חברת ניהול בניין קטן
חברת ניהול בניין קטן

חברת ניהול בניין קטן

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

חברת ניהול בניין קטןחברת ניהול בניין קטן

חברות ניהול בניין ידועות כיום כחברות שכדאי מאוד לבחור בהן עבור בניינים רבי קומות. אין ספק שניהול בניין מגורים שמכיל לא מעט קומות זה פרויקט של ממש ועל כן, במקום לחפש מתנדבים מקרב הדיירים שיבצעו את כל מה שצריך בכדי שהבניין יהיה מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר, ניתן כיום פשוט לבחור בחברת ניהול בניינים חיצונית שמבצעת את העבודה בצורה מקצועית ואמינה. חשוב מאוד לדעת שכיום חברת ניהול רלוונטית מאוד גם עבור בניינים קטנים שבהם בלתי אפשרי לגייס נציגים מהשכנים שיהוו ועד בית. בכל מקרה שכזה רק חברת ניהול תסייע לבניין להתנהל בצורה תקינה ועל כן, לא כדאי להסס וכדאי לבחור בחברה מקצועית ואמינה.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

חברת ניהול בניין קטן- למי כדאי לבחור בחברה לניהול בניינים?

בעבר, מרבית הבניינים הכילו קומות ספורות ועל כן, היה קל למצוא מתנדבים בין דיירי הבניין שיהוו ועד בית ויהיו אחראים על גביית דמי ועד בית חודשיים וכל מה שדורשת התחזוקה של הבניין לרבות: דאגה לעובדי ניקיון רלוונטיים כל פרק זמן כלשהו שנקבע מראש, לדאוג לבעלי מקצוע עבור תיקון כל בעיה הנוגעת לבניין, לדאוג לשירותי גינון רלוונטיים ועוד. אולם כיום, ניתן למצוא לא מעט בניינים גבוהים שבהם מתגוררים דיירים רבים. לא פעם לא כל הדיירים מכירים אחד את השני וכמובן שלרוב קשה מאוד למנות ועד בית מקרב הדיירים שידאג לכל מה שדורשת תחזוקת הבניין לרבות גביית דמי ועד חודשיים מהדיירים. מעבר לכך, מרבית האנשים כיום עסוקים מאוד בשילוב בין עבודות תובעניות לחיי משפחה ועל כן, אין להם את הזמן לעסוק בעבודת וועד בית. בכל מקרה שבו בלתי אפשרי לגייס וועד בית מדיירי הבניין שידאג לתחזוקת הבניין ולניקיונו וכן, לגביית דמי ועד מהדיירים, כדאי לבחור בחברה לניהול בניינים ולא משנה אם מדובר על בניין גדול או קטן.

כיצד בוחרים חברת ניהול בניין לבניין קטן?

חברת ניהול לבניין קטן איננה בהכרח דומה לחברת ניהול הנדרשת עבור בניין גדול. חברת ניהול עבור בניין גדול צריכה להיות מקצועית ומנוסה בניהול מבנה מעין זה, בעוד שחברה שבוחרים עבור בניין קטן איננה חייבת להכיר את פרוטוקול הניהול בבניינים גדולים. על החברה להבין מה תפקידה, מה עליה לעשות עבור תחזוקת הבניין וכן, להגדיר יחד עם דיירי המבנה מהם התפקידים שמוגדרים לה במסגרת ניהול המבנה ומהו המחיר אותו היא דורשת תמורת התפקידים הנדרשים ממנה. יש לסגור חוזה מול החברה וחשוב מאוד לסגור אותו בצורה בטוחה. הנה כמה דברים שחשוב לבדוק טרם בוחרים חברת ניהול לבניין קטן:

  1. האם החברה כבר ניהלה בניינים קטנים והאם דיירי הבניינים שהיא ניהלה היו מרוצים משירותיה.
  2. איזה סוגי שירותים החברה מציעה. האם היא מציעה במסגרת שירותיה גם שירות גבייה של הסכום הכספי הנדרש מכל דייר בהתאם למה שסיכמו דיירי המבנה
  3. מהו המחיר שהחברה גובה עבור שירותיה והאם מדובר על מחיר הוגן. שווה לעשות סקר מחירים בין חברות שונות ולהבין מה המחיר שאתם צריכים לצפות לו.
  4. כמובן שחשוב מאוד לבדוק האם מדובר על חברה מומלצת. כדאי לקרוא אודות החברה, לבדוק באינטרנט האם ניתן למצוא ביקורות שליליות על פעילותה ועוד. אין לבחור בחברה לא מספיק אמינה שכן, בסופו של דבר יתכן שתגלו כי שילמתם את כספכם לחינם.

איזה שירותים חברת ניהול מציעה עבור בניינים קטנים?

השירותים שחברות מעין אלה מציעות עבור בניינים קטנים דומים לשירותים המוצעים עבור בניינים גדולים: החברה דואגת לאנשי מקצוע רלוונטיים עבור ביצוע פעולות תחזוקה למבנה כגון: איטום קירות, צביעת קירות חדר מדרגות ועוד. החברה דואגת לפן האסתטי של המבנה לרבות ניקיון של המבנה כל פרק זמן שנקבע מראש, החברה דואגת לגביית דמי תשלום לוועד הבית שנקבעו מראש על ידי הדיירים, החברה דואגת לגינון הגינה בכל פעם שעולה הצורך וכן, באיתור תקלות שונות במבנה ובהתאם לכך, בבחירת אנשי מקצוע רלוונטיים לצורך תיקון התקלות בצורה מקצועית ואיכותית.

כמה זה יעלה?

שירות ניהול בניינים קטנים איננו יעלה כפי שעולה שירות חברת ניהול לבניינים גדולים, אך מכיוון שמדובר על כמות קטנה של דיירים, הסכום יתחלק בין פחות דיירים ועל כן יתכן שהוא יהיה גדול יותר מכפי שיידרש מדיירים המתגוררים בבניין גבוה להשקיע. יחד עם זאת, כאשר בוחרים בחברת ניהול אמינה ומקצועית שדואגת לבניין כפי שצריך, מדובר על השקעה משתלמת ביותר.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

חברת ניהול ועד בית
חברת ניהול
הכפתור האדום

חברת ניהול ועד בית

חברת ניהול ועד בית ניהול ועד בית הוא דבר חשוב והכרחי וזאת בכדי לנהל סביבת חיים איכותית ובטוחה בכל בניין מגורים. בעידן המודרני שאנו חיים

קרא עוד »

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!