ספרינקלרים לבניין משותף – למה זה כל כך חשוב?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

למרות שהתקנת ספרינקלרים מחויבת על פי חוק בבניינים שונים, עדיין לא בכל בית משותף קיימת מודעות לעד כמה פעולה זו חיונית לבטיחות מאש והימנעות מנזקי אש גדולים. הבנת החשיבות של מערכות ספרינקלרים תאפשר לכם לצאת לדרך ולבחור את המערכות הטובות והמתאימות ביותר לבניין המשותף שלכם, תוך הקפדה על ביצוע פעולות תחזוקה ובדיקה כדרוש לאורך השנים.

ספרינקלרים מצילים חיים

מרבית השריפות בבית פורצות כתוצאה מתקלות בחיווט החשמל ומשימוש לא זהיר במכשירי חשמל. כאשר גרים בבניין משותף, כל דליקה באחת הדירות יכולה להשפיע על כלל דיירי הבניין ולהוות סיכון, במיוחד אם הבניין אינו ערוך בהתאם. התקנת מערכת ספרינקלרים יכולה להציל חיים ממש ולחפות על טעויות אנוש. ההגנה על החיים שלכם ושל דיירים אחרים צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות שלכם וכאשר המערכת מתוחזקת היטב, היא תמזער את הסיכון הקיים במידה משמעותית.

ספרינקלרים מונעים נזק לרכוש

שריפה יכולה להיות הרסנית ולהעלות את כל הרכוש שלכם באש בקלות. בניינים שאינם מוגנים על ידי מערכות ספרינקלרים יכולים להישרף עד היסוד. גם במקרים בהם יש כיסוי ביטוחי לא ניתן לשחזר את כל מה שאבד בשריפה וצריך יהיה להתחיל מחדש. התקנת מערכת ספרינקלרים מבית אמין הנדסת אש בהתאמה אישית לגודל המבנה ומאפייניו הייחודיים יכולה למזער את נזקי הרכוש ביותר מ- 50%.

ספרינקלרים משתלטים על הבעיה במהירות

גלאי עשן יכולים להזהיר את דיירי הבניין מפני השריפה, אך הם לא יכולים לפעול כדי להציל את המצב בפועל. ברגע שספרינקלר מזהה שהטמפרטורה בחדר גבוהה מזו שהוגדרה אצלו הוא מתחיל לפעול אוטומטית ולהתיז מים לכל עבר, והוא לא יפסיק עד להגעת שירותי הכבאות וההצלה. באמצעות ספרינקלרים ניתן לדכא לחלוטין את האש לפני שהיא מתפשטת, או לכל הפחות להאט את קצב ההתפשטות שלה, ובכך להציל חיים ולמנוע נזק לרכוש.

ספרינקלרים פועלים כמעט ללא תקלות

כאשר מקפידים על תחזוקה נאותה וכל הבדיקות הנחוצות ספרינקלרים פועלים ללא תקלות. ראשי הממטרה רגישים מספיק כדי להיפתח רק במקרה של שריפה ואינם פועלים סתם כך. בפועל ברוב מקרי השריפות המדווחות הספרינקלרים הם גיבורי השעה, ואם הם נכשלים זה רק בשל היעדר תחזוקה.

התקנת ספרינקלרים ותחזוקתם השוטפת צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלכם, בעיקר אם אתם מתגוררים בבניין משותף. באמצעות שירותי אחזקה וניהול מקצועיים תוכלו להיות בטוחים שכלל המערכות בבית המשותף פועלות כשורה ומתוחזקות כהלכה.

אז מה היה לנו בכתבה:

בלוג
הכפתור האדום

פינוי תכולת דירה

תהליך ההסרה יכול להיות קשה מאוד ומייסר רגשית. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל הכלים הדרושים לעבודה. תצטרכו מכונית או משאית עם נגרר, ארגזים וחומרי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!