ניתן לכיול והתאמה מדויקת בהתאם למאפייני ירידת השמיעה הספציפית של כל משתמש. בנוסף, על אף גודלו המזערי הוא נוח וקל מאד לתפעול ועל כן מתאים גם לאנשים מבוגרים.

כיצד נעשית ההתאמה של המכשיר?

לפני התאמת המכשיר יש לבצע בדיקת שמיעה ואבחון שמיעה מקיף אותם ניתן לבצע בבית הלקוח. לאחר מכן עורכים מדידה של תעלת האוזן של המשתמש ובשלב הזה ניתן ליצור מכשיר לפי המידות הספציפיות הרצויות במעבדה לפני שמתאימים אותו ומתחילים בשימוש.

האם ניתן לשנות את הגדרות המכשיר גם לאחר ההתאמה הראשונית?

בהחלט. במידה וחלה החמרה בירידת השמיעה, ניתן לשנות את ההגדרות ולכייל את המכשיר מחדש לפי הצורך. למעשה, ניתן לכייל את המכשיר ולשנות את ההגדרות שלו בכל זמן לנוחות המשתמשים, ובמידה ואתם לא מצליחים לעשות זאת בעצמכם, נשמח לסייע לכם מרחוק או במידת הצורך עם הגעה עד אליכם וסיוע בהקדם האפשרי

האם המכשיר מתאים לכל ירידות השמיעה?

המכשיר מספק מענה מצוין למרבית ירידות השמיעה, החל מהקלות והפשוטות ביותר ועד לאלו החמורות יותר, אך לא לירידות השמיעה הקיצוניות והחמורות ביותר.

איך המכשיר מסייע לשמיעה?

המכשיר מספק איכות שמע ברמה של 10KHD, מה שמספק בפשטות שמיעה ברמה הכי גבוהה שיש, כזו שמגיעה הכי קרוב לשמיעה תקינה וטבעית. המכשיר מתמחה בלכידה והבהרה מדויקת למדי של הדיבור האנושי והוא עושה זאת דרך סריקה סביבתית חכמה ומהירה במיוחד והפחתה של רעשי רקע מיותרים.

כיצד מתבצע תפעול המכשיר ואיך מרכיבים ומוציאים אותו?

התפעול של המכשיר הוא נוח ופשוט ומתאים גם לאנשים מבוגרים. כל שיש לעשות זה להרכיב את הסוללה במקום שלה, להכניס את המכשיר לאוזן והוא מתחיל לפעול. בכדי להוציא אותו ניתן להשתמש בחוט שליפה קטן וייעודי שהופך את ההוצאה שלו לנוחה ופשוטה מאד. ההכנסה של המכשיר היא פשוטה ונעשית בקלות באופן ידני. 

אז מה היה לנו בכתבה:

בלוג
הכפתור האדום

פינוי תכולת דירה

תהליך ההסרה יכול להיות קשה מאוד ומייסר רגשית. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל הכלים הדרושים לעבודה. תצטרכו מכונית או משאית עם נגרר, ארגזים וחומרי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!