מה חשוב לבדוק לפני שחותמים על חוזה עם חברה לאחזקת מבנים?

ישראל של שנת 2020 היא מדינה בה בונים גורדי שחקים ובניינים גבוהים אשר מספקים פתרון לצפיפות האוכלוסייה בערים בישראל. משום ריבוי הדיירים והמשרדים בבניינים אלו, אחזקתו של כל מבנה מחייבת הוצאה של זמן רב ואנרגיה רבה. משום שרובינו עובדים ומנהלים שגרה עמוסה ומשום שאיננו מומחים בכל הקשור אל אחזקת מבנה, רוב דיירי המבנים שוכרים את שירותיהן של חברות ניהול ואחזקת מבנים. במאמר זה נספק לכם מידע באשר לאותן נקודות חשובות אותן יש לבדוק וזאת טרם החתימה על חוזה עם חברת אחזקת מבנים. הבה נתחיל..

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אחזקת מבנים – מה זה אומר?

ראשית כל, חשוב לנו להבהיר שנכון להיום חברות ניהול ואחזקה רבות מספקות שירותי אחזקת מבנים גדולים וקטנים, שכן ניהול ואחזקתו של מבנה הינה "משרה מלאה" המחייבת מקצועיות ועמידה בזמנים ואין זה משנה אם מדובר על בניין של 20 משפחות או בניין בו מתגוררות 200 משפחות. בכל בניין יש לדאוג לתחזוקה שוטפת. חברות אחזקת מבנים מבטיחות תחזוקה שוטפת ומהירה שתוצאותיה הן בניין שמיש, מצוחצח ובעל מראה מעוצב ומרשים. שירות אחזקת מבנים של חברת ניהול כולל לרוב ניקוי של כל המרחבים המשותפים בבניין, תחזוקת מעליות, טיפול מהיר בכל תקלה שמתרחשת במבנה, תחזוקה של מערכות  כיבוי אש, מעליות, אוורור ומיזוג, משאבות, תחזוקת מערכת המצלמות והאינטרקום, שירותי ניקיון ובחלק מהבניינים ופעמים גם שירותי שמירה.

לפני חתימה – מה חשוב לבדוק?

  • אמינות ומקצועיות – חשוב לוודא שבחרתם בחברת אחזקת מבנים שפועלת על פי חוק וחברה בעלת מוניטין מוצלח וזאת משום ההתנהלות המקצועית שלה והצוות המקצועי שעובד בה ופותר בעיות במבנה במהירות.
  • חוזה התקשרות – תמיד יש לוודא שהחברה מסכימה לחתום אתכם על חוזה התקשרות ברור ומפורט. אף פעם אל תסכימו להסכם בעל פה וזאת תמורת עלות נמוכה יותר של שירותי התחזוקה.
  • התקשרות לשנה – מומלץ להתחיל בחתימה על חוזה לשנה ובהתאם לשביעות רצונכם לחתום על תקופה נוספת. תמיד יש לוודא שאין סעיף התחדשות אוטומטי בחוזה עליו אתם חותמים.
  • פירוט של מפרט טכני – תמיד יש לוודא שהחוזה כולל פירוט של כל הקשור אל מסלול התשלום שבחרתם בחברה, פירוט של ימי ביצוע העבודה ושעות ביצוע העבודה. פירוט של כל הפעולות אליהן התחייבה החברה, על מה החברה אחראית ועל מה דיירי הבניין. קחו בחשבון שחברת האחזקה תטפל רק במה שרשום בחוזה ולא מעבר לכך. כל שאר הדברים יהיו בתוספת של עלות נוספת.
  • ביטוחים – תמיד יש לוודא שהחברה מבטחת את עובדיה ואחראית על כל נזק שנגרם לבניין משום פעולות התחזוקה. הביטוחים החשובים הם ביטוח צד ג', ביטוח מבנה וביטוח מעבידים.
  • צוות מקצועי – תמיד יש לוודא שכוח האדם אותו מציעה החברה הוא כוח אדם איכותי ובעל ניסיון בכל הקשור אל תחזוקת מבנים.

בהצלחה!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

איתור נזילות

  מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! שם טלפון אזור שליחה נזילה בבית יכולה להסב נזק מהותי מאוד למבנה עצמו ואי

קרא עוד »

דלתות ברזל כמה עולה

  מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! שם טלפון אזור שליחה אם אתם חושבים על דלתות ברזל לבית שלכם, חשוב מאוד

קרא עוד »

אודות

אנו מציעים לכם חיסכון כספי בניהול הבניין המשותף לחברתנו ניסיון של 10+ שנים בשליווי בניינים משותפים וחיסכון כספי של עשרות אחוזים. אנו מתמחים בחיסכון עלויות בתחום הביטוח של הבניין המשותף שלכם, עלויות חברת הניהול, חיסכון בעלויות חיטוי מאגרי המים שלכם, חיסכון בעלויות חברת הניקיון, חיסכון בעלויות חברת המעליות ועד . פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות

צרו קשר למידע נוסף

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ