צילום:PEXELS

סט כלי עבודה שנחוץ לאחזקה ותיקונים בבניין

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

צילום:PEXELS

אחד המרכיבים החשובים באיכות החיים שלנו הוא הבניין שבו אנחנו גרים. כולנו רוצים לחיות בבניין שבו דלת הכניסה תקינה, הנורות בכל הקומות בחדר המדרגות עובדות, הגינה מלבלבת, אין ליקויים במרחבים המשותפים ובאופן כללי המקום מטופח ונעים. על-מנת לבצע את כל פעולות התחזוקה השוטפת ביעילות, וכדי להצליח לתקן כל תקלה בקלות, נדרשים כלי עבודה שונים – בהתאם לפירוט הבא.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מקדחה אמינה

הפריט החשוב ביותר בכל סט כלי עבודה, גם של אנשים פרטיים וגם של אנשי מקצוע בתחומים שונים, ובפרט כשהמטרה היא אחזקה ותיקונים בבניין כזה או אחר, הוא מקדחה.

בחירת מקדחה מחייבת אחריות. זהו כלי רב עוצמה, ולכן אסור להתפשר על האמינות והבטיחות. הדרך הטובה ביותר לוודא את איכות המקדחה היא לרכוש דגמים של יצרניות ותיקות ומוערכות כמו בוש או מקיטה – ההשקעה של החברות האלה בפיתוח ומחקר כלי עבודה, וכן בבקרת איכות קפדנית, מספקת שקט נפשי לכל מי שמשתמש בציוד מתוצרתן.

המלצה חשובה נוספת היא לוודא שמדובר במקדחה שיש בה גם פונקציית רטט שמסייעת להתגבר על חומרים קשים ובפרט בטון.

מברגה קומפקטית

גם מברגה היא חלק בלתי נפרד מכל סט כלי עבודה. כידוע ישנה חפיפה מסוימת בין המקדחות למברגות, שכן באמצעות שני סוגים כלים אלה ניתן לקדוח חורים. ההבדל הוא שעם המברגה ניתן גם להבריג ברגים בקלות ובזריזות, אבל למרות זאת כדאי להשקיע גם במקדחה טובה – בגלל שלמברגה, חזקה ככל שתהיה, אין מספיק עוצמה כדי לקדוח בכל חומר ולכל עומק.

בכל מקרה, כדאי להעדיף מברגות קומפקטיות ואפילו נטענות, כך שניתן יהיה להשתמש בהן בכל מקום בבניין, כולל בנקודות שבהן אין גישה לחשמל.

מכסחת דשא חשמלית

בבניין שיש בו גינה עם מדשאה, נדרשת מכסחת יעילה כדי להבטיח צמיחה אופטימלית של הדשא. ההמלצה היא לבחור בדגם שפועל בעזרת מנוע חשמלי ולא מנוע בנזין, בזכות הפעילות החרישית – השכנים מן הסתם ישמחו על כך. יתרון נוסף של הדגמים החשמליים הוא עלות התפעול הנמוכה יותר. את ההספק של מכסחת הדשא יש לבחור בהתאם לשטח הגינה, כשלרוב ניתן "להסתפק" גם בדגמים עם 1,000-1,300 וואט. עוד המלצה היא לבחור דגם שניתן לכוונן את גובה החיתוך באופן מדויק במיוחד – הדבר חשוב גם לאסתטיות של הגינה וגם לבריאות הדשא.

סט כלי צביעה

הקירות במרחבים המשותפים עלולים להתלכלך לעיתים קרובות, גם בבניין שבו הדיירים מקפידים לשמור על הניקיון. סט כלי צביעה, וכמובן צבע מתאים, מבטיחים שמירה על מראה חדש ומרשים – מראה שתורם לאווירה החיובית ומעודד את השכנים להתנהל בהתאם.

את סט כלי העבודה משלימים הפרטים הקטנים יחסית אבל הלא פחות חיוניים: פטיש, מסמרים, ברגים, אומים, סכין יפנית, סרט בידוד, סט מברגים ופנס.

אז מה היה לנו בכתבה:

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!