התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

החיים בעיר מזמנים לנו המון אפשרויות תרבותיות ותעסוקתיות, אך לצד זה הם חושפים אותנו לתופעות כמו פריצות, גניבות, והשגות גבול; לא פעם אורחים לא רצויים יכולים להיכנס אל הבניין – בין אם מדובר בחבורת נערים משועממים או חסרי בית שמחפשים מקלט או מקום לישון בו. אם גם אתם חוששים לביטחון ביתכם ולביטחון דיירי הבית, אתם בוודאי שוקלים להתקין מצלמות אבטחה בבניין המשותף בו אתם מתגוררים. במאמר זה קיבצנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי בנושא.

 

סוגי מצלמות האבטחה

כיום בשוק ישנם שני סוגים נפוצים של מצלמות אבטחה – מצלמות אבטחה דיגיטליות ומצלמות אבטחה אנאלוגיות.

  • מצלמה אנאלוגית – מצלמות אנאלוגיות הינן מצלמות המחוברות בכבל. הן נחשבות למצלמות הוותיקות ביותר בשוק, וכן גם לבסיסיות ביותר ולזולות ביותר. איכות התמונה שהן מספקות הינה טובה, אך פחות בהשוואה לאיכות התמונה של מצלמות דיגיטליות. כמו כן, יש להן נטייה להתקלקל לעתים קרובות ובחלוף הזמן איכות התמונה יורדת.
  • מצלמה דיגיטלית – מצלמות דיגיטליות הינן מצלמות המחוברות דרך כבל רשת והן נחשבות ליקרות יותר, אך לצד זאת גם מספקות איכות תמונה טובה יותר ממצלמות אנאלוגיות וכן מתקדמות יותר; במצלמות חדישות משולבות טכנולוגיות של אנליטיקה לזיהוי פנים ולזיהוי תנועות.

 

תכונות נוספות במצלמות אבטחה

  • אינפרא אדום – אינפרא אדום מבטיח להציג את התמונה גם כאשר ישנו חושך מוחלט, הידועות כשעות המועדפות של הפורצים והגנבים.
  • אנטי ונדל – מצלמת אנטי ונדל הינה מצלמה ממוגנת החסינה בפני שינויי מזג האוויר, שמש חזקה או גשם זלעפות וכן ממוגנת בפני פגיעות פיזיות נוספות.

 

כיצד בוחרים מתקין מצלמות אבטחה?

אם תכתבו בגוגל "התקנת מצלמות אבטחה" או "התקנת מערכות אזעקה", או כל שירות לביטחון הבית שיעלה על דעתכם, יעלו בפניכם המון בעלי מקצוע. כיצד נדע מי מבעלי המקצוע הללו הוא האמין והמקצועי ביותר? יש לנו מספר טיפים עבורכם:

  • שאלו חברים, משפחה, או מכרים – שאלו את החברים שלכם האם מותקנת אצלם בבניין מצלמת אבטחה, ואם כן, מי התקין אותה בעבורם והאם היו מרוצים מן השירות. הבחירות הטובות ביותר הן בחירות שנעשות על בסיס המלצות ממקור ראשון.
  • קראו ביקורות על בעל המקצוע באינטרנט – אם בעבר היינו צריכים להסתמך על המלצות מפה לאוזן, חיפוש קצר בגוגל יניב לנו המון בעלי מקצוע והמון ביקורות על עבודתו של בעל מקצוע זה. קריאה של ביקורות אלו תוכל לתת לנו מושג האם מדובר בבעל מקצוע אמין ואיכותי.

לפרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם מיי סקיוריטי.

אז מה היה לנו בכתבה:

בלוג
הכפתור האדום

פינוי תכולת דירה

תהליך ההסרה יכול להיות קשה מאוד ומייסר רגשית. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל הכלים הדרושים לעבודה. תצטרכו מכונית או משאית עם נגרר, ארגזים וחומרי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!