צילום freepik

פרגולה מאלומיניום: טיפים להתקנה נכונה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שוקלים להתקין פרגולה מאלומיניום? אנחנו רוצים לעשות לכם קצת סדר בבלגן. קבלו 5 טיפים שיסייעו לכם לעשות את הבחירה הנכונה עבורכם ולצלוח את המשימה בשלום. מוכנים? יוצאים לדרך.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

התייעצו עם מהנדס

בניגוד לברזל שנחשב לחומר כבד ומאסיבי, האלומיניום הוא חומר קליל מאד ולכן יש לתת את הדגש על ההיבט הבטיחותי לפני שמתקינים פרגולה.

אז לפני הכל אנו ממליצים לכם להתייעץ עם מהנדס שתפקידו לתת את תשומת הלב לאלמנטים שעשויים להשפיע על הבטיחות שלה. בין שהאר הוא יתייחס לעובי של הפרופילים, לאיכות הריתוכים וכן לאיכות האיטום שלה.

למעשה על המהנדס להגיע אליכם פעמיים – פעם אחת לפני ההתקנה שבמהלכה הוא יתכנן בצורה יסודית את ההתקנה. בתום העבודה הוא יגיע אליכם על מנת לבקר את העבודה ולתת לכם הצהרה המאשרת שהעבודה בוצעה במקצועיות.

אגב, בין אם אתם מחפשים חברת פרגולות אלומיניום לחניה או לחצר, תמיד תוכלו להתייעץ עם הצוות המקצועי שלה שיכווין אתכם.

בדקו שמדובר באלומיניום

אלומיניום נחשב לחור יקר מאד ומה לעשות, לפעמים גם פה בעלי המקצוע נוטים לעגל פינות על מנת לחסוך עוד כמה פרוטות. לכן, לפני שאתם ממהרים לרוץ ולהתקין את הפרגולה, ודאו שהיא עשויה נטו מאלומיניום ולא כזו שמשולבת בעץ או פלסטיק.

מעבר לעובדה שמדובר בחומרים שיספקו לכם הצללה בזול, הם גם עשויים לפגוע בעמידות של הפרגולה בפני תנאי מזג האוויר המשתנים ולגרום לכם לתחזוקה לא פשוטה בכלל.

ואם כבר אתם מפגינים ידע בתחום, דרשו שיתקינו לכם פרגולה שנצבעה בתנור, שכם מדובר בצבע שיחזיק לכם מעמד לאורך שנים.

בחרתם ברזל? ודאו שהוא מגולוון.

במידה ובחרתם להתקין פרגולה מברזל, עליכם לוודא שמתקינים לכם ברזל מגולוון. מה זה אומר? מדובר בברזל שעבר תהליך גלוון, מה שאומר שהוא לא יחליד. בנוסף, הוא יהיה עמיד לאורך שנים וישמור על הצבע שלו.

איך תדעו שקיבלתם ברזל מגלוון? בניגוד לברזל הרגיל שהוא שחור, הברזל המגולוון מגיע בצבע כסוף.

שימו לב לעובי הפרופילים

ברוב המקרים העובי של הפרופילים שמשמשים להתקנת הפרגולה הוא 2 מ"מ. לאור העובדה שמדובר באלומיניום קליל, מומלץ לבצע שימוש בפרופילים עבים ככל שניתן, על מנת לשמור על היציבות של הפרגולה.

אגב, גם בנושא הזה תוכלו להתייעץ עם המהנדס ולברר איתו מה העובי הנכון להתקנת פרגולה מאלומיניום. אך הכל מקרה, ככל שתפגינו יותר ידע מול החברה שמספקת לכם את הפרגולה, כך הסיכוי שהיא תהיה יציבה ובטיחותית עולה.

קחו בחשבון קירוי של הפרגולה

קחו בחשבון שאת הפרגולה שאתם מתקינים מומלץ לקרות, על מנת שתוכלו ליהנות ממנה גם בימי הקיץ החמים וגם בחורף הקריר.

כיום השוק מציע מגוון אופציות לקירוי פרגולה, כאשר הנפוצות הן באמצעות סנטף או פוליגל, שגם יספקו הצללה מושלמת וגם ימנעו מהגשם לחדור פנימה.

במידה ואתם רוצים שלפרגולה שלכם יהיה טאץ' עיצובי מעניין, תוכלו לקרות אותה באמצעות מחצלת מבמבוק שתהפוך את החצר שלכם לפנינה עיצובית של ממש.

אז מה היה לנו בכתבה:

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!