סוככים במחיר מוזל

 

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי הצללה

אנשים רבים מחפשים פתרון נוח ועמיד בעיקר לשמש אצלם במרפסת או בגינה (לעיתים מחפשים פתרון גם לחורף).

 

ישנם מגוון רחב מאוד של סוגי הצללה ובניהם: פרגולות שונות, סוככים במגוון סוגים ודגמים, פתרונות קבועות ופתרונות שיש להם אפשרות הזזה ועוד הרבה אפשרויות.

חשוב מאוד לברר היטב על איכות פתרון ההצללה שבחרתם מאחר ולרוב פתרונות אלו יכולים להחזיק למשף שנים רבות כאשר הם איכותיים ומותקנים בצורה טובה.

 

סוככים להצללה

ישנם 3 סוגי סוככים עיקריים הקיימים כיום בשוק, הראשון והפופולרי ביותר כיום הוא סוכך מרקיזה. סוכך מרקיזה זהו וכך בצורת חצי עיגול, הוא נותן פתרון הצללה בקיץ והגנה טובה בחורף מפני גשמים ורוחות.

סוכך נוסף הוא סוכך זרועות, סוכך זה נותן פתרון הצללה נוח עם מראה נקי ומבלי לתפוס כמעט מקום.

הוא מיועד לרוב המקומות הפתוחים כמו: מרפסות, חלונות, גינות וכדו' וטוב בעיקר לשימוש בימי הקיץ החמים.

בנוסף יש סוכך חלון-, סוכך חלון הוא סוכך המשמש כפתרון הצללה לבתים פרטיים או לבתי עסקים והוא מספק הגנה טובה בעיקר מהשמש. הוא בדרך כלל יותקן בחלונות או בוויטרינות אבל יכול לשמש כשפתרון הצללה גם בפתחים אחרים. 

הסוככים יכולים להגיע כפתרון הצללה חשמלי והוא יעיל יותר וקל יותר לשימוש ובמקביל לפתרון ההצללה החשמלי ניתן להתקין אופציה ידנית (נניח לשימוש בשבתות למי ששומר) אפשרי גם שפתרון ההצללה יהיה ידני לגמרי אלה אם השטח גדול ובמקרה כזה אפשר להתקין רק פתרון הצללה חשמלי.

 

סוככים במחיר מוזל

כמו בהרבה מאוד מוצרים אחרים גם כאן אפשר למצוא סוככים במחיר מוזל

המחירים של הסוככים משתנים בהתאם לגודל המבוקש ולסוג הסוכך המבוקש אבל בכל סוג של סוכך אפשר למצוא סוככים במחיר מוזל, כאשר המחיר יהיה מתחת למחיר הממוצע בשוק.

 

באופן כללי, מבין מחירי הסוככים סוכך קבוע לרוב יהיה הזול ביותר.

 

מומלץ לפני הזמנת הסוכך לבקש הצעות מחיר מלפחות 3 חנויות ו/או בעלי מקצוע בתחום על מנת שתמצאו סוככים במחיר מוזל ומבלי לגרוע באיכות הסוככים ובאיכות ההתקנה שלהם.

 

 

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בלוג
red

אדריכלות ועיצוב פנים בוילות

  מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! שם טלפון אזור שליחה כל תהליך עיצוב, בין שמדובר על עיצוב דירה קטנה ובין

קרא עוד »

אודות

אנו מציעים לכם חיסכון כספי בניהול הבניין המשותף לחברתנו ניסיון של 10+ שנים בשליווי בניינים משותפים וחיסכון כספי של עשרות אחוזים. אנו מתמחים בחיסכון עלויות בתחום הביטוח של הבניין המשותף שלכם, עלויות חברת הניהול, חיסכון בעלויות חיטוי מאגרי המים שלכם, חיסכון בעלויות חברת הניקיון, חיסכון בעלויות חברת המעליות ועד . פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות

צרו קשר למידע נוסף

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!