חברות אחזקה

המונח חברות אחזקה נשמע כאילו הוא לקוח מעולם העסקים ומתייחס לחברות המחזיקות קבוצת חברות רחבה ומגוונת, אלא שאלו הן חברות החזקה בעוד בשורות הבאות אנו נעסוק בחברות אחזקה, שצריכות במיוחד לעניין אתכם אם אתם מחפשים להעלות ולשמר רמה גבוהה בבניין משרדים או שאתם מתגוררים בבניין מגורים משותף בן עשרות דירות ואולי גם פחות מזה.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מי צריך חברות אחזקה?

הצורך בחברות אחזקה כמעט ולא קיים בבניינים קטנים בעלי עד 6 דירות, אם כי גם בבניינים אלה יכולות חברות אלה לעשות פלאים. הצורך האמיתי מתעורר בבניינים מגורים משותפים בני 10 דירות ומעלה ולבטח בבנייני משרדים. כדי להבין מדוע קיים הצורך הזה, ניקח את בנייני המשרדים כדוגמא. בבניינים אלה פועלים משרדים שונים שדואגים כל אחד לעסק שלו, ואין להם פנאי להתעסק עם ניקיון ותחזוקת המבנה בו הם ממוקמים. בבניינים אלה זה נראה אך טבעי שתהיה חברת אחזקה שתטפל בכל ההיבטים של ניהול ותחזוקת המבנה, תטפל בתקלות ותדאג שכל המערכות במבנה פועלות בצורה יעילה ורציפה.

בבנייני מגורים מתגוררים אנשים שמנהלים את חייהם בדירותיהם, ולכן אצלם אפשר לזהות מוכנות רבה יותר לניהול המבנה באופן עצמאי. יחד עם זאת, גם במבנים אלה קיים החיסרון של חוסר ידע מקצועי וחוסר יכולת מקצועית להתמודד עם אתגרי הניהול והתחזוקה של כל המערכות והמרחבים המשותפים במבנה. בבניינים אלה קיים צורך אמיתי בשירותיהן של חברות אחזקה, ועל אף שאפשר להבין את זה בצורה הטובה ביותר לאחר שחווים את השירות, אפשר בהחלט גם להסביר אותו.

מה עושות חברות אחזקה במסגרת השירות?

במסגרת השירותים המסופקים על ידי חברות אחזקה, מטפלות החברות הללו בכל ההיבטים הניהוליים והתחזוקתיים של המבנה. הגינה תמיד מטופחת, המעלית תמיד נקייה ומאווררת ותמיד עומדת בתקני הבטיחות והביקורות התקופתיות, המים החמים תמיד זורמים וההסקה המרכזית תמיד פועלת. הלובי תמיד נקי, האינטרקום תמיד עובד, מחסום החניה אף פעם לא מקולקל, הגג תמיד אטום ואם ישנה תקלה שמתעוררת, אתם יודעים שהיא תתוקן בתוך שעות או יום.

בנוסף, חברת ניהול ועד בית מטפלות גם בכל ההיבטים הניהוליים של הבניין, ובכלל זה גביית ועד הבית, פתרון של חילוקי דעות בין הדיירים, ניהול עובדים אורגניים של הבניין או נותני שירות חיצוניים ואפילו דאגה לפנסיה והפיצויים של עובדים כאלה.

מבחינתכם, תוכלו ליהנות מחוויית מגורים ועבודה מצוינת, מאיכות חיים יוצאת דופן מבלי שתצטרכו לעשות דבר. את העלות של שירותי חברות אחזקה קל מאוד לכסות כשהיא מתחלקת בין עשרות דיירים, כך שכל דייר כמעט ואינו מרגיש בתוספת התשלום לוועד הבית.

אם אתם מתגוררים בבניין משותף ואתם חושבים שהבניין יכול להתנהל בצורה טובה ונכונה יותר, באופן שישפר מאוד את איכות החיים שלכם, אתם לא טועים, ועכשיו אתם גם יודעים שמי שיכול לתת לכם את זה הן חברות אחזקה המתמחות בדיוק בכך.

חברות אחזקה

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

חברת ניהול  בחריש

חריש היא ללא כל ספק העיר המרכזית, החשובה והמפותחת ביותר בישראל. חריש היא הלונדון של אנגליה,חריש היא המנהטן של ניו יורק, הפריז של צרפת והטורונטו

קרא עוד »

חברת ניהול  בעומר

עומר היא ללא כל ספק העיר המרכזית, החשובה והמפותחת ביותר בישראל. עומר היא הלונדון של אנגליה,עומר היא המנהטן של ניו יורק, הפריז של צרפת והטורונטו

קרא עוד »

חברת ניהול  ביפו

יפו היא ללא כל ספק העיר המרכזית, החשובה והמפותחת ביותר בישראל. יפו היא הלונדון של אנגליה,יפו היא המנהטן של ניו יורק, הפריז של צרפת והטורונטו

קרא עוד »

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ