חברת ניהול – לנהל את המבנה לטובת הדיירים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

ניהול בניין מגורים או מסחר, דורש אחריות מרובה ותשומת לב. זאת, בנוסף להבנה וניסיון במגוון רחב של תחומים. חברת ניהול מקצועית עשויה לסייע מאד לדיירים הן בניהול בניין המגורים והן בשיפור איכות החיים בבניין. מהן המטלות של חברת הניהול? מה החשיבות של המלצות ובדיקה מקדימה של חברת ניהול לפני חתימה על חוזה התקשרות בין הצדדים? בשורות להלן נסקור את נושא ניהול הבתים המשותפים וההיבטים השונים שלו.

חברת ניהול – המחויבות שלה ואופי ההתקשרות עם הדיירים

ועד הבית בבנייני מגורים, הוא תופעה מעניינת שאיננה קיימת במרבית המדינות בעולם. גם במדינות שבהן כן התקיימו ועדי בתים, הם נעלמו לפני שנים. אבל בישראל כמו בישראל – בנייני מגורים רבים עדיין מנוהלים על ידי ועד. עם זאת, בשנים האחרונות הולכת ומתרחבת התופעה של התקשרות בין דיירים לבין חברת ניהול בניין . בשורות הבאות נדגיש מספר נקודות חשובות שיש לשים אליהן לב כשבוחרים חברה חדשה לניהול הבניין. בין השאר – ניסיון והמלצות, שירות לקוחות וניהול בניינים בסביבה הקרובה לבניין המבקש לשכור את השירותים של חברה מסוימת. זה המקום לציין שהחוק הישראלי איננו מגדיר אמות מידה מוחלטות להגדרת האיכות של חברת ניהול.

ניסיון, המלצות והוכחת הרצינות של החברה

הניסיון וההמלצות על חברת ניהול מסוימת הם גורמים חשובים מאד המסייעים לבחירת החברה. מומלץ מאד לחפש המלצות, בעיקר של מכרים, חברים או קרובים. גם רשת האינטרנט מהווה מקור לא אכזב של מידע זמין, שיכול להצביע על חברה מסוימת. ככל שההמלצות רבות וטובות יותר, כך גדולים הסיכויים שהעסקה תהיה מוצלחת. עם זאת, יש לשים לב גם למידע מסוג אחר. מבחינת שירות הלקוחות, חשוב לדעת שיש מענה מהיר ותמידי לפניות בנושאים החשובים לדיירי הבניין. אף שקשה לבדוק את הדבר למפרע, יש לעגן את הנושא בחוזה שייחתם, קרוב לוודאי, בין נציגי הבניין לבין חברת הניהול. אם הדבר אפשרי, כדאי מאד לחתום על חוזה עם חברה שיש לה נוכחות בסביבה הקרובה של הבניין המדובר. ככל שהאינטרס של חברת ניהול באזור מסוים הוא גדול יותר, כך תהיה הנוכחות שלה שם גבוהה יותר, מה שמשחק לתועלת הדיירים.

בשורות דלעיל הצבענו רק על כמה אמות מידה לבחינת חברת ניהול. נוסף על האמור לעיל, חשוב לבדוק את השירותים הכלולים בחוזה ואת ההתנהלות של החברה במקרה שנדרש שירות שאיננו כלול בחוזה. השירותים כאמור לעיל כוללים גם את התדירות והאופי של הפעילויות השגרתיות – ניקיון ותחזוקה.

אם יש לכם עניין לחתום על הסכם שירות עם חברת ניהול איכותית ויעילה, זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב לקבלת שירותים איכותיים בבניין המגורים שלהם. הנציגים שלנו יחזרו אליכם, ילמדו את הצרכים וההעדפות שלכם ויציעו לכם את ההסדר המתאים לכל הצדדים. חשוב להדגיש שכל בניין מגורים פועל באופן עצמאי ולפיכך יש שוני מהותי בין ההסכמים השונים.

חברת ניהול

אז מה היה לנו בכתבה:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!