חברת ניהול ועד בית מחיר הניהול וכיצד הוא מחושב

חברת ניהול ועד בית מחיר הניהול וכיצד הוא מחושב

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

אחד היתרונות הגדולים של ניהול בניין המגורים באמצעות ועד בית נבחר, טמון בעלות האפסית של תחזוקת הבניין והטיפולים השוטפים בו. בדרך כלל, מדובר בעלות של כמה עשרות שקלים בחודש עד כמה מאות, אם בבניין אין מעלית ואין בו שירותים מיוחדים אחרים כגון מיזוג אוויר משותף, חימום בגז ועוד כיוצא באלה שירותים. מנגד, גובות חברת ניהול ועד בית מחיר הן עבור השירות עצמו, כלומר עצם ההעברה של הניהול לידי חברה חיצונית כרוך בתשלום, המתווסף כמובן לתשלומים השוטפים תמורת הניקיון והתחזוקה. מהי בעצם חברת ניהול בתים משותפים ומהם תחומי האחריות שלה? כיצד מחושב המחיר של השירות ומה מקבלים דיירי הבית בתמורה לכסף שלהם? בשורות הבאות נשיב על השאלות הללו.

 

חברת ניהול ועד בית מחיר הניהול וכיצד הוא מחושב

חברת ניהול ועד בית – מה זה ולמה זה חשוב

חברת ניהול היא למעשה גוף עסקי, שמרגע שהתקבל האישור לכך מהדיירים ומרגע שנקשרה העסקה לניהול הנכס, היא האחראית הבלעדית לטיפולים בבית עצמו ובשטח שמסביב לו, לרווחת הדיירים. חברת הניהול אמונה על כל הטיפולים השגרתיים ועל כל הפעולות המתבצעות לרווחת הדיירים בבניין באופן קבוע. עם הפעולות הללו ניתן למנות ניקיון הבניין, המתבצע בכל תקופה קצובה – פעם בשבוע, פעמיים ואפילו יותר. הדבר תלוי בכמה גורמים, החל ממספר הדיירים בבניין וכלה בגורמים משתנים. למשל, אם הבניין נמצא בקרבת אזור מסחרי, או שמתחתיו יש חנות אחת או יותר, קרוב לוודאי שיהיה צורך בעבודת ניקיון רבה יותר. חברת האחזקה אמונה גם על פעולות בלתי שגרתיות אבל הכרחיות, כולל זיפות הגג או ביצוע שיפוצים נרחבים בבניין או אפילו שיפורים. תמורת הכוונת השירותים הללו והפיקוח על הביצוע שלהם גובה כל חברת ניהול ועד בית מחיר המורכב מתשלום עבור הפיקוח עצמו ועבור העבודה של בעלי המקצוע בבניין.

ראו גם: חברת ניהול בניינים קטנים.

כיתד מחשבת חברת ניהול ועד בית מחיר עבור השירותים שהיא מעניקה

עבור השירותים השונים שהיא מעניקה, גובה חברת ניהול ועד בית מחיר בהתאם למה שנקבע מראש בהסכם עם הדיירים. בדרך כלל, דמי הניהול של הבניין הם קבועים ומשקפים את התמורה הכספית שחברת הניהול מבקשת עבור הפיקוח על הפעולות השונות בבית. בנוסף, גובה חברת ניהול ועד בית מחיר בהתאם לסוג השירות הניתן, ההיקף שלו והמחיר שאותו דרש נותן השירות. באופן שגרתי, גובה הוועד סכומים קטנים יחסית שעשויים לנוע סביב כמה מאות שקלים לחודש לכל היותר. עבור פעולות יסודיות יותר גובה החברה סכומים גבוהים יותר, שיש להם קורלציה עם הדרישות של ספקי השירות השונים.

אפ יש לכם עניין לשכור שת שירותיה של חברת ניהול, זה במקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יצרו אתם קשר בהקדם. הם יתנו לכם הצעה לגבייה עבור חברת ניהול ועד בית מחיר התואם, לרוב, את אופי השירות. לעיתים מזומנות מדובר למעשה במחיר נמוך יחסית, בעיקר אם חברת הניהול נמצאת בקשר עם איש מקצוע שיעשה את העבודה בצורה מעולה ובמחיר סביר.

עשוי לעניין אתכם: ועד בית חיצוני – הדרך הנכונה לניהול בניין.

חברת ניהול ועד בית מחיר הניהול וכיצד הוא מחושב

אז מה היה לנו בכתבה:

בלוג
הכפתור האדום

פינוי תכולת דירה

תהליך ההסרה יכול להיות קשה מאוד ומייסר רגשית. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל הכלים הדרושים לעבודה. תצטרכו מכונית או משאית עם נגרר, ארגזים וחומרי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!