ניהול בניין משתלם: מה זה כולל?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בהרבה בניינים מגלים אט אט כי הועד מפסיק לתפקד בצורה מספקת. התחזוקה יורדת מפני שאף דייר לא יכול להקדיש את הזמן לכל הטרחה והטרטור האין סופיים. על מנת להפוך את הבניין למתוחזק, יעיל ומתפקד על הצד הטוב ביותר, רבים בוחרים להיעזר בחברת ניהול. בין אם אתם כבר חתמתם על הסכם עם חברת ניהול ובין אם לא, נסביר על ניהול בניין משתלם – איך תוכלו לקבל יותר ולשלם פחות. 

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

הופכים את הגג למקור הכנסה 

לתחזק בניין מגורים משותף זה לא רק טרחה אלא גם הוצאה. צריך להשקיע בניקיון, בזיפות, בעבודות אחזקה נוספות. צריך גנן לטיפול בגינה ומדי פעם להזמין תיקוני חשמל או צנרת כאלה ואחרים. כאשר יש כל כך הרבה הוצאות, טוב לדעת שאפשר לנהל את הבניין באופן משתלם כאשר הופכים את הגג למקור של הכנסה. כיום, מותר להתקין מערכות סולאריות גם על גגות של בניינים משותפים. ההכנסות מייצור החשמל הזה יכולות להיות מושקעות בהוצאות התחזוקה השוטפות. אפשרות אחרת – מחלקים את החשמל שמפיק הגג, בין הדיירים. כלומר, כולם משלמים הרבה פחות עבור הוצאות החשמל המשפחתיות. 

השוו מחירים בין הספקים 

ניהול בניין באופן קבוע מפגיש את נציגות הדיירים עם בעלי מקצוע שונים. זפתים ומומחי איטום, גננים, חברות ניקיון לטיפול בחדרי המדרגות, חשמלאים לתיקוני חשמל מסוג כזה או אחר. כאשר אתם נעזרים באיש מקצוע, צריך לוודא תחילה שהוא אכן מקצועי ומנוסה. חשוב לא פחות להשוות מחירים בין ספקים שונים. רק כך תוכלו לדעת שהספק שעוזר לכם לתחזק את הבניין יעשה עבודה נאותה במחיר משתלם. כאשר אתם מגיעים להסכם עם הספק, כדאי שזה ייעשה בכתב. כדאי שכל מרכיבי העבודה יצוינו ויפורטו, על מנת שלא יהיו לאחר מכן וויכוחים מיותרים או תשלומים נוספים שפתאום צצים. 

כיצד חברת ניהול עוזרת בניהול בניין משתלם 

במידה ובבניין שלכם תעברו לעבוד עם חברת ניהול, יהיה לכם מעתה והלאה רק גוף אחד שמולו תצטרכו להתנהל. חברה אחת שבעצם דואגת לכל הטיפולים, התחזוקה, גביית הכספים. חברות ניהול יודעות לבצע את הניהול השוטף על הצד הטוב ביותר, כך שהנראות, האחזקה, התשתיות, הטיפולים – הכל נעשה בזמן וללא עיכובים. 

כאשר התחזוקה השוטפת נעשית בצורה טובה, אין צורך לבצע תיקוני חירום יקרים. לא תגלו כי לפתע פתאום "נוחתות" עליכם הוצאות לא צפויות, עלויות חריגות. זיפות הגג שנעשה בזמן מביא לכך שלא יהיו נזילות. הטיפול במרזבים מבטיח שלא תהינה תקלות. טיפול מהסוג הזה, גם נוח ובטווח הארוך – גם מאוד משתלם. כמו כן, חברה מקצועית ומתמחה שמנהלת את כל התחזוקה והתיקונים, יכולה לדאוג גם למערכות השונות, במחירים מופחתים. זוהי הדרך לשלם פחות על ביטוח בניין משותף, לשלם פחות על טיפול וחיטוי מאגרי המים ופעולות נדרשות אחרות. 

אז מה היה לנו בכתבה:

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

חברת ניהול ועד בית
חברת ניהול
הכפתור האדום

חברת ניהול ועד בית

חברת ניהול ועד בית ניהול ועד בית הוא דבר חשוב והכרחי וזאת בכדי לנהל סביבת חיים איכותית ובטוחה בכל בניין מגורים. בעידן המודרני שאנו חיים

קרא עוד »

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!