ניהול ועד בית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ניהול ועד בית היא משימה שיכולה להיות פשוטה למדי, בעיקר כשמדובר בבניין קטן בן 4-6 דירות, אך יכולה להפוך למורכבת, מעייפת ומתישה הרבה יותר כאשר מדובר בבניינים רבי קומות עם 10 דירות ומעלה. אם אתם מרגישים שהעניין נתקל בקשיים רבים מדי ושניהול ועד הבית גורם לחיכוכים רבים מדי בין הדיירים ולפגיעה באיכות החיים בבניין, חברה מקצועית המספקת את השירות של ניהול נכסים, ניהול מבנים או ניהול ועד בית, יכולה לספק לכם את הפתרון שאתם צריכים.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מה זה בעצם ניהול ועד בית?

כמעט כל אחד יודע מהם תפקידיו של ועד בית. בגדול, מדובר בניהול ותחזוקה של כל צרכי הבניין וקבלת אחריות מלאה על התנהלות הבניין על כלל המערכות המותקנות בו. כך למשל, כאשר נדרש איטום לגג, אלו הם חברי ועד הבית שצריכים לשכור את נותן השירות הנדרש, לפקח עליו ולשלם לו, והם אלו שצריכים לשכנע את כלל הדיירים להשתתף בעלות הכוללת, לגבות מהם את הכסף הנדרש ולרכז אותו לתשלום.

אבל האתגר שאיתו מתמודדים חברי הוועד הוא אתגר רציף ובלתי נגמר. חברי הוועד הם שאחראים למצוא איש ניקיון ולוודא שהבניין נשאר נקי ושעבודות הניקיון מבוצעות על הצד הטוב ביותר. הם צריכים למצוא איש מקצוע כאשר האינטרקום מתקלקל והם צריכים לנהל התקשרות קבועה מול גנן שיטפח ויטפל בגינה.

בבניין קטן, עד כמה שמשימה זו יכולה "להציק" היא עדיין ברת טיפול ושליטה, אך כאשר מדובר בבניין גדול, האתגר הופך למשימה בלתי אפשרית, ובמקרה הזה יכולה חברה מקצועית המספקת שירות ניהול ועד בית להפוך את המשימה לאפשרית בהחלט.

מהו שירות ניהול ועד בית ולמי הוא נועד?

כאמור, שירות זה מיועד לכל בניין משותף, אך הצורך בו מתעורר בעיקר בבניינים גדולים של 6 דירות ומעלה. במסגרת השירות, מקבלת על עצמה החברה שמספקת אותו, אחריות מלאה לכל תפקידי הוועד בבניין, לרבות כל פעולות התחזוקה השוטפת, תיקון וטיפול תקלות ולא פחות מכך ניהול אספות דיירים, גביית דמי וועד, תשלום חשבונות ועוד. כאמור, בבניינים גדולים אחריות זו הופכת להיות הרבה יותר מגוונת ומורכבת, עם אפשרות לנוכחות של עובד תחזוקה או בטחון אורגני של הבניין שצריך גם לדאוג לשכר שלו, לפנסיה שלו ולפיצויים שלו. בבניינים אלה ישנן מערכות הסקה מרכזיות, אולי גם מיזוג מרכזי ועוד מערכות שרבים אינם מכירים כלל כדוגמת מערכות הגברת לחץ מים לקומות הגבוהות.

בכל הדברים האלה מטפלת החברה, הן בהיבטי תחזוקה הן בהיבטי תיקון והן בניהול השוטף, וזאת סיבה מספיק טובה להסיר את הדאגות וכאב הראש מחברי הוועד, ולהעביר אותם לחברה מקצועית שזהו כל עיסוקה.

אם אתם מתגוררים בבניין רב קומות, ייתכן ששירות ניהול ועד בית הוא בדיוק מה שחסר לכם בכדי לשדרג את חוויית המגורים בבניין ולהפוך אותה לנעימה ואסתטית יותר, ללא טרדות וללא דאגות.

ניהול ועד בית

אז מה היה לנו בכתבה:

תהליך שמאות מקרקעין

תהליך שמאות המקרקעין הוא מרכיב קריטי בתהליך הלוואת המשכנתא. השמאות, המבוצעת בדרך כלל על ידי שמאי מורשה, קובעת את שווי הנכס המדובר. שמאות מקרקעין היא

קרא עוד »
התקשרו עכשיו

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!