תחזוקה שוטפת של תריסים בבניין – מי אחראי על כך?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

בכל בית או משרד יש היום תריסים, הם מספקים לנו חוצץ בין החוץ לפנים, הם מאפשרים לנו לשמור על פרטיות בביתנו, ואפילו מספקים הגנה מפני פורצים שאינם מעוניינים להתחיל בעבודה הקשה לפריצה ולכן יבחרו מקומות בהם אין תריסים כלל או תריסים ישנים שפשוט קל יותר לפרוץ דרכם. בעידן של היום יותר ויותר בעלי נכסים מעדיפים להתקין תריסים חשמליים המאפשרים שליטה פשוטה יותר ונוחה יותר לשימוש. המרכז לתריסים חשמליים מספקים שירותי התקנה ותחזוקה לתריסים חשמליים ברחבי הארץ.

 

למה תחזוקה שוטפת של תריסים חשובה כל כך?

יותר ויותר בעלי נכסים מזמינים תריסים חשמליים לנכס שלהם. לא משנה אם מדובר בבית מגורים או בבניין משרדים היום השימוש בתריסים חשמליים נפוץ יותר מתמיד. הנוחות בשימוש, קלות הניקיון והמיגון הם הסיבות העיקריות שבגינן אנשים מזמינים דווקא תריסים חשמליים. כמובן שניתן להוסיף את הקריטריון העיצוב והמודרניזציה שברורים מאליהם.

תחזוקת תריסים חשמליים צריכה להיות שוטפת בדיוק כפי שמתחזקים כל מוצר חשמלי אחר, אם שומרים עליהם באופן רציף ניתן ליהנות מתריסים חשמליים תקינים, איכותיים ונראים טוב לאורך שנים רבות. ישנן שתי דרכים לתחזוקת התריסים, האחת, ניקיון לאורך השנה של התריסים. לדאוג לשמור על ניקיונם מעלים נושרים, לנקות קורי עכביש ולכלוך שנתפס בהם כך שהמנגנון יישאר נקי לאורך השנה. בנוסף, חשוב לבצע ביקורות תחזוקה אחת לתקופה על מנת לוודא כי המערכת עובדת בצורה תקינה וכך אתם תוכלו להמשיך וליהנות מתריסים איכותיים. המרכז לתריסים חשמליים מספקים שירותי תחזוקה בפריסה ארצית על ידי הטכנאים המובילים בישראל.

 

אין לכם תריסים חשמליים או שרוצים לשדרג את התריסים בביתכם?

לא כל המבנים חדשים ולכן ישנם מבנים בעלי תריסים ישנים, חלקם שבורים ובעלי הנכס מעוניינים להחליפם. ישנם מספר טיפים שמומלץ להכיר לפני שמזמינים תריסים חשמליים. ראשית, הזמינו תריסים לכל המבנה. התייחסו לחזיתות המבנה כמקשה אחת, אם אתם מחליפים תריסים מומלץ להחליף את כל התריסים בבניין ולא להחליף רק בחלק ממנו. המראה של המבנה מהרחוב יהיה מרשים יותר ולא היראה תלאי על תלאי שלא חשבו על כך קודם לכן. החלפת כל התריסים בחלונות וויטרינות המבנה יעניקו לכם מראה משודרג, עדכני ויפה.

שנית, הזמינו התקנה רק ממומחים בתחום, התקנת תריסים חשמליים דורשת היכרות עם המקצוע ועם המערכות השונות. מתקינים מקצועיים מחזיקים בידם גם את הידע וגם את הכלים הנכונים הנדרשים להתקנת תריסים חשמליים. המרכז לתריסים חשמליים מתמחים בהתקנת תריסים חשמליים ומספקים שירותים ברחבי הארץ. התייעצו עם המומחים על סוגי התריסים השונים וכך תוכלו להתאים את סוג התריס הן לתקציב שלכם והן למראה שאתם רוצים לקבל במבנה. בנוסף, מתקינים מקצועיים יוכלו להמליץ לכם על גווני התריסים המתאימים ביותר למבנה שלכם ולספק לכם מגוון רחב של אפשריות.

אז מה היה לנו בכתבה:

בלוג
הכפתור האדום

פינוי תכולת דירה

תהליך ההסרה יכול להיות קשה מאוד ומייסר רגשית. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל הכלים הדרושים לעבודה. תצטרכו מכונית או משאית עם נגרר, ארגזים וחומרי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!