התקנת מערכת סולארית על הגג

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

התקנת מערכת סולארית על הגג

יותר ויותר ישראלים מאמצים את היתרונות של אנרגיה סולארית ואחסון חשמל מאי פעם. עם מגוון כל כך גדול של מוצרים, מתקינים וקמעונאים בחוץ, להיות צרכן מושכל מעולם לא היה חשוב יותר. מאמר זה יעזור לך לברר אודות רכישה, התקנה ותחזוקה של מערכת סולראית וסוללות לבית או לעסק שלך.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

קניית מערכת סולארית

ההחלטה על התקנת מערכת סולארית על הגג היא החלטה משמעותית עבור כל בית. לכן חשוב להכין שיעורי בית וללמוד על תהליך ההתקנה מכיוון שאין מערכות 'אחת מתאימה לכל' למערכות סולאריות ויש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון בדרך.

עיין במדריך רכישת השמש שלנו כדי להתקבל בדרך לקבלת החלטה מושכלת לגבי רכישת מערכת סולארית על הגג. המדריך עוסק בהבנת האופן שבו סולאר עובדת לתהליך ההתקנה ושיתוף פעולה עם קמעונאי סולארי. אנו ממליצים בחום לקרוא מאמר זה המדבר על רכישת מערכת סולארית לגג לפני שאתה רוכש מערכת סולארית להתקנה על גג הבית שלך.

התקנת מערכת סולארית לבית שלך היא הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי להגן על הסביבה. למד על האפשרויות שלך לגבי מיקום ההתקנה וחיבורים.

אין דרך לעקוף את זה – התקנת מערכת סולארית דורשת השקעה מראש. אז וודא שאתה יודע אם השמש מתאימה לך על ידי שאלת עצמך את השאלות הבאות.

 

מהן הסיבות שלכם להשקעה במערכת סולארית לגג?

על מנת לקבוע אם ישתלם להתקין מערכת סולארית על הגג, חשוב להבין את צריכת האנרגיה שלכם. הבנה בכמה אנרגיה סולארית תוכל להשתמש לאורך כל היום תעזור לך לקבוע את גודל המערכת המתאימה ולהבטיח שתקבל החזר על ההשקעה שלך.

התועלת הגדולה ביותר להפיק מהשמש היא באמצעות "צריכה עצמית" – כלומר צריכת הכוח שמערכת הסולארית שלך מייצרת במקום לשאוב חשמל מהרשת. המערכת הסולארית שלך תייצר את מירב הכוח בשעות אור היום, כך שזה הזמן האופטימלי לצרוך את האנרגיה שהמערכת שלך מייצרת.

 

מתי אתם משתמשים הכי הרבה בחשמל?

אם אתה (או משפחתך) לא בבית במהלך היום, אתה עדיין יכול להפיק את המרב מהמערכת שלך על ידי שינוי או התאמה של אופן צריכת האנרגיה שלך, או הפעלת מכשירים בשעות אור היום.

כל עודף כוח שאתה מייצר נשלח בחזרה לרשת, שבגינה תוכל לשלם לך תעריף הזנה על ידי קמעונאי החשמל שלך. תעריפי ההזנה שונים ממדינה למדינה, ומקמעונאי לקמעונאי ולכן כדאי לדבר עם הקמעונאי או לערוך קניות כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר עבורך.

גורם המפתח הנוסף בקביעה אם השמש תעבוד עבורך הוא הגג שלך.

 

עד כמה אני מכיר את הגג שלי?

הכיוון של הגג שלך, העקומה (שיפוע או זווית), שטח פנוי, כמות הצל ואפילו סוג הגג (אריחים, פח, בטון וכו ') ישפיעו על התועלת שלך מהשמש, או אפילו אם מערכת סולארית להתקנה על הגג היא אופציה עבורך.

לקבלת יעוץ והכוונה ביקרו באתר: https://fenergy.co.il

אז מה היה לנו בכתבה:

תהליך שמאות מקרקעין

תהליך שמאות המקרקעין הוא מרכיב קריטי בתהליך הלוואת המשכנתא. השמאות, המבוצעת בדרך כלל על ידי שמאי מורשה, קובעת את שווי הנכס המדובר. שמאות מקרקעין היא

קרא עוד »
התקשרו עכשיו

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!