delivery-man-with-clipboard_23-2148590673

שירותי הובלות בתל אביב לבניינים חדשים

כבר מיום היווסדה, התאפיינה תל אביב ביזמות ובתנופת בנייה, והלכה והתרחבה עוד ועוד, צפונה וגם מזרחה. בשנות ה-80 של המאה הקודמת הוצמד לה הכינוי "עיר ללא הפסקה", ואכן מדובר במקום שמתחדש כל הזמן. כשנדרש שירות הובלות לבניינים חדשים בעיר ישנם כמה דגשים שחשוב להקפיד עליהם, וכדאי לדעת מהם.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

זהירות מרבית

בדרך כלל כשמתבצעת הובלת דירה בתקופת הקיץ, אנחנו בעיקר רוצים שהיא תסתיים במהירות כך שכל הרכוש שלהם יגיע והם יוכלו להתחיל לפרוק אותו ולהתאקלם בבית החדש (או סתם לנוח קצת לפני התחלת המלאכה המעייפת). כשנכנסים לבניין חדש, חשוב מאוד לוודא מראש שהמובילים עובדים ביעילות אבל גם בזהירות רבה – התנהלות רשלנית עלולה למשל לגרום נזקים ללובי או למרחבים משותפים אחרים שרק עכשיו הושלמה בנייתם, ולגרום לעוגמת נפש שלכם מול הדיירים האחרים.

מיומנות בשימוש במנוף

המלצה נוספת היא למצוא חברת הובלות מקצועית שיודעת לעבוד עם מנוף ולא גובה על כך תוספת מחיר גבוהה מדי. חשוב להדגיש שלא בכל מקרה נדרש השימוש במנוף, אבל כן כדאי לקחת בחשבון שהמבנים החדשים בתל אביב הם בדרך כלל רבי קומות ואפילו גבוהים מאוד, ושבחלק מהמקרים עדיין לא ניתן להשתמש במעלית. גם כשישנם פריטים גדולים שלא נכנסים למעלית הפתרון הוא מנוף, ולכן כאמור כדאי לבקש הצעת מחיר שכולל גם אותו.

ניסיון ספציפי

במקרים שבהם מתבצעת הובלת ציוד לובי – שעשוי לכלול גם דלפק קבלה גדול, גם ספות וכורסאות, גם פסל מרשים ואפילו יותר מאחד ויש כמובן עוד אפשרויות, שכן הסטנדרט בימינו במבנים החדשים בעיר המובילה בישראל גבוה מאוד – נדרש ניסיון ספציפי. לא כל חברת הובלות יודעת לשנע דלפים גדולים או פריטים יוצאי דופן אחרים שנועדו לשדרג את הלובי, שמהווה חלק משמעותי מכרטיס הביקור של הבניין, ואסור כמובן להתפשר על כך.

אמינות ללא פשרות וביטוח מקיף

למרבה הצער לא כל חברת הובלות בתל אביב מקפידה לעמוד בהתחייבות שלה. באופן כללי מדובר בשוק שאין בו רגולציה או פיקוח, ולכן פועלים בו גם חאפרים רבים. בגלל חשיבות העמידה בלוח הזמנים שסוכם, וכאמור החובה לבצע את ההובלה בזהירות כך שלא ייגרם שום נזק לבניין החדש, מומלץ בחום לוודא שמדובר בחברה ותיקה ואמינה. ביטוח מקיף הוא אינדיקציה מצוינת לרצינות ואמינות החברה, ובכל מקרה מובטח לכם ראש שקט – גם אם חלילה תהיה פגיעה כלשהי ברכוש שלכם או בבניין (ותאונות תמיד עלולות להתרחש), ישנו כיסוי מלא לכך.

כמה עולה הובלה לבניין חדש?

מחיר ההובלה לבניין חדש מושפע ממספר גורמים. ביניהם: היקף התכולה, הקושי הלוגיסטי להעביר אותה (ובפרט כשישנם חפצים גדולים ו/או כבדים), הקומה בבניין שאליה מעבירים את התכולה, המרחק מנקודת המוצא אל הבניין החדש וגם לתזמון של ההובלה יש השפעה על הצעת המחיר שתקבלו אחרי שתמסרו את כל הפרטים הרלוונטיים לחברת ההובלות.

המאמר באדיבות חברת הובלות באביב

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

איתור נזילות

  מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! שם טלפון אזור שליחה נזילה בבית יכולה להסב נזק מהותי מאוד למבנה עצמו ואי

קרא עוד »

דלתות ברזל כמה עולה

  מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! שם טלפון אזור שליחה אם אתם חושבים על דלתות ברזל לבית שלכם, חשוב מאוד

קרא עוד »

אודות

אנו מציעים לכם חיסכון כספי בניהול הבניין המשותף לחברתנו ניסיון של 10+ שנים בשליווי בניינים משותפים וחיסכון כספי של עשרות אחוזים. אנו מתמחים בחיסכון עלויות בתחום הביטוח של הבניין המשותף שלכם, עלויות חברת הניהול, חיסכון בעלויות חיטוי מאגרי המים שלכם, חיסכון בעלויות חברת הניקיון, חיסכון בעלויות חברת המעליות ועד . פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות

צרו קשר למידע נוסף

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ