ניהול מבנים מסחריים מחיר

ניהול מבנים מסחריים מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

ניהול מבנים מסחריים מחירניהול מבנים מסחריים מחיר

מבנים מסחריים הם מבנים שקיימים בכל עיר ולעתים גם בשכונות קטנות. בדרך כלל המבנים המסחריים כוללים חנויות שונות, בית מרקחת, סניף של קופת חולים או בנק, סופרמרקט או מכולת. במבנים מסחריים מבקרים הרבה אנשים במהלך היום והם מצריכים תחזוקה שוטפת וניהול שוטף על מנת להישאר מטופחים. לכל מבנה מסחרי, בכל גודל יש צרכים ניהוליים שונים. לשם כך, קיימות חברות ניהול מבנים מסחריים שתפקידן לדאוג לניהול המבנה, לתחזוקה שלו ולטיפוח שלו. מהו ניהול מבנים מסחריים ומהו כולל? המאמר הבא הוא בשבילכם. 

 

ניהול מבנים מסחריים מחיר- למה זה חשוב?

בזכות חברות לניהול מבנים מסחריים תוכלו להנות ממבנה מתוחזק, מטופח, נקי ומאובטח שמנוהל כהלכה מבלי שתאלצו לבזבז על כך זמן או מאמץ. 

למעשה, ניהול מבנים מסחריים הוא עסק לא פשוט כלל. כחלק מהתפקיד יש לדאוג קודם כל לתחזוקה שוטפת של המבנה. בכל המבנים המסחריים קיימים חללים משותפים כמו מעלית, החללים שבין החנויות, חדר המדרגות, מרכזי אוכל ועוד. מלבד אלה יש לדאוג לחשמל, לדלתות, למערכת האבטחה של המבנה, לאינסטלציה, לגנרטורים, למערכת כיבוי אש ועוד. חברת ניהול מבנים מסחריים היא חברה חיצונית והיא זו שדואגת לתחזוקה שוטפת של כל אלה. כמו כן, במקרה של תקלה באחת המערכות, חברת ניהול מבנים מסחריים תדאג להעסיק אנשי מקצוע מתאימים שיטפלו בבעיה ויתנו מענה מהיר ומקצועי. 

מלבד תחזוקת המבנה, בניהול מבנים מסחריים יש התעסקות שוטפת גם במרכיב האנושי, בהתנהלות פיננסית ובתקנות משפטיות. חשוב מאוד להתנהל נכון מבחינה פיננסית ולנהל באופן חכם את כלל ההוצאות השוטפות של המבנה, הוצאות האחזקה, הוצאות הניקיון ועוד. חברת ניהול מבנים מסחריים תדע להתנהל נכון גם באופן פיננסי וכך תוכלו לחסוך על ידה אלפי שקלים. כמו כן, חברת ניהול מבנים מסחריים דואגת לנהל ולפקח על כוח אדם ייעודי נרחב. 

ניהול מבנים מסחריים מחיר- מה הם השירותים השונים?

חברות ניהול מבנים מסחריים מציעות מספר שירותים שונים- 

  • ניקיון המבנה- מבנים מסחריים מצריכים ניקיון שוטף, פוליש ווקס, ניקוי בגובה ופינוי אשפה ופסולת מרחבי המבנה. 
  • שמירה ואבטחה- מבנים מסחריים מצריכים שירותי ביטחון. שירותים אלה מבוצעים על ידי צוותים מקצועיים הן בפנים המבנה והן מחוצה לו. כך מקבלים סביבת עבודה ושהייה בטוחה ונעימה במבנה. 
  • תחזוקת מערכות- במבנים מסחריים יש מערכות שונות ביניהן מעלית, מערכת כיבוי אש, מערכת מיזוג אוויר, מערכת החשמל, מערכת המים, מערכת האינסטלציה ועוד. מערכות אלה מצריכות תחזוקה שוטפת על מנת שיתפקדו כראוי. 
  • תחזוקת המבנה- חברת ניהול מבנים מסחריים דואגת לטיפול ולתחזוקת המבנה והמראה שלו. בין היתר החברה תדאג לטפח את חזות המבנה, לנקות ולאטום את גג המבנה, לבצע עבודות תיקון וצביעה, להחליף דלתות וחלונות במקרה הצורך, לטפח את הגינה והנוי במבנה ומחוצה לו ולבצע שיפוצים תקופתיים או במידה והם נדרשים בגלל תקלות מסוימות.
  • שירותי ריסוס והדברת מזיקים- אחת לתקופה ובמקרה הצורך, חברת ניהול מבנים מסחריים תדאג לרסס ולהדביר מזיקים. 
  • ניהול פיננסי- ניהול חכם של הכנסות והוצאות של המבנה, התנהלות מול שוכרים,  ניהול חוזי התקשרות, גביית שכירות חודשית, ייצוג וטיפול בצרכי השוכרים, פינוי נכסים במקרה הצורך ועוד. כמו כן, על חברת  ניהול מבנים מסחריים להוציא דוחות תקופתיים מפורטים ומלאים שיציגו וינתחו את התנהלות המבנה ואת ההוצאות השונות. 
  • ביטוח- חברת ניהול מבנים מסחריים תדאג להפקת פוליסות ביטוח מלאות המותאמות לצרכי המבנה. 
  • ייצוג מול רשויות- חברת ניהול מבנים מסחריים תייצג את המבנה מול הרשויות, תדאג לתשלומי מיסים, טיפול בבעיות משפטיות שונות ועוד. 

ניהול מבנים מסחריים מחיר- אז כמה זה עולה?

קשה לענות על השאלה הזו באופן חד משמעי כיוון שהמחיר משתנה בהתאם לגורמים שונים. בדרך כלל על כל שוכר לשלם לאורך השנה, על פי רוב בתשלום רבעוני מקדמות על פי חלקו היחסי בהוצאות. בדרך כלל דמי הניהול נעים בין 9 ל-25 שקלים למ"ר בחודש. 

עם זאת, כפי שציינו יש השפעה על המחיר בעקבות גורמים שונים ביניהם גודל המבנה והצרכים שלו. כמו כן, יש לשכור שירותי חברת שמירה על מנת לשמור על המבנה, שירותי ניקיון ותחזוקה שונים, הן באופן שוטף והן לטיפול בתקלות שונות. לכן, קשה לענות באופן חד משמעי ולקבוע כמה עולה ניהול מבנים מסחריים. לשם כך יהיה עליכם לקבל הצעות מחיר מהחברות השונות, לברר מה כל חברה מציעה ולבצע השוואה שבסופה תבחרו את חברת הניהול המתאימה ביותר. 

אז מה היה לנו בכתבה:

בלוג
הכפתור האדום

פינוי תכולת דירה

תהליך ההסרה יכול להיות קשה מאוד ומייסר רגשית. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל הכלים הדרושים לעבודה. תצטרכו מכונית או משאית עם נגרר, ארגזים וחומרי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!