למה חשוב להחליף מנעול בבית חדש

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

עברתם דירה? מזל טוב! מעבר לדירה חדשה מביא עימו המון סידורים שיש לעשות כמו צביעה של הבית, סיוד של הקירות, וכן גם להחליף מנעול לדירה. מדוע זה חשוב להחליף מנעול כאשר אתם עוברים לבית חדש? כל התשובות במאמר זה.

  • טיפול מונע – אין לדעת למי הדיירים הקודמים בדירה אליה עברתם שיכפלו מפתח והיכן המפתח הזה מסתובב ואצל מי. כמו כן, אם מדובר בדירה חדשה, המפתחות של הדירה עוברים הרבה ידיים – הקבלן, העובדים של הקבלן, שיפוצניקים וכד', מה שחושף את ביתכם לפריצות פוטנציאליות. החלפת מנעול לדירה החדשה מבטיחה שרק לכם יהיה את המפתח לדירה ולמי שתבחרו לשכפל עבורו מפתח נוסף.
  • שחיקת מנעול – בחלוף השנים המנעול שלנו נשחק ויכולים להיווצר מקרים של מפתח שנתקע בדלת או קושי בלפתוח את דלת הבית. החלפת מנעול משמשת גם במקרה זה כטיפול מונע, על מנת שלא יקרה מצב בו תתקעו מחוץ לבית בשל מפתח שנתקע בדלת.
  • חריקות – סימן נוסף לכך שהמנעול נשחק הוא שבעת הכנסת המפתח ישנן חריקות. מעבר לכך שמדובר ברעש לא נעים במיוחד, זה הוא סימן לכך שיכול להיות שבעתיד הוא יתבלה אף יותר והמפתח יישבר בתוך המנעול.

 

כיצד נבחר מנעולן לשם החלפת מנעול?

אם נכתוב בגוגל "מנעולן מומלץ" יעלו בפנינו שמות של מנעולנים רבים שעברו הכשרה בקורס מנעולנים (לפרטים נוספים על קורס מנעולן). כיצד נדע לבחור מבין כולם את המנעולן שייתן לנו את השירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר? יש לנו מספר טיפים בשבילכם:

  • נקרא המלצות באינטרנט – לרוב הבחירות הטובות ביותר נעשות על בסיס המלצות. אנו נוכל לדעת אם מנעולן הוא מקצועי ואמין רק אם נקבל המלצות של מגוון לקוחות ממליצים. ניתן להיעזר בשירותיו של גוגל המפעיל מערך ביקורות של לקוחות ולקרוא על חוויית השירות שאנשים קיבלו ממנעולן מסוים, מה שייתן לנו מושג על טיב עבודתו של המנעולן וכן לדעת מאיזה מנעולן מומלץ להתרחק.
  • נבקש המלצות מחברים, משפחה ומכרים – נוכל לשאול בקבוצת הוואטסאפ המשפחתית, בקבוצת הוואטסאפ של החברים או בקבוצת הוואטסאפ של העבודה אם מישהו מכיר מנעולן מומלץ. האנשים הקרובים לנו הם אנשים שאנו סומכים עליהם, מה שמבטיח לנו שניתן לסמוך גם על המלצותיהם.
  • בצעו סקר שוק – צלצלו למספר מנעולנים ובקשו מהם הצעת מחיר. לצד זאת שנקבל מושג מה היא העלות של ביצוע עבודה מסוג זה נוכל להתרשם מבעל המקצוע בשיחת הטלפון.

אז מה היה לנו בכתבה:

מה זה בעצם מיפוי תשתיות?

"מיפוי תשתיות הוא תהליך ההבנה כיצד תשתית הארגון, כולל חומרה ותוכנה, נפרסת על פני פלטפורמות פיזיות ווירטואליות". חלק זה יכסה כמה מקרי שימוש בכלי כתיבה

קרא עוד »
בלוג
הכפתור האדום

אחזקת משרדים כולל ניקיון

במילים הכי פשוטות שאנחנו יכולים, משרד נקי הוא משרד שמח והוא משרד שתפוקת העבודה שלו היא גבוהה יותר ממשרדים מטונפים או מבולגנים. אם ככה, הנה

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!