שורה תחתונה: הכל על עלות פיקוח בניה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

מקימים פרויקט חדש? זה הזמן לבחור את מפקח הבניה המקצועי ביותר. במאמר הבא נסביר מה התפקיד של מפקח הבניה, כמה עולה השירות וגם, איך נראית הצעת מחיר מקצועית? כל התשובות.

מפקח בניה – מה התפקיד שלו?

למפקח הבניה תפקיד סופר משמעותי וסופר אחראי בכל הקשור לפיקוח על הבניה של פרויקט חדש. הוא לוקח חלק בכל שלבי הבניה המרכזיים, החל מהתכנון, המשך בבניה ועד שלב הגמר.

לפני שמתחילים במלאכת הבניה עצמה, מפקח הבניה אמור לסייע לכם לאתר קבלן בניה מקצועי ואמין, לחתום על החוזה מולו ולקבוע את לוח הזמנים של הפרויקט.

במהלך הבניה, תפקידו של מפקח הבניה הוא לוודא שהעבודה באתר מתבצעת על פי התקנים הכי מחמירים על הבטיחות, לתאם בין בעלי המקצוע השונים בשטח ולפתור כל בעיה שצצה.

בתום בניית הפרויקט, על מפקח הבניה לשלוח עבורכם את כל הטפסים הרלוונטיים שהעירייה דורשת וכמובן לוודא שהפרויקט בוצע על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונכם.

כמה עולה שירות פיקוח בניה?

על מנת לתמחר את השירות שמפקח הבניה נותן לכם, יש שתי אופציות מרכזיות. האופציה הראשונה היא לתמחר את השירות לפי עלות חודשית.

האופציה השנייה לתמחור היא תשלום למפקח הבניה במודל לפי אחוזים של עלות הפרויקט. שימו לב, שלפי המודל הזה האינטרס של מפקח הבניה זה שפרויקט יעלה יותר כסף, כך שלא בטוח שהוא יהיה בצד שלכם.

על מה אתם משלמים?

לפני שאתם ממהרים לסגור עם מפקח הבניה, חשוב שתדעו על מה אתם משלמים, או יותר נכון, מה אתם אמורים לקבל עבור התשלום שלכם.

ראשית, על מפקח הבניה לבקר באתר הבניה שלכם לפחות פעמיים בשבוע, יש כאלה שמגיעים גם שלוש וארבע פעמים.

עבור התשלום שלכם מפקח הבניה לתאם ולתזמן את העבודה של כל בעלי המקצוע באתר וכמובן צריך לפקח על הפועלים.

בנוסף, עליו לפקח על איכות העבודה שמתבצעת באתר וכמובן על חומרי הגלם שנכנסים אליו. אגב, רוב מפקחי הבניה יגישו עבורכם את כל האישורים לטופס 4, אך כדאי לוודא זאת מראש.

מה צריכה לכלול הצעת המחיר ממפקח הבניה?

ראשית, נציין שעליכם לקחת כמה הצעות מחיר ולא להסתפק באחת. כך, תוכלו ללמוד מההבדלים בין ההצעות, לבדוק איזו הצעה נראית לכם הכי מקצועית ואיזו מהן משקפת את האיזון הנכון שבין מחיר טוב ואיכות.

אל תתפתו ללכת אחר הצעת המחיר הזולה ביותר, פיקוח בניה זה לא משחק ילדים ואתם לא רוצים שאיזה חאפר או חובבן יפקח על הפרויקט שלכם.

הצעת מחיר מקצועית צריכה לכלול את כל האלמנטים שמרכיבים את העבודה, כמו תכנון עלויות, המלצות על יועצים, חומרי גלם וטכניקות בניה, פיקוח צמוד במהלך הפרויקט ועוד.

מתקשים למצוא מפקח בניה אמין? כנסו לאתר של חברת אגס חברת פיקוח בניה, חברה מקצועית ואמינה שכבר עשתה עבורכם את כל הבדיקות.

אז מה היה לנו בכתבה:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!