ליווי חברת ניהול בניין משותף בפרויקט תמא 38

מרביתנו תוהים לגבי הצורך בחברת ניהול בניין משותף, שכן במילים אחרות מדובר בלא אחרת מאשר וועד הבית. ועם זאת, הנוהל 'הקלאסי' של ניהול הבניין על-ידי דיירים המתנדבים לצורך המטלה, הופך עם מרוצת השנים למשימה כמעט בלתי אפשרית.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

נשים לרגע בצד את המבנים המטפסים על לארבע עד שבע קומות, ונתמקד במגדלים שהולכים והופכים לנוף מוכר וידוע באופק העירוני של ישראל. האם וועד הבית אכן יכול להשתלט על למעלה מעשר קומות? מרבית הסיכויים שלא, וגם אם כן, הרי שזוהי משימה לא קלה כלל.

חברת ניהול בניין לליווי פרויקט תמ"א 38

בקצב איטי אך יציב, ניהול בניינים חודר גם לאזורים בהם עד לא מזמן, הנטייה עודנה הייתה להסתמך על וועד בית התנדבותי. דוגמה מופתית לכך ניתן למצוא בפרויקטים מסוג תמ"א 38, אשר יכולים להתברר כאתגר לא קטן כלל וכלל בעבור הוועד.

אם נשים לרגע בצד את המעטפת של קבלת בניין חדש בעל ערך גבוה יותר בשוק הנדל"ן, חזק יותר ועמיד בפני רעידות אדמה, הרי שהתהליך מתחילתו ועד לשלביו האחרונים, רווי באינספור מחלוקות בין הדיירים.

הסתמכות על עורך דין נדל"ן מקצועי אכן יכולה לסייע בנידון, אך מוטב גם להעניק את מושכות ההובלה לידיהם של אנשי מקצוע שכל עיסוקם הוא בניהול הפרויקט ותו לא.

ניהול הפרויקט מתחילתו ועד סופו

שכירתו של עו"ד מספקת את המענה ההרמטי להיבטים המשפטיים, אך איננה עונה על ניהול הפרויקט בכללותו.

הסתמכות על שירותיה של חברת ניהול בניין, מבטיחה למעשה כי כל בעיה וסוגיה שתידון בין דיירים לדיירים, בין דיירים לעורכי דינם או דיירים לקבלן / היזם, תיהנה מכתובת שאליה ניתן יהיה לפנות בכל עת. ההתמודדות אל מול המהמורות והקשיים המתלווים לפרויקט תמ"א 38, יכולה לפחות באופן משמעותי עם מכלול שירותים מקיף.

חשוב לציין: שכירת שירותיה של חברת ניהול בניין משותף תועיל הרבה יותר עוד בשלבי הגישוש הראשונים לקראת כניסתו של המבנה תחת פרויקט תמ"א 38. חברת הכפתור האדום מלווה את הדיירים עוד מבחינת הכדאיות וההיתכנות של פרויקט שכזה, דרך סקירת הקבלן / היזם ועד לליווי בפועל של שלבי הפרויקט וייצוג הדיירים אל מול מקבלי ההחלטות.

דיווחים שוטפים

החל משלבי ביצוע הפרויקט ולאחר שכל ההיבטים המשפטיים נבחנו בקפידה, מטרתה של חברת הכפתור האדום היא להבטיח כי כלל הפרויקט יתנהל תוך שקיפות מוחלטת אל מול הדיירים.

למרבה הצער, יזמים וקבלנים רבים אינם דואגים לעדכן את הדיירים בנעשה, ורואים במבנה כפרויקט הנדסי אישי ותו לא. חברתנו תעמוד על זכויותיכם לקבל עדכונים שוטפים ולהבין את כל שלבי התהליך, אפשרויות לדחייה או קיצור זמני הפרויקט ועוד.

לפרטים נוספים בנושא ליווי פרויקט תמ"א 38, השאירו לנו פניה ונשוב אליכם בהקדם האפשרי.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

איתור נזילות

  מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! שם טלפון אזור שליחה נזילה בבית יכולה להסב נזק מהותי מאוד למבנה עצמו ואי

קרא עוד »

דלתות ברזל כמה עולה

  מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! שם טלפון אזור שליחה אם אתם חושבים על דלתות ברזל לבית שלכם, חשוב מאוד

קרא עוד »

אודות

אנו מציעים לכם חיסכון כספי בניהול הבניין המשותף לחברתנו ניסיון של 10+ שנים בשליווי בניינים משותפים וחיסכון כספי של עשרות אחוזים. אנו מתמחים בחיסכון עלויות בתחום הביטוח של הבניין המשותף שלכם, עלויות חברת הניהול, חיסכון בעלויות חיטוי מאגרי המים שלכם, חיסכון בעלויות חברת הניקיון, חיסכון בעלויות חברת המעליות ועד . פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות

צרו קשר למידע נוסף

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ