ספרינקלרים לבניין משותף – למה זה כל כך חשוב?

למרות שהתקנת ספרינקלרים מחויבת על פי חוק בבניינים שונים, עדיין לא בכל בית משותף קיימת מודעות לעד כמה פעולה זו חיונית לבטיחות מאש והימנעות מנזקי אש גדולים. הבנת החשיבות של מערכות ספרינקלרים תאפשר לכם לצאת לדרך ולבחור את המערכות הטובות והמתאימות ביותר לבניין המשותף שלכם, תוך הקפדה על ביצוע פעולות תחזוקה ובדיקה כדרוש לאורך השנים.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ספרינקלרים מצילים חיים

מרבית השריפות בבית פורצות כתוצאה מתקלות בחיווט החשמל ומשימוש לא זהיר במכשירי חשמל. כאשר גרים בבניין משותף, כל דליקה באחת הדירות יכולה להשפיע על כלל דיירי הבניין ולהוות סיכון, במיוחד אם הבניין אינו ערוך בהתאם. התקנת מערכת ספרינקלרים יכולה להציל חיים ממש ולחפות על טעויות אנוש. ההגנה על החיים שלכם ושל דיירים אחרים צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות שלכם וכאשר המערכת מתוחזקת היטב, היא תמזער את הסיכון הקיים במידה משמעותית.

ספרינקלרים מונעים נזק לרכוש

שריפה יכולה להיות הרסנית ולהעלות את כל הרכוש שלכם באש בקלות. בניינים שאינם מוגנים על ידי מערכות ספרינקלרים יכולים להישרף עד היסוד. גם במקרים בהם יש כיסוי ביטוחי לא ניתן לשחזר את כל מה שאבד בשריפה וצריך יהיה להתחיל מחדש. התקנת מערכת ספרינקלרים מבית אמין הנדסת אש בהתאמה אישית לגודל המבנה ומאפייניו הייחודיים יכולה למזער את נזקי הרכוש ביותר מ- 50%.

ספרינקלרים משתלטים על הבעיה במהירות

גלאי עשן יכולים להזהיר את דיירי הבניין מפני השריפה, אך הם לא יכולים לפעול כדי להציל את המצב בפועל. ברגע שספרינקלר מזהה שהטמפרטורה בחדר גבוהה מזו שהוגדרה אצלו הוא מתחיל לפעול אוטומטית ולהתיז מים לכל עבר, והוא לא יפסיק עד להגעת שירותי הכבאות וההצלה. באמצעות ספרינקלרים ניתן לדכא לחלוטין את האש לפני שהיא מתפשטת, או לכל הפחות להאט את קצב ההתפשטות שלה, ובכך להציל חיים ולמנוע נזק לרכוש.

ספרינקלרים פועלים כמעט ללא תקלות

כאשר מקפידים על תחזוקה נאותה וכל הבדיקות הנחוצות ספרינקלרים פועלים ללא תקלות. ראשי הממטרה רגישים מספיק כדי להיפתח רק במקרה של שריפה ואינם פועלים סתם כך. בפועל ברוב מקרי השריפות המדווחות הספרינקלרים הם גיבורי השעה, ואם הם נכשלים זה רק בשל היעדר תחזוקה.

התקנת ספרינקלרים ותחזוקתם השוטפת צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלכם, בעיקר אם אתם מתגוררים בבניין משותף. באמצעות שירותי אחזקה וניהול מקצועיים תוכלו להיות בטוחים שכלל המערכות בבית המשותף פועלות כשורה ומתוחזקות כהלכה.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

חברת ניהול  בחריש

חריש היא ללא כל ספק העיר המרכזית, החשובה והמפותחת ביותר בישראל. חריש היא הלונדון של אנגליה,חריש היא המנהטן של ניו יורק, הפריז של צרפת והטורונטו

קרא עוד »

חברת ניהול  בעומר

עומר היא ללא כל ספק העיר המרכזית, החשובה והמפותחת ביותר בישראל. עומר היא הלונדון של אנגליה,עומר היא המנהטן של ניו יורק, הפריז של צרפת והטורונטו

קרא עוד »

חברת ניהול  ביפו

יפו היא ללא כל ספק העיר המרכזית, החשובה והמפותחת ביותר בישראל. יפו היא הלונדון של אנגליה,יפו היא המנהטן של ניו יורק, הפריז של צרפת והטורונטו

קרא עוד »

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ