חברת ניהול  ב{ARIM}

ניהול ואחזקת מבנים מקצועי

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

עבודות ניהול ואחזקת מבנים מקצועיות הן עבודות חשובות מאוד. בבניינים משותפים, בניגוד לבתים פרטיים, ישנם גם אזורים ציבוריים רבים המשותפים בין כלל דיירי הבניין, ולא מעט פעמים קורים מצבים בעוד שהדיירים ובעלי הדירות משקיעים מאוד בדירות שלהם מבפנים, אך האזורים הציבוריים נותרים ללא טיפול, ועם הזמן, הבעיה היא לא רק אסתטית, אלא מתחילות בעיות במבנה, במערכות השונות ובכל נושא המצריך תחזוקה קבועה, וככל שהבניין יוזנח זמן רב יותר, כך הבעיות יחמירו וכל בעלי הדירות בבניין עלולים לסבול מכך, לצד ירידה בערך הבתים ועלויות תיקון גבוהות.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אחת הערים שבהם התחילו לנהל מבנים באופן מקצועי היא העיר מודיעין, דירות חדשות למכירה במודיעין צצו בממדים גדולים והפתרון לניהול מבנים התחיל להתפשט לערים נוספות, לכן היום יותר ויותר בעלי דירות בבניינים משותפים מעדיפים לעבוד עם חברת ניהול ואחזקת מבנים מקצועית אשר מטפלת בכל הבניין מן המסד ועד לטפחות, דואגת לתחזוקה שוטפת, טיפולים וכל מה שנדרש ומעניקה לדיירים שקט נפשי ואיכות חיים גבוהה יותר.

מה כולל השירות?

שירות אחזקת מבנים הוא שירות בתשלום חודשי אשר כולל את כל הניהול השוטף והתחזוקה של הבניין. במיוחד בבניינים גדולים, אם רוצים לשמור על בניין מתוחזק ברמה גבוהה ולהתמודד מול אתגרי תחזוקה ותפעול שוטף בצורה תקינה, חברה מקצועית שתבצע את העבודה עבורכם היא הפתרון הטוב ביותר.

חברה כזו מעסיקה צוות של אנשי מקצוע מומחים בכל היבט תחזוקתי נדרש, בין אם מדובר בתחזוקת גינת הבניין, אינסטלציה, מעליות, ניקיון באופן קבוע, מערכות החשמל, תיקונים שיבוצעו באופן שוטף, עבודות הכנה לקראת החורף כמו איטום או טיפול במערכת הסקה משותפת ועוד.

כל פרט מתופעל על ידי חברת הניהול וכך הדיירים יכולים ליהנות משקט נפשי רב יותר ומאיכות חיים גבוהה יותר, ולקבל מענה מקצועי ומיידי לכל צורך, בעיה או תקלה.

האם זה משתלם?

אחת ההתלבטויות של ועדי בניין רבים לפני עבודה על חברת ניהול ואחזקת מבנים קשורה לעלות, ולתהיה האם באמת זה משתלם או שהם יכולים לבצע זאת בעצמם ולהזמין בעלי מקצוע פרטיים בעת הצורך.

ובכן, מדובר בשירות משתלם מאוד המעניק לכם כמה יתרונות חשובים אליהם לא תוכלו להגיע לבד:

  1. תחזוקה שוטפת – ישנן עבודות שוטפות שלא בטוח שאתם בכלל יודעים שצריך לבצע. לדוגמא, בדיקות של איטום הבניין לפני החורף, תיקונים קלים שלא שמים לב אליהם בכלל ועוד. כאשר אנשי מקצוע נמצאים בבניין באופן קבוע הם מטפלים בכל בעיה באופן מיידי וכך אתם מקבלים את הפתרונות הטובים ביותר לכל צורך שלכם.
  2. מחירים משתלמים – בעבודה עם חברת ניהול אתם מקבלים מחירים משתלמים ועלויות נוחות יותר עבור תיקונים או עבודות שונות הנדרש לבצע, מה שיכול ליצור חיסכון משמעותי מאוד.
  3. עבודה עם בעלי מקצוע אמינים – במקום לבצע בכל פעם בדיקה מדוקדקת לכל בעל מקצוע לו אתם זקוקים, אתם מראש מקבלים צוות של מומחים ויודעים כי העבודות יבוצעו על הצד הטוב ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

תהליך שמאות מקרקעין

תהליך שמאות המקרקעין הוא מרכיב קריטי בתהליך הלוואת המשכנתא. השמאות, המבוצעת בדרך כלל על ידי שמאי מורשה, קובעת את שווי הנכס המדובר. שמאות מקרקעין היא

קרא עוד »
התקשרו עכשיו

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!