חברת ניהול במקום וועד הבית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

בבנייני מגורים קיימת חשיבות רבה לפעילות של חברת ניהול אשר מחליפה את וועד הבית. ריבוי של שכנים במבנים ודפוסי חשיבה שונים, גורמים לכך שיש עימותים וחילוקי דעות בין השכנים על נושאים שונים ולכן הדרך המועדפת היא ליצור התקשרות עם חברת ניהול איכותית ובעלת מוניטין, אשר תחליף את וועד הבית. נציגיה יהיו אחראים על הנושאים המנהליים והתחזוקתיים של הבניין. בעבר השכנים מינו נציגים שונים בכל שנה לניהול וועד הבית, היו כאלה שביצעו את עבודתם ביושר ובמלוא הרצינות ואחרים שלא הקדישו לכך את הזמן ואת החשיבות הנחוצים. לכן עדיף לעבוד עם אנשי מקצוע שיש להם מיומנות רבה בתחום זה והם יבצעו זאת כראוי. 

נציגי הבניין חותמים חוזה עם חברת הניהול והם מעניקים להם את מלוא הסמכויות הנדרשות כדי לטפל בכל נושא ונושא. אם קיים צורך הם חותמים גם על ייפוי כוח נוטריוני כדי לטפל מול גורמים שונים. כדי לשמור על רמה גבוהה של תחזוקה, חברת ניהול יוצרת מעטפת קבועה שבה העובדים מבצעים פעולות תחזוקה שוטפות כמו ניקוי הפילטרים של המזגנים במבואה, כדי שלא יצטברו בהם כמויות של אבק ושל לכלוך. 

העבודות שמתבצעות על ידי חברת ניהול 

בנוסף לכך אנשי התחזוקה של חברת ניהול בודקים באופן קבוע את בריכת אגירת המים שקיימת על הגג של המבנה, כדי לוודא שהמשאבה עובדת בעוצמה נדרשת וכך כל הדירות נהנות מזרימה קולחת של מים. הם אלו שמזמינים את חברת האיטום לביצוע איטום של הגג אחת לתקופה על פי ההנחיות של החברה המקצועית שמבצעת זאת. יש גגות אשר באופן קבוע מבצעים בהם זיפות מקצועי ואילו בגגות אחרים שהם חדשים יותר, מבצעים איטום באמצעות יריעות ביטומניות אשר מולחמות זו לזו וכך שומרות על גג אטום. 

בדיקת הגג של המבנה 

פעולה נוספת שחשוב לבצע על הגג היא פתיחה של כל המרזבים, במיוחד לקראת העונה הגשומה. קיימת סבירות גבוהה שבמהלך הקיץ עפו פנימה עלים, אבנים וחפצים רבים אחרים. לכן יש להזרים פנימה מים כדי לנקות את כל השטח הפנימי של המרזבים. המטרה היא שכל מי הגשמים יתנקזו פנימה ולא יתרכזו על הגג, כדי שלא יחלחלו פנימה.

בנוסף לכך אנשי התחזוקה בודקים את תקינות המרזבים לכל אורכם ואם קיימת בעיה של חלק פגום או שבור, הם מחליפים קטע זה כדי לאפשר פעולה תקינה של המרזבים.

מנהלה של בניין המגורים 

חברת ניהול דואגת לשלם את כל החשבונות לספקים השונים כמו חברת החשמל, ספק השירות למעליות, המהנדס שמגיע אחת לחצי שנה לבדיקת תקינות המעלית ולספקים שונים נוספים.

עובדי הניקיון של חברת ניהול מבצעים ניקיון רוחבי בתדירות גבוהה בכל השטחים הציבוריים כמו המבואה, המעליות וחדר המדרגות, כמו כן מועסק גנן אשר דואג לטיפוח של הגינה סביב המבנה, שתילה של פרחים ועוד. 

אז מה היה לנו בכתבה:

בלוג
הכפתור האדום

פינוי תכולת דירה

תהליך ההסרה יכול להיות קשה מאוד ומייסר רגשית. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל הכלים הדרושים לעבודה. תצטרכו מכונית או משאית עם נגרר, ארגזים וחומרי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!