למה משתלם להזמין הדברה למבנה מהמדביר שמציל

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים
צילום:freepik

המין האנושי חולק את כדור הארץ עם עוד מיליוני סוגים של בעלי חיים ובפרט אינספור חרקים. כולנו כמובן מודעים לעובדה הזו, אבל מעדיפים שכל אותם יצורים מזיקים יישארו הרחק ממרחבי המגורים שלנו. כשמחפשים שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים חשוב מאוד לבחור נכון את החברה שתבצע את הפעולות ההכרחיות – גם על סמך המקצועיות וגם על סמך המחיר.

למה חשוב הניסיון בביצוע הדברת מבנים?

הפרמטר החשוב ביותר שכדאי לקחת בחשבון כשמחפשים שירותי הדברה הוא הניסיון. חברה ותיקה שמעסיקה אנשי מקצוע שכבר סילקו מזיקים משלל בניינים, דירות, עסקים וכו', יודעת בדיוק איך לטפל ביעילות הגבוהה ביותר בכל סוגי החרקים שעלולים להגיע למבנה: נמלים, תיקנים אמריקאים, תיקנים גרמנים, נמלי אש, טרמיטים, פרעושים, פשפשים ויש כמובן עוד.

בנוסף הוותק מעיד גם על איכות השירות ועל כך שיש שורה ארוכה מאוד של לקוחות מרוצים שמן הסתם ממשיכים לעבוד עם אותה חברה בכל פעם שנוצר צורך בהדברה.

חומרי הדברה מתקדמים ובטוחים

דגש חשוב נוסף בכל מקרה שבו נדרשת הדברת בניין הוא החומרים שבאמצעותם תתבצע הפעולה.

קודם כל חובה לוודא שהמדבירים הם בעלי רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה, ולכן משתמשים אך ורק בחומרים מאושרים לשימוש. גם לאחר הסינון הראשוני, כדאי להמשיך ולברר באילו חומרי הדברה משתמש כל איש מקצוע. התחום התפתח מאוד במאה ה-21, וכיום ישנו מנעד רחב מאוד של אפשרויות, כולל חומרים שהם גם אפקטיביים להפליא וגם ידידותיים הרבה יותר מבעבר לבני אדם ולסביבה. היכולת לבצע הדברה אורגנית היא יתרון משמעותי, ועוד אופציה שרלוונטית בחלק מהמקרים היא הדברה אקולוגית שמחליפה בהצלחה את החומרים הכימיים שעלולים להיות גם בעייתיים.

העלויות המקובלות של הדברת מבנים

כמו כל פעולה אחרת, גם הדברה במבנים מכל הסוגים נבחנת גם על סמך העלות שלה. הצעות המחיר שתקבלו מושפעות באופן טבעי מפרמטרים רבים ובהם גודל המבנה, החרקים שאותם רוצים להדביר ועוד, אבל בכל מקרה כדאי גם לדעת מראש מהן העלויות המקובלות של השירותים הנפוצים ביותר.

כך למשל הדברת תיקנים אמריקאים (ג'וקים) בבניין משותף של 4 עד 6 קומות, כשישנם עד 8 בורות ביוב וגם מקלט תעלה בין 350 ל-600 ש"ח. הדברת נמלים בבניין של עד 8 קומות תעלה בין 400 ל-700 ש"ח. הדברה נגד קרציות ופרעושים בגינה ובמבנה מתומחרת החל מ-250 ש"ח, ואילו העלות של הרחקת זבובים מהלובי ומאזור פחי האשפה היא בדרך כלל 300-500 ש"ח.

עוד כדאי לדעת שאם הזמנתם חברת הדברה אמינה תקבלו אחריות מלאה על השירות.

איך מתבצעת הדברת מזיקים במבני מגורים?

אמנם כמעט בכל קניית מוצר או הזמנת שירות אחת המטרות היא מציאת מחיר נמוך, אבל כדאי כמובן לוודא שבמקביל התועלת תהיה גבוהה – כדי שהתוצאה תהיה משתלמת. במיוחד זה המצב כשמדובר על הדברת מזיקים בגינה ובבית – כדי שלא תתעוררו כעבור זמן קצר ותגלו שהנמלים או הג'וקים בכלל לא נעלמו מהבניין.

עבור הדברת נמלים ישנן שתי שיטות פעולה: כשהמיקום של הקן ידוע, יתבצע ריסוס שלו. כשלא ברור מהיכן מגיעות הנמלים, או שהקן לא נמצא בשטח הבניין שלכם, ניתן לפזור פיתיונות בצורת ג'ל במקומות שדרכם עוברות הנמלים וכך יושג הפיתרון הרצוי.

הדברה נגד ג'וקים (תיקנים אמריקאים) כוללת ריסוס יסודי של כל השטחים הציבוריים, ולא פחות חשוב – ריסוס בורות הביוב שמשם מגיעים חרקים אלה. ניתן לשלב גם הדברה בדירות שבניין. הדברה נגד נמלים אדומות בגינה מתבצעת בשעות הבוקר המוקדמות כשהמוקד הוא הצמחייה והאזורים הרטובים (למשל ליד הממטרות). הדברה מקצועית של פרעושים בחצר הבניין מבוססת על שימוש בחומרים כנגד כל מחזורי החיים של החרק הזעיר והמציק – ביצים, רקמות, גלמים וכמובן הפרעושים הבוגרים.

צריכים הדברה בבית או בגינה? הזמינו את המדביר שמציל – פתרון לכל סוגי המזיקים

אז מה היה לנו בכתבה:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!