pexels-ניהול ואחזקת מבנים

מה הם היתרונות של חברת אחזקת מבנים?

חברת אחזקת מבנים

תפעולו השוטף של נכס יכול בהחלט להתברר ככאב ראש לא קטן כלל. אם לא חסרות לנו די משימות בין שבגידול הילדים ובין שבעבודה וביתר עיסוקינו, הרי שתחזוקת נכס יכולה להתברר כמשאבת זמן בלתי נדלה, מה שיוביל להזנחתו או פשוט לאורח חיים מתוח יתר על המידה.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

חברת אחזקת מבנים שמה לעצמה מטרה להוציא מכם את מכלול המשימות השוטפות, ולאפשר לאנשי מקצוע מיומנים לקבל אל ידיהם את המושכות.

מה שירותי אחזקה כוללים?

כאשר מדובר בשירותים הניתנים על-ידי חברת אחזקה, הרי שניתן לבחור בין מגוון רחב של חבילות שונות, כולן מותאמות על-פי צורכי הלקוחות.

ניהול ועד בית

בחלק מן הבניינים, אין כלל דיירים אשר מעוניינים לקחת על עצמם את נושא ניהול ועד הבית. מדובר בעבודה שמצריכה משאב זמן ניכר, כזה שבהחלט יכול להוביל לוויכוחים ותרעומות.

חברת אחזקת מבנים מקצועית יכולה לקחת אליה את המושכות בנושא זה, ולתפעל את הבניין כאילו היא ועד הבית. היתרון הגדול הוא שבכך הדיירים יודעים במדויק מה הכסף שהם שילמו עושה עבורם, תוך קבלת דו"ח שקוף ומפורט בנושא.

מענה למפגעים תברואתיים

גם במבנים הנקיים והמטופחים ביותר, יכולים להופיע מפגעים תברואתיים תקופתיים אשר יכולים להשפיע על בריאותם של הדיירים.

בעיית היונים לדוגמה, נחשבת לנפוצה במיוחד במבנים גדולים, כאשר היונים נושאות עמן מחלות וכן עלולות לפגוע ברכוש עם צואתן שמכלה מתכות וגורמת לתהליכי קורוזיה.

חברת אחזקת מבנים יכולה לאתגר מפגעים תברואתיים ולתפעל ספקים חיצוניים עבור מכלול פעולות דוגמת הרחקת יונים מגגות מבנים, וכן התקנתן של רשתות אשר ימגרו את הבעיה לשנים ארוכות נוספות.

שירותי ניקיון כלליים

אך מדוע שנפליג עד למחוזות של מפגעים תברואתיים? הדרך היעילה ביותר למנוע זאת היא באמצעות הקפדה על ניקיון שבועי של המבנה.

אחד מן השירותים הבסיסיים והמבוקשים ביותר של כל חברת אחזקת מבנים הוא מתן שירותי ניקיון שוטפים. חברת האחזקה תהא אחראית על כל מכלול השירות החל מצוותי עובדים מסורים ומיומנים ועד לאספקת הציוד וחומרי הניקוי הנדרשים.

טיפול בתקלות שוטפות

לצד כל אלו, חברות אחזקה מקצועיות גם יכולות לספק מכלול מקיף של שירותי שיפוצים קטנים במידת הצורך.

כך לדוגמה, כאשר דלת הלובי איננה נסגרת כהלכה, או אם הנורה נשרפת. אין צורך לחכות שאחד מן השכנים ידאג לטפל בנושא, או שוועד הבית יחליט להרים את הכפפה; חברת האחזקה תדע לאתר את הבעיה ולשלוח איש מקצוע שיבצע את ההחלפה ללא כל צורך בהמתנה.

מחפשים חברה מקצועית שתלווה את הנכס שלכם?

לצד ניסיוננו העשיר באחזקת מבנים, אנו שמחים לעמוד לשירותכם עם צוותים מקצועיים ובעלי תודעת שירות גבוהה. לפרטים נוספים אודות שירותי אחזקה וניקיון מבנים, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר לצורך קבלת שיחה חוזרת מנציג שירות.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

חברת פינוי פסולת

אם אתם מתמודדים ביום בפעם הראשונה עם שיפוץ בבית או בבניין שבו אתם חיים, ברור מדוע תרצו לעשות את הכול על הצד הטוב ביותר. יחד

קרא עוד »

אודות

אנו מציעים לכם חיסכון כספי בניהול הבניין המשותף לחברתנו ניסיון של 10+ שנים בשליווי בניינים משותפים וחיסכון כספי של עשרות אחוזים. אנו מתמחים בחיסכון עלויות בתחום הביטוח של הבניין המשותף שלכם, עלויות חברת הניהול, חיסכון בעלויות חיטוי מאגרי המים שלכם, חיסכון בעלויות חברת הניקיון, חיסכון בעלויות חברת המעליות ועד . פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות

צרו קשר למידע נוסף

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!