חברת ניהול ואחזקה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

אם אתם מחפשים חברת ניהול ואחזקה עבור בניין מגורים משותף או בניין משרדים, כדאי שתבחרו בחברה שמתמחה ספציפית בסוג המבנה שלכם על שלל האתגרים הניהוליים והתחזוקתיים המאפיינים אותו, ואם אינכם יודעים מהם אותם אתגרים, תמיד תוכלו להתייעץ עם איש מקצוע בתחום.

מהו תפקידה של חברת ניהול ואחזקה?

בפשטות, תפקידה של חברת ניהול ואחזקה למבנים היא לנהל ולתחזק את הבניין בו אתם מתגוררים או עובדים, ולדאוג שהכל יתקתק כמו שעון מבלי שאתם תרגישו בכך בכלל. תקלות קורות בכל בניין, אבל תפקידה של חברת הניהול והאחזקה הוא לדאוג לכך שמרגע שהתרחשה התקלה לא יחלוף זמן קצר והיא כבר תגיע אל פתרונה. היא תעשה את זה באמצעות אנשי מקצוע שהיא מפעילה בעצמה או באמצעות אנשי מקצוע שהיא שוכרת לטובת המשימה, אבל לכם זה לא ישנה. מבחינתכם יהיה לכם למי לפנות מייד כשאתם מגלים את התקלה, ואתם גם תדעו שהתקלה תתוקן בתוך הזמן הקצר ביותר שניתן לתקן אותה.

יחד עם זאת, תפקידה של חברת ניהול ואחזקה מורכב יותר, ופרט לתחזוקה של כלל מערכות המבנה, עליה גם לנהל את ההתנהלות השוטפת, הן מבחינת עובדים אורגניים העובדים במבנה, ועובדים כאלה נדרשים בעיקר במבנים בעלי עשרות רבות של דירות, והן מבחינת עובדים חיצוניים המספקים שירותים למבנה. על החברה לנהל את כספי הוועד, את ההתנהלות בין הדיירים תוך פתרון חילוקי דעות שמתעוררות, את תשלום החשבונות הנדרשים וצריכה אפילו לדאוג לפנסיה של עובדים אורגניים במבנה.

מדוע כדאי וחשוב להיעזר בשירות?

ובכן, כדאי וחשוב זה נכון לגבי מבנים משותפים בעלי עד 10 דירות. כאשר מדובר בבנייני משרדים גדולים או בבנייני מגורים רבי קומות, כבר לא מדובר במהלך כדאי וחשוב אלא בצורך אמיתי. ככל שהמבנה גדול יותר, כך יותקנו בו מערכות רבות יותר, גדולות יותר ומורכבות יותר. כך למשל, אתם אולי מודעים למערכת ההסקה המרכזית וחימום המים בבניין, ואתם אולי מודעים למאמץ שמושקע בתחזוקת הגינה שלכם, אבל האם אתם מודעים גם למערכות הנדרשות לשאיבת מים לקומות העליונות על מנת לשמר על לחץ מים גבוה גם בדירה הגבוהה ביותר? האם אתם שמתגוררים בקומת הקרקע מכירים את אתגרי האיטום שמתמודדים איתם בדירה הגבוהה ביותר?

מה קורה כשהוועד מצליח אולי לטפל בקושי בשוטף, אבל לא מצליח לספק את המענה הנדרש לבעיות ותקלות שמתעוררות בתוך פרק זמן סביר? ומה קורה כשחברי הוועד מוצאים את עצמם עוסקים בבעיות הבניין יותר משהם עוסקים בענייני המשפחה או העבודה שלהם? ניהול בניין גדול הוא אתגר של ממש והוא דורש מיקוד – מיקוד שיודעת לספק לכם ניהול ואחזקת מבנים , שמצוידת בכל הידע והניסיון הנדרשים, עם קשר לכל אנשי המקצוע ונותני השירות הרלוונטיים ועם ידע מקצועי בתחום הניהול של מבנים גדולים.

אם עוד לא בדקתם חברת ניהול ואחזקה למבנה שלכם, זה הזמן לעשות את זה. את הערך שלה תוכלו להרגיש בכל יום שאתם מתבוננים בגינה, עולים או יורדים במעלית או מניחים את ידכם על ההסקה ונהנים מהחום שהמפיצה בחורף הקר.

חברת ניהול ואחזקה

חברת ניהול ואחזקה

אז מה היה לנו בכתבה:

בלוג
הכפתור האדום

פינוי תכולת דירה

תהליך ההסרה יכול להיות קשה מאוד ומייסר רגשית. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל הכלים הדרושים לעבודה. תצטרכו מכונית או משאית עם נגרר, ארגזים וחומרי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!