אחזקת בניינים – הדרך הנכונה לשמירה על הנכס

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

עבור מרבית האנשים, רכישת בית חדש היא ההשקעה הגדולה ביותר שאותה יבצעו במהלך החיים שלהם. כיון שכך, די מפתיע לגלות עד כמה הידע וההבנה שלהם בעניינים שונים הקשורים בנושא אחזקת בניינים בכלל וטיפול בבניין המגורים הפרטי שלהם בפרט, הם דלים. לא אחת קורה שדיירים בבנייני מגורים אינם שומרים על הבניין שלהם ואינם מתחזקים אותו, רק בגלל התנגדות של חלק מזערי מהדיירים. זאת, כאשר החוק מאפשר לפעול מול דיירים סרבנים ביעילות רבה. פנייה לחברות אחזקת בניינים שונות עשויות לפתור את הבעיה ולשפר את רמת התחזוקה בבניין במידה ניכרת. מהן הבעיות העיקריות שעלולות להתעורר בין הדיירים בבניין מגורים? אילו אמצעים מעמיד החוק לרשות ועדי בתים או חברות אחזקה, המסייעים להם לשמור ביעילות על הבניין שלהם? בשורות הבאות נעסוק בנושאים הללו.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בעיות בין דיירים בבניין וההשלכות שלהן

בחלק ניכר מבנייני המגורים, היחסים בין הדיירים הם תקינים וניהול הבניין מתבצע תוך אמון הדדי. עם זאת, ישנם גם מקרים שבהם יריבויות בין דיירים, סכסוכים ישנים שלא נפתרו ומשקעים שנותרו בין שכנים מימים ימימה, מונעים למעשה כל אפשרות לנהל את בניין המגורים באופן שישרת את האינטרסים של כלל הדיירים. סירוב של חלק מהדיירים להכיר בסמכותו של אחד מהם לנהל את הוועד, עלול גם להביא לכך שהם יסרבו להעביר את התשלומים עבור שיפוצים וטיפולים חשובים בבניין, גם כאשר ברור שהדבר עלול להזיק, והוא מנוגד בהחלט אפילו לאינטרסים של המתנגדים עצמם. כאשר מדובר באפשרות לשיפורים בבניין מעבר לשיפוצים רגילים, המצב קשה פי כמה. זאת, כיון שעל פי חוק לא ניתן לכפות על דייר השתתפות במימון שיפורים, אלא בנסיבות מיוחדות. חברות אחזקת בניינים עשויות לפתור את הבעיה, לאפשר לדיירים סרבנים לרדת מהעץ ולהשתתף במימון התיקונים והפעילויות השונות בבניין. החוק מאפשר להגיש תלונות כנגד דיירים בעייתיים, עד כדי תביעה משפטית וחיוב שלהם לעמוד בהוצאות. גופים שונים, כגון האגודה לתרבות הדיור, מעניקים סיוע של ממש לדיירים הסובלים בגלל דיירים סרבנים, עד כדי הגשת תביעה משפטית – שלרוב מצליחה.

חברות אחזקת בניינים וכיצד הן פועלות

חברתו אחזקת בניינים פועלות על סמך הסכם בינן לבין כל אחד מהדיירים במבנה בנפרד. מתוקף ההסכם מחויב כל דייר להעביר לרשות החברה את הסכומים הנדרשים לניהול השוטף של המבנה, ולרוב גם לצורך ביצוע תיקונים מהותיים, אם הם נדרשים. כיון שמדובר בגוף חיצוני, קל יותר לכל אחד מהדיירים לשתף איתו פעולה, למרות יריבויות ישנות אשר נדמה שימיהן כימי האנושות. כיון שכך, מסתבר שחברות אחזקת בניינים וניהול הן בעלות הסיכויים הרבים ביותר לשפר את איכות החיים בבניין ולנהל אותו באופן מוצלח.

אם יש לכם עניין לפנות לקבלת שירותיה הטובים של חברת אחזקת בניינים עם  חברת ניהול ואחזקה איכותית – אתם בהחלט במקום הנכון. כדאי לכם ליצור קשר כבר כעת לעשות צעד חשוב והכרחי שיפור איכות החיים בבניין שלכם, יחד עם הגברת רמת הבטיחות, הביטחון, התחזוקה והניקיון בבניין.

אחזקת בניינים

אז מה היה לנו בכתבה:

ניהול מבנים מסחריים מחיר
Uncategorized
הכפתור האדום

ניהול מבנים מסחריים מחיר

ניהול מבנים מסחריים מחיר מבנים מסחריים הם מבנים שקיימים בכל עיר ולעתים גם בשכונות קטנות. בדרך כלל המבנים המסחריים כוללים חנויות שונות, בית מרקחת, סניף

קרא עוד »
ניהול מבנים מסחריים
בלוג
הכפתור האדום

ניהול מבנים מסחריים

מבנים מסחריים הם מבנים שנמצאים בכל מקום, הם יכולים להיות לב העיר או השכונה. בדרך כלל כאשר מדובר במבנה מסחרי באמצע שכונה יהיה מדובר במבנה

קרא עוד »
התקשרו עכשיו

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!