חימום תת רצפתי

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

ישראל איננה מדינת חורף ולרוב לבטח הייתם מעדיפים לשלוט במצב ולהחליט, כמה חם יהיה בבית שלכם. בדיוק בשביל זה נוצר לו הפיתרון החדשני, חימום תת רצפתי. בשונה ממוצרי חימום חשמליים אחרים אשר מתמקדים בחדר אחד או בנקודה אחת, החימום תת רצפתי עובד בצורה מאוזנת על פני כל חדר ברחבי הבית.

כלי אחד חימום לכל הבית

האם פעם נתקלתם במצב בו מזגן או מפזר החום פשוט התבררו כלא מספיקים בשבילכם? הפיתרון הברור הוא לקנות מכשיר עוצמתי וחדיש יותר אך עדיין הבעיה נשארת, תצטרכו לקחת את המחמם איתכם לכל מקום אליו תלכו, בבית שלכם. לעומת זאת המחמם תת רצפתי אינו תלוי בשקע חשמלי, באורך הכבל או בנקודה בה הוא נמצא. זהו בעצם כלי שנמצא מתחת לבית ובלחיצת  כפתור תוכלו לגרום לכך שהוא יפעל ביעילות. כך המחמם תת רצפתי נותן שתי יתרונות שפחות קיימים במכשירי חימום אחרים, יעילות ומהירות.

הטכנולוגיה שעומדת מאחורי החימום תת רצפתי

מחמם תת רצפתי איכותי פועל על שתי טכנולוגיות עיקריות, טכנולוגית מים וטכנולוגית חשמל. כעת נספר על היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן. טכנולוגיית החשמל בעצם מבוססת על גופי חימום המותקנים מתחת לרצפת הבית שלכם. טכנולוגיה זאת בעצם זולה יותר, התפעול שלו הוא פשוט, כאשר הוא פועל ישנו שקט. לעומת זאת הדבר מייקר את צריכת החשמל שלכם, בנוסף ההמתנה היא ארוכה עד שהבית מתחמם. בימים עברו הייתה סכנת קרינה כתוצאה מחימום תת רצפתי אך כיום סכנה זאת כבר איננה קיימת.
חימום תת רצפתי על בסיס טכנולוגיית מים פועל בצורה קצת שונה. כאן ישנם צינורות בהם זורמים מים חמים. הצינורות עשויים משכבה חזקה ואטומה וכך אין חשש לנזילות. התקנת חימום תת רצפתי במים היא יקרה למדי בשל המורכבות של התקנת הצינורות. החומרים מחזיקים לשנים רבות וישנה אחריות לעשר שנים. בהשוואה לחימום על חשמל מדובר בפיתרון אמין ומשוכלל יותר.

התקנת חימום תת רצפתי

הדבר החשוב ביותר שיש לברר עליו כאשר אתם מגיעים למעמד רכישת החימום תת רצפתי הוא בעל המקצוע שיתקין לכם את דבר זה. מדובר בכלי שהתקנה לא נכונה שלו יכולה לסכן את החיים שלכם ושל בני הבית ולכן אם כבר החלטתם להוציא סכום כספי על רכישת חימום תת רצפתי הרי שעדיף שלא תחסכו גם בתשלום על ההתקנה עצמה.

מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים מתבצעת על ידי סחרור מים באמצעות משאבה, בנוסף ישנם מדחס ובקר, תפקיד המדחס לחמם את המים במערכת בהתאם לטמפרטורה שתקבעו בבקר, מכוון שמערכת זאת סגורה אין הצטברות אבנית היכולה לגרום לנזקים ולכשל עתידי.

פורטל בילדאין – העוסק בכל תחומי הבניה הפרטית והעיצוב מקנה לגולשים טיפים ומאמרים רבים שעוזרים בכל התהליך לצד אינדקס עסקים גדול של אנשי מקצוע איכותיים.

אז מה היה לנו בכתבה:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!