אדריכל מומלץ

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

 

לא פעם יש צורך בשירותיו של אדריכל. אדריכל הוא איש המקצוע החשוב ביותר עבור בניית מבנים חדשים, עבור הכשרת חריגות בנייה ועוד. מכיוון שבחירת האדריכל מהווה את אחת ההחלטות החשובות ביותר שיש לקבל בתהליך הבנייה, אין ספק שחשוב לבחור אדריכל מקצועי, מנוסה וכמובן מומלץ. אין להתפשר על אדריכל לא מקצועי או מומלץ רק בשל מחיר זול יותר שהוא דורש על שירותיו וחשוב לוודא מראש שמדובר על איש מקצוע ששווה וכדאי  לבחור בשירותיו מכל הבחינות.

טיפים לבחירת אדריכל מומלץ

ישנם כמה פרמטרים שעליכם לבחון טרם אתם בוחרים באדריכל:

ראשית כל, עליכם לוודא שמדובר על אדריכל מומלץ ומקצועי. אם אתם תוהים מיהו בעצם אדריכל מקצועי, הרי שמדובר על אדריכל שמכיר את כל החוקים, את כל שיטות הבנייה, שמבין את משמעויות תאורה טבעית ומלאכותית, שמבין את כל מה שנוגע לתשתיות החשמל, האינסטלציה והמיזוג, שיכיר את המערכות השונות בבית, שיכיר את החידושים בתחומים השונים, שידע כיצד לעבוד בצורה הטובה ביותר מול תקציב ועוד. בכדי להבין האם האדריכל אכן מבין בכל  התחומים האלה ובכדי לוודא שהוא מקצועי, חשוב מאוד שתבדקו מולו וכן, תבדקו עם אנשים שמכירים את האדריכל ובחרו בשירותיו האם ניתן לומר שמדובר על אדריכל מקצועי

כמו כן, חשוב מאוד לבדוק מהו הקו העיצובי של האדריכל וזאת בכדי  להבין האם אתם מתחברים לראש שלו. כדאי מאוד לראות את תיק העבודות של האדריכל. כיום ללא מעט אדריכלים יש דף פייסבוק או אתר אינטרנט שבהם אתם יכולים להתרשם מהעבודות שלהם ולהבין האם אתם מתחברים לקו העיצובי של האדריכל או שמא אינכם מתחברים אליו.

מכיוון שהאדריכל הולך

להיות דמות משמעותית מאוד בתהליך הבנייה, חשוב מאוד שתבדקו האם יש אינטראקציה בינכם לבינו. אין ספק שכדאי שתבחרו באדריכל שאתם מרגישים מספיק בנוח לדבר אתו על כל התוכניות שלכם, החלומות שלכם הנוגעים לבית החדש וכיצד הייתם רוצים שהוא יראה. חשוב שתרגישו שהאדריכל מקשיב לכם ופתוח לשמוע את הרעיונות שלכם.

חשוב מאוד שהאדריכל יהיה גמיש ויעבוד עם מודד מוסמך והוא ייתן מקום לרעיונות שלכם. בסופו של דבר כאמור, מדובר על הבית שלכם.

כדאי לבחור אדריכל אשר יש לו היכרות עם הועדה המקומית לתכנון ובנייה שכן, הדבר יכול להקל על הרבה תהליכים במהלך קבלת היתר בנייה וטופס 4. כמו כן, מכיוון שלא פעם יש פגישות במשרדו של האדריכל חשוב שתבחרו באדריכל שהמשרד שלו ממוקם במקום נוח ונגיש.

גם המחיר הוא כמובן פרמטר שיש לתת עליו את הדעת. יש להגדיר תקציב מראש עבור האדריכל שתבחרו, אך יחד עם זאת, חשוב להבין כי לא כדאי לבחור אדריכל רק בשל מחיר זול שהוא מציע, אלא חשוב מאוד לבחור אותו בהתאם לעד כמה הוא מקצועי, מנוסה ובעל יכולת לסייע לכם.

 

https://merubaim.co.il/   מרובעים

אז מה היה לנו בכתבה:

בלוג
הכפתור האדום

פינוי תכולת דירה

תהליך ההסרה יכול להיות קשה מאוד ומייסר רגשית. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל הכלים הדרושים לעבודה. תצטרכו מכונית או משאית עם נגרר, ארגזים וחומרי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!