כך תבחרו את חברת הניהול בניין המתאימה ביותר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

תחום ניהול בנייני המגורים הוא אחד התחומים הזוכים בשנים האחרונות לעדנה במדינת ישראל. חברת ניהול בניין אמורה לנהל את הבניין על כל ההיבטים הכרוכים בכך, החל מפעולות ניקיון וטיפולים תקופתיים שגרתיים, עבור דרך טיפולים תקופתיים יסודיים וכלה בשיפוצים המתבקשים בבניין, בעקבות ההתיישנות ופגעי מזג האוויר. בנוסף, ביצוע שיפוצים בבניין המגורים נמצא גם הוא בתחום האחריות של החברה, בכפוף להחלטות שיקבלו דיירי הבניין מקבל השירות.

למרות האמור לעיל, תחום ניהול הבניינים בישראל עדיין איננו מוסדר בחקיקה. כיון שכך, חברות יכולות להגדיר את עצמן כחברות ניהול, כאשר בפועל הן אינן עומדות באמות מידה בסיסיות. מה הן חברת ניהול בניין ואילו שירותים הן מעניקות? כיצד ניתן לזהות חברת ניהול איכותית? במאמר שלפניכם נעסוק בסוגיות הללו בהרחבה.

חברת ניהול בניין – מה זה בעצם ומתי זה כדאי

חברת ניהול בניין הן חברות המעניקות לבניינים שבטיפולן מגוון רחב של שירותים, ברמות שונות. בין השאר, אמונות חברת ניהול בניין על הענקת שירותי ניקיון לבניין, ברמות שונות ובתדירות משתנה על פי הדרישות של הדיירים. לרוב, מתבצע ניקיון פעמיים בשבוע ואפילו יותר. בנוסף לניקיון, תחזוקה, גיזום עצים וטיפול בגינות, אם ישנן, מעניקות החברות הללו שירותים שונים. בין השאר, הם כוללים השכרת נכסים, שיפוצים ואפילו ביצוע שיפורים בבניין, לפי דרישת הדיירים.

חברת ניהול בניין עשויה להעניק שירותים למספר בנייני מגורים או בניינים מסחריים במקביל. כיון שכך, הן מסוגלות להחזיק אנשי מקצוע ברמה גבוהה מכל הסוגים. אנשי המקצוע כאמור הם עובדי החברה, או לחילופין עוסקים מורשים, העובדים איתה באופן קבוע על בסיס מחירים נמוכים או תגמול מכל סוג אחר. כיון שכך, מסוגלת חברת הניהול לתת מענה מיידי לפניות הלקוחות, דם במקרים שבהם מדובר בתקלות אקוטיות הדורשות פתרון מהיר.

כיצד ניתן לזהות חברת ניהול טובה

לפני שבוחרים חברת ניהול בניין, יש חשיבות רבה בביצוע סקר שוק ולהגיע לכמה שיותר לקוחות שנהנו משירותיה הטובים של החברה. ככל שהמלצות טובות יותר, כך הסיכוי גדול יותר שחברת הניהול אכן תעמוד בציפיות ותבצע את עבודתה נאמנה. אם הדבר אפשרי, יש לבקר בבניין כל שהוא שמנוהל על ידי החברה הנבחרת ולראות בעין את איכות העבודה. אם יש אדם שאתם מכירים והוא עובד עם חברה כל שהיא לניהול בניין, כדאי לשאול את דעתו. בנוסף, יש לבחון בשבע עיניים את החוזה שאמור להיחתם עם החברה ולוודא שאין בו חריגות מיוחדות. כהשלמה לאמור לעיל, כדאי לשאול את עובדי החברה עצמם, אם יש להם מה לומר על החברה. עובדים מרוצים מעידים כאלף עדים על אופי החברה. אם העובדים הם מלכתחילה בלתי מרוצים או נמנעים מתשובה, ככל הנראה יש בעיה וכדאי להימנע משיתוף פעולה עם החברה.

אם יש ברצונכם לשכור את שירותיה של חברת ניהול בניין איכותית, זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליכם בהקדם. הם יבדקו את הצרכים ואת ההעדפות שלכם ויתנו לכם הצאת מחיר מתאימה.

חברת ניהול בניין
SAMSUNG CAMERA PICTURES

אז מה היה לנו בכתבה:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!