ניהול ואחזקת מבנים

ניהול ואחזקת מבנים הוא השירות שיבטיח לכם חיים נוחים, בטוחים וללא תקלות בבניין משותף. ככל שהבניין שלכם גדול יותר וככל שמתגוררות בו יותר משפחות, כך יכול השירות להיות יותר רלוונטי עבורכם, אם כי גם בבניינים קטנים יחסית של עד 6 דירות, יכול שירות כזה לעשות מהפך באיכות החיים של דיירי הבניין, מבלי שכל דייר מרגיש בנטל כספי משמעותי בגין התשלום על השירות.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

איך יכול שירות ניהול ואחזקת מבנים לשפר את החיים שלכם בבניין?

בבניין שמנוהל על ידי ועד דיירים, מבוצע הניהול על ידי אנשים שאין להם שום מושג בניהול מבנים על המערכות השונות ועל האתגרים השונים שקיימים בהם. כשמדובר במבנים קטנים אפשר עוד בהחלט לחיות עם זה, אם כי גם במבנים אלה אפשר להרגיש שהבניין אינו מתוחזק ואינו מנוהל בצורה מקצועית. בבניינים גדולים העניין כבר הופך לפגיעה משמעותית באיכות החיים של דיירי הבניין, יכול להוביל לתקלות רבות בשימוש במערכות המבנה, לחוסר שביעות רצון מהאסתטיקה והניקיון ולעיתים גם לבעיות בטיחותיות.

כאשר אתם מזמינים אנשי מקצוע המתמחים ספציפית בתחום של ניהול ואחזקת מבנים, אתם למעשה מורידים מעל ראשכם כל טרחה וכל דאגה לכל היבט אפשרי בניהול הבניין שלכם, ונותנים את המושכות למי שמבין בכך. בפועל, המשמעות היא שהבניין יהיה תמיד נקי, הלובי יהיה תמיד במצב תקין ומתוחזקת היטב, האינטרקום יפעל תמיד, הגינה תמיד תהיה מטופחת, ההסקה המרכזית תפעל תמיד בצורה יעילה, המעליות תהיינה מתוחזקות כמו שעון ובכל פעם שצריך לחדש את האיטום בגג, הוא יחודש – וכל זה יקרה מבלי שאתם צריכים לחשוב על דבר.

האחריות היחידה שלכם כדיירים היא לשלם את חלקכם בוועד הבית, שחלקו ילך עכשיו כדמי טרחה לחברת הניהול, אבל זה יהיה שווה כל שקל, גם ביחסים שלכם מול הדיירים האחרים בבניין וגם בחוויה הכללית שלכם מהחיים בבניין והשימוש בכל המערכות ובכל המרחבים המשותפים שלו.

כמה עולה השירות?

שירות ניהול מבנים  ואחזקת מבנים יכול להיות מסופק בטווח רחב מאוד של מחירים, בהתאם לגודל הבניין, מספר הדיירים, מגוון המערכות המותקנות בו, גיל הבניין, גודל הגינה והמרחבים המשותפים וכן הלאה. כמו כן, על המחיר משפיע מגוון השירותים שתרצו להכליל בתוך השירות הכולל. לבסוף, משפיעה מן הסתם הבחירה שלכם בחברת הניהול שתספק לכם את השירות, ובחירה זו יכולה להשפיע מאוד על הסכום שתשלמו.

כשאתם בוחרים חברת ניהול ואחזקת מבנים, אתם לחלוטין לא רוצים לבחור בזולים ביותר, אבל גם לא ביקרים ביותר. חפשו את הטובים ביותר, והמלצות וחוות דעת מקצועיות יכולות מאוד לסייע לכם כאן. בכל מקרה אתם רוצים לזכור שכשמדובר בבניין בן עשרות דירות, וסכום דמי הטרחה לחברת הניהול מתחלק בין כלל הדיירים, הנטל על כל דייר הוא זניח לגמרי, אבל השיפור בחוויית המגורים ובאיכות החיים בבניין הוא משמעותי ובולט.

ניהול ואחזקת מבנים

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

חברת פינוי פסולת

אם אתם מתמודדים ביום בפעם הראשונה עם שיפוץ בבית או בבניין שבו אתם חיים, ברור מדוע תרצו לעשות את הכול על הצד הטוב ביותר. יחד

קרא עוד »

אודות

אנו מציעים לכם חיסכון כספי בניהול הבניין המשותף לחברתנו ניסיון של 10+ שנים בשליווי בניינים משותפים וחיסכון כספי של עשרות אחוזים. אנו מתמחים בחיסכון עלויות בתחום הביטוח של הבניין המשותף שלכם, עלויות חברת הניהול, חיסכון בעלויות חיטוי מאגרי המים שלכם, חיסכון בעלויות חברת הניקיון, חיסכון בעלויות חברת המעליות ועד . פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות

צרו קשר למידע נוסף

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!