תיקון תריסים בבניין משותף – כך תבחרו איש מקצוע

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אם התריסים בבית המשותף שבו אתם גרים נפגעו או התקלקלו, למצוא איש מקצוע שמתקן תריסים בקרבת מקום מגוריכם זה הרבה יותר קל ומשתלם מאשר לקנות תריסים חדשים. אם אינכם יודעים כיצד להתחיל לחפש ולמצוא אנשי מקצוע בתחום, לפניכם כמה טיפים מועילים.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מתי עולה הצורך באיש מקצוע?

תריסים חשופים לתנאי חוץ כמו מים, שמש, רוחות כמו גם ללכלוך ואבק, ולאורך זמן הם יכולים להתבלות ולהיפגע כתוצאה מכך. תריסים עלולים להיפגע גם משימוש יתר ואם יש להם מנגנונים חשמליים או ידניים הם עשויים להתקלקל ככל שחולף הזמן. אז נכון, יש דברים שאפשר לתקן לבד אבל לא תמיד. תלוי בסוג התיקון הנדרש. מכיוון שהמשימה עלולה להיות הרבה יותר מורכבת ממה שאתם חושבים, מומלץ להזמין איש מקצוע שמומחה בתיקון תריסים.

סוג התיקון

אנשי המקצוע בתחום התריסים לרוב מספקים שירותי תיקונים לכל סוגי התריסים, יחד עם זאת מדובר בסוגיה שכדאי לבדוק לפני שמזמינים איש מקצוע כזה או אחר. בררו אם איש המקצוע מתמחה בתיקון של תריסים חשמליים, ונציאנים או כל סוג של תריסים שיש בבית המשותף שלכם.

המלצות וחוות דעת

כדי לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר לתפקיד צריך וחשוב לעשות מעט סקר שוק, לבדוק אפשרויות ולהקדיש זמן לקרוא המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים. אם הבניין המשותף מנוהל על ידי חברת ניהול, ניתן לפנות אליה והיא תתאם עם אנשי מקצוע מתאימים.

זמן תגובה

לכל איש מקצוע זמני עבודה הנוחים לו, במיוחד כאשר עובדים באופן עצמאי. לפני שאתם מחליטים, עוד בשלב חקר השוק, שאלו את אנשי המקצוע השונים מתי יוכלו להגיע ולהתחיל בתיקון? באילו שעות הם עובדים? וכמה זמן הם משערים שייקח לתקן את הבעיה.

אופי השירות

יש אנשי מקצוע שמעדיפים לעבוד בערבים, אחרים בבקרים. יש כאלו שיגיעו אליכם לבניין המשותף עם כל הציוד כדי לבצע את התיקונים, בעוד שאחרים יעדיפו לפרק את התריסים, לתקן ולהחזיר. בדקו מהו אופי השירות והיקפו כדי להחליט על בעל המקצוע המתאים.

מחירים

בעלי מקצוע שונים נבדלים זה מזה גם במחירים שמציעים עבור השירותים שמספקים. עלות התיקון לא פעם תלויה בחלקים הנדרשים, זמן העבודה והיקפה, מורכבות התיקון והתעריף לשעת עבודה של בעל המקצוע. עשו מעט השוואת מחירים, הבינו מה התקציב שתצטרכו להקצות לנושא, גבו את הסכום משאר הדיירים או השתמשו לשם כך בכספי הוועד שנאספו.

אז מה היה לנו בכתבה:

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!