צילום freepik

תינוק בבית: הכל על הדברה בבית עם תינוק

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

צריכים לעשות הדברה ויש לכם תינוק בבית? אין ספק שהחשש שלכם הוא מוצדק והתפקיד שלנו הוא להרגיע אתכם ולעשות לכם קצת סדר בבלגן.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אז לפני שאתם מזמינים חברת הדברת פשפשים יסודית או כל הדברה אחרת, חשוב שתדעו מה כדאי לומר למדביר בשיחת הטלפון ואיך כדאי להתנהל לפני ואחרי ההדברה.

טיפים לשיחת הטלפון הראשונה עם המדביר

לשיחת הטלפון הראשונה שלכם עם המדביר יש חשיבות מכרעת בכל הקשור לצליחת המשימה בשלום. אז לפני שאתם מזמינים אותו, כמובן שעליכם לציין בפניו שמדובר בבית עם תינוק.

בנוסף, ציינו בפניו מה גיל התינוק, זה יעזור לו להבין האם מדובר בתינוק שזוחל שעלול לבוא במגע ישיר עם חומרי ההדברה.

לאחר מכן, ציינו בפני המדביר כנגד איזה מזיק הוא אמור להדביר את הדירה. כמובן שיש הבדל גדול בין סוגי ההדברה של המזיקים השונים וכן הבדלים בין חומרי ההדברה. כתוצאה מכך, כל ההתנהלות שלכם צריכה להשתנות בהתאם.

בררו עם המדביר תוך כמה זמן תוכלו לחזור הביתה ומתי התינוק שלכם יוכל לחזור לשגרה ולזחול על הרצפה מבלי חשש שיבוא במגע עם חומרי ההדברה.

כך תתנהלו לפני ההדברה

לפני שהמדביר מגיע אליכם הביתה, כסו את כל החפצים של התינוק על מנת שלא יבואו במגע עם חומרי ההדברה. במידה ואתם יכולים, ניילנו את כל הצעצועים שלו בשקית ואקום על מנת שיהיו מנוטרלים לגמרי. עליכם לכסות כמובן גם את מיטת התינוק ואת שידת ההחתלה.

הוציאו מהחדר את כל החפצים המיותרים שלא חייבים להיות בו. שטיחים, מזרנים, צעצועים, שידת החתלה, משטחי החתלה ועוד. במידה ואתם יכולים לעשות את זה, זה אפילו עדיף מאשר לניילן או לכסות אותם.

לפני שהמדביר מגיע בצעו בדיקה חוזרת שלא שכחתם כלו בחדר ותמיד תציצו מתחת למיטה של התינוק, אולי שכחתם שם את המוצץ או הבקבוק שלו, שכן הם יכולים לבוא במגע עם החומר הרעיל ולהגיע לפה של התינוק.

כך תתנהלו אחרי ההדברה

נפתח בשורה התחתונה – במידה ויש לכם בבית תינוק שזוחל, לא משנה כנגד איזה מזיק ביצעתם את ההדברה, חכו לפחות שש שעות עד שאתם חוזרים הביתה.

לאחר מכן, אווררו את החדר כמה שאתם יכולים ופתחו את כל החלונות, על מנת שחומרי ההדברה יוכלו להתנדף החוצה.

נקו היטב את כל חפצי התינוק שנשארו בחדר, נערו אותם באוויר הפתוח ושטפו את החפצים שיכולים לבוא במגע עם מים. אם יש ספק אין ספק, זרקו כל חפץ או פריט שאתם חוששים שבא במגע עם חומר ההדברה.

התייעצו עם המדביר תוך כמה זמן אתם יכולים לשטוף את הבית לאחר ההדברה. כאמור, לכל הדברה יש את סוג החומר שלה ואת דרכי ההנהגות איתו.

בכל אופן, חברת הדברה אמינה תשאיר לכם עלון מידע על ההדברה שביצעה, באיזה חומר השתמשה, מה רמת הרעילות שלו ואיך עליכם להתנהל אחרי ההדברה.

אז מה היה לנו בכתבה:

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!