חברות אחזקת מבנים – מה התפקיד שלהן ומדוע הן חשובות

כל מבנה, הין אם מדובר במבנה לצורך מגורים או מבנה לצרכי תעשייה ומסחר, איננו יכול להתקיים לאורך זמן, מבלי שתתבצענה בו פעולות אחזקה תקופתיות. בשורות הבאות נעסוק בתפקיד החשוב של חברות אחזקת מבנים בשמירה על המבנה ובפתרון הזמין שהן מספקות לבעיות אחזקה ותחזוקה שונות המתעוררות מעת לעת בכל בניין. מהן בעצם חברות אחזקת מבנים? מה שיטת הפעולה שלהן בשמירה על מבנים פרטיים או ציבוריים? כל התשובות – במאמר שלפניכם.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

חברות אחזקת מבנים – מהן ומה הן מציעות

חברות אחזקת מבנים הן חברות המתרכזות בניהול מבנים, בכל הקשור באחזקה ותחזוקה ובהיבטים השונים שלהן. חברות לאחזקת מבנים מנהלות במקביל פעילות במספר מקומות, מה שמסייע להן להתגבר במהירות על קשיים שוועדי בית רגילים אינם יכולים להתגבר עליהן בקלות, ולעיתים נדרש להם זמן רב ולא מעט ממון על מנת לפתור בעיה שעבור חברה מקצועית העוסקת בניהול ואחזקת מבנים, איננה יותר מבעיה שגרתית קלה. ועד הבית עובד מול נותני שירותים על בסיס ארעי – כלומר תשלום לנותן השירות עבור טיפול בתקלה ספציפית. היתרון העיקרי בצורת העבודה הזאת הוא שאם אין תקלה – אין תשלום. אבל מנגד, תקלה אחת עשויה לגרום להוצאה כזאת, שתאפיל על כל החיסכון הכספי שקדם לה.

חברות אחזקת מבנים מור אחזקות

חברות אחזקת מבנים פועלות בשיטה שונה לחלוטין. כיון שהן אמונות על תחזוקה של כמה וכמה בניינים במקביל, הן מעסיקות באופן קבוע בעלי מקצוע מיומנים. אנשי המקצוע הללו זמינים תמיד וניתן לשלוח אותם בהתראה קצרה לכל מקום, ובכל שעה. יתרון הגודל עושה את שלו, ויוצר יתרון של ממש לחברות הללו לרוב ניתן להשיג את הנציגים שלהם בכל שעה, מה שהופך את השירות של החברות הללו ליעיל במיוחד.

חברות אחזקה ושיטות הפעולה שלהן

בדרך כלל, מתקשרות חברות אחזקת מבנים עם הדיירים בהסכם מחייב לתקופה קצובה . חתימת הדיירים מתבקשת גם אם הדירות הן דירות למכירה, כיון שכל אחד מהם חייב לחתום על הוראת קבע להעברת התשלום החודשי לחברת הניהול והאחזקה. הדבר מונע את הצורך והטרטור הכרוכים בגביית כספים מכלל הדיירים בכל תקופה קצובה. בדרך כלל התשלום החודשי משקף, מעבר לתמורה עבור הטרחה של חברת האחזקה, את אופי הפעילות ואת כלל הפעולות שהחברה מבצעת מעת לעת במבנה. מדובר בדרך כלל בניקיון תקופתי, גינון ותחזוקה שוטפת בבניין. אם יש בבניין מעליות או מערכות אחרות כגון הסקה מרכזית או מיזוג, חברות אחזקת מבנים אחראיות על התפעול והתחזוקה של המערכות הללו גם כן.

מנגד, החברות אינן גובות מראש כספים על פעולות שיפוצים המתבצעות לעיתים רחוקות, ולא כל שכן פעולות שנועדו לשפר את איכות החיים במבנה. פעולות כאלה דורשות הסכמה של כלל הדיירים וגביית תשלום נפרד עבור השירות.

אם יש לכם עניין להתקשר בחוזה עם חברות אחזקת מבנים איכותיות, זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון לשיפור איכות החיים בבניין המגורים שלכם.

חברות אחזקת מבנים

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

איתור נזילות

  מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! שם טלפון אזור שליחה נזילה בבית יכולה להסב נזק מהותי מאוד למבנה עצמו ואי

קרא עוד »

דלתות ברזל כמה עולה

  מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! שם טלפון אזור שליחה אם אתם חושבים על דלתות ברזל לבית שלכם, חשוב מאוד

קרא עוד »

אודות

אנו מציעים לכם חיסכון כספי בניהול הבניין המשותף לחברתנו ניסיון של 10+ שנים בשליווי בניינים משותפים וחיסכון כספי של עשרות אחוזים. אנו מתמחים בחיסכון עלויות בתחום הביטוח של הבניין המשותף שלכם, עלויות חברת הניהול, חיסכון בעלויות חיטוי מאגרי המים שלכם, חיסכון בעלויות חברת הניקיון, חיסכון בעלויות חברת המעליות ועד . פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות

צרו קשר למידע נוסף

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ