ניהול מבנים

לא מצליחים לחבר כמה דיירים בשביל וועד הבית? לא מרוצים מאופן הניהול של הבניין? בדיוק עבור מצבים האלה קיים שירות ניהול מבנים, שמעמיד לרשותכם אנשי מקצוע המתמחים בכל ההיבטים של ניהול בניין, וזה לחלוטין לא מסתכם בגינה ובהסקה המרכזית.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מהו שירות ניהול מבנים בעצם?

במבנים משותפים קיימים שורה של אתגרים איתם צריכים להתמודד בדרך כלל הדיירים בעצמם, באמצעות הגוף שנקרא ועד הבית. במרבית המבנים זה עובד מצוין, אבל ככל שהבניין גדול יותר כך מתרבים יותר האתגרים וכך קשה יותר לנהל את הבניין. במקרים אלה נכנס לתמונה שירות ניהול מבנים, המסופק על ידי אנשי מקצוע שזה מה שהם יודעים לעשות. במסגרת השירות, אחראי מנהל המבנה על כל ההיבטים של החיים המשותפים בבניין. זה מתחיל בגיוס כספי הוועד מהדיירים השונים, זה עובר דרך ניהול כוח אדם אורגני וחיצוני הנדרש לניהול המבנה וזה מסתכם כמובן בתחזוקה של הבניין בכל היבט אפשרי.

מה כולל השירות?

שירות ניהול מבנים הוא שירות שניתן להזמין אותו במגוון צורות, וניהול במבנה אחד לאו דווקא ייראה דומה לניהול במבנה אחר. כך למשל, אם אתם מסתדרים בעצמכם בנושא הגבייה, ואולי הוועד אפילו מצליח לנהל חלק מהאתגרים של הבניין, תוכלו להזמין את השירות לטובת האתגרים שלא מצאו את פתרונם. במקרים אחרים בהם אינכם מצליחים להרים על הרגליים אף היבט ניהולי של הבניין, תוכלו להזמין שירות ניהול מבנים מקצה לקצה, במסגרתו לא תצטרכו לדאוג לדבר.

כדי להמחיש את מגוון העיסוקים בהם עוסק מנהל המבנה, נמנה כמה כאלה שעל חלקם אולי מעולם לא חשבתם עליהם בעצמכם:  גיוס איש תחזוקה אורגני שינהל את הבניין על בסיס יומיומי ודאגה לכל היבטי ההעסקה שלו לרבות חיסכון לפנסיה וכספי פיצויים, בדיקת מעליות וזימון חברת מעליות במועד, בדיקת איטום בגג והזמנת שירות איטום על פי הצורך, ניהול תחזוקת הגינה, צביעת הלובי ותחזוקה שלו, ניקיון שוטף, תפעול ההסקה המרכזית לרבות הזמנת נפט או גז על פי הצורך, איסוף כספי הוועד מכל הדיירים וניהול הכספים בצורה מרוכזת, גישור בבעיות וחילוקי דעות שמתגלעות בין הדיירים בנושאים שונים. זוהי כאמור רשימה חלקית של תחומי האחריות של מנהל המבנה, והאתגרים בפועל הם רבים ואמיתיים.

מי מספק את השירות?

שירות  ניהול נכסים  מסופק על ידי חברות מתמחות, המציעות את השירות תחת הכותרת של ניהול מבנים, ניהול נכסים, ניהול ותחזוקת מבנים וכדומה. השירות כמובן עולה כסף, אבל בחלוקה בין כלל הדיירים, הנטל על כל דייר הוא מינורי. לעומת זאת הערך שמפיקים הדיירים מהניהול היעיל הוא עצום.

אם אתם רוצים שהבניין שלכם יתנהל בצורה אפקטיבית, שתמיד יהיו מים חמים בהסקה ובדוד, שהלובי תמיד יהיה נקי, שהגינה תהיה תמיד מטופחת ושאתם לא תצטרכו לדאוג לזה בכלל, ניהול מבנים הוא הפתרון שאתם מחפשים.

ניהול מבנים

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בלוג
red

אדריכלות ועיצוב פנים בוילות

  מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! שם טלפון אזור שליחה כל תהליך עיצוב, בין שמדובר על עיצוב דירה קטנה ובין

קרא עוד »

אודות

אנו מציעים לכם חיסכון כספי בניהול הבניין המשותף לחברתנו ניסיון של 10+ שנים בשליווי בניינים משותפים וחיסכון כספי של עשרות אחוזים. אנו מתמחים בחיסכון עלויות בתחום הביטוח של הבניין המשותף שלכם, עלויות חברת הניהול, חיסכון בעלויות חיטוי מאגרי המים שלכם, חיסכון בעלויות חברת הניקיון, חיסכון בעלויות חברת המעליות ועד . פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות

צרו קשר למידע נוסף

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!