מה הכוונה להחזר מס?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

התמזל מזלי לקבל החזר מס העונה. במאמר זה, אתן לך כמה טיפים כיצד לתכנן את החזר המס שלך ומה עליך לעשות כאשר אתה מקבל אותו. אני גם אשתף אתכם בפריטים האהובים עליי שקניתי מכספי החזרי מס! מאפיין נפוץ של מערכת המס בארה"ב הוא החזר של חלק או כל מסי ההכנסה ששולמו על ידי יחיד או תאגיד. רוב התאגידים מקבלים גם החזרים, בעוד שאנשים לא יכולים, מה שמוביל לפרדוקס החזרי המס.

מהם היתרונות בקבלת החזר מס? כיצד תוכל להגן על החזר המס שלך? היכן תוכלו למצוא מידע כיצד להגיש את החזר המס ולעשות זאת ביעילות?

החזר הוא תשלום מס או זיכוי שניתן בחזרה לנישום במקרים בהם הממשלה שילמה אותם ביתר. דרך נפוצה לקבלת החזר מס היא באמצעות הגשת החזר מס. בטופס זה, משלמי המסים יכולים לתת את הפרטים האישיים שלהם כגון הכנסה וניכויים, ו-IRS יקבע אם הם חייבים מסים וכמה הם יצטרכו לשלם. החזרים מונפקים לאחר מכן על ידי שליחת הטופס ואם מדובר בהחזרה מאושרת, מס הכנסה ישלח צ'ק עבור כל מה שדווח כהכנסה על המיסים שלהם.

מהו תהליך החזר מס לעסקים?

זה המקום שבו אדם שולח בחזרה את חלקו ממס העסקים ששילם במהלך שנת הכספים שלו כדי לקבל החזר. הם יכולים להשתמש בו בעסק חדש או בהוצאות אחרות, במקום להעביר אותו לשנת הכספים הבאה.

החזרי מס לעסקים הם רעיון שהופך יותר ויותר פופולרי עם השינויים האחרונים בקוד המס האמריקאי. החל משנת 2018, תוכלו לבקש החזר על מיסי העסק שלכם ותקבלו עד 100% ממה ששילמתם במיסים. נוסף על כך, אם לעסק שלך היו הפסדים, ייתכן שתהיה זכאי גם להחזר מס. כאמור, עסקים יכולים לבקש החזר זה כל עוד הם עומדים בדרישות לכך. כדי לזכות בהחזר,

עסקים חייבים לעמוד בכל שלוש הדרישות:

  • להיות בן פחות מ-12 חודשים
  • יש לך פחות מ-5 מיליון דולר בתקבולים ברוטו
  • להיות חייב כחוק כסף מסוכנות פדרלית או ממלכתית

עסקים בארצות הברית רשאים לתבוע מהממשלה הפדרלית החזר מס של עד 20 אחוז מהשקעתם או 200,000 דולר.

זה לא ממש יוצא דופן שחברה משלמת מסים של אלפי דולרים מדי שנה. עם זאת, במקרים מסוימים, הם לא משלמים כלום והם עדיין מקבלים החזר מהממשלה. מקרה אחד כזה הוא כאשר עסקים יכולים לתבוע החזרי מס לעסקים באמצעות השקעות. החזרי מס לעסקים הם בחלקם תוצאה של כמה שינויים משמעותיים בקוד המס הפדרלי. חוק מודרניזציה ורפורמת מס בקוד משנת 2014 קבע ניכוי של 20% עבור הכנסה עסקית מוסמכת, מה שהוביל לעלייה משמעותית במסים של יחידים, תאגידים ומסי עסקים. מס הכנסה מספק פישוט של התהליך עבור עסקים להגיש בקשה להחזרים מסוג זה. כל מה שצריך הוא טופס בקשה, אותו ניתן למצוא באתר האינטרנט של מס הכנסה תחת "החזרי מס לעסקים".

על מנת לקבל החזרי מס, עסקים צריכים לספק מידע על פעילותם העסקית. הם נדרשים להגיש טופס המכונה החזרה. השימוש בתוכנות מס נמצא בעלייה מכיוון שהן מציעות חישובים אוטומטיים ועוזרות לחסוך זמן. זה חשוב גם לכל עסק שיש לו יותר ממיקום אחד בקליפורניה או בקנדה. בארה"ב, עסקים יכולים להגיש בקשה למקדמה במזומן ובקנדה ניתן להגיש בקשה באמצעות כרטיס אשראי. אם אתה מוכן לעבוד עבור חברה במדינה אחרת, ולחברה שלך אין מיקום שם, ייתכן שתצטרך להגיש בקשה להחזר מס של IRS. הסיבה לכך היא שהמדינה שבה נמצא העסק אולי לא תרצה לגבות מסים מהעסק. במקרה כזה, הגשת החזר תעזור לך לקבל החזר מס או להימנע מקנסות.

למידע נוסף ביקרו באתר שלנו: היחידה להחזרי מס

אז מה היה לנו בכתבה:

בלוג
הכפתור האדום

פינוי תכולת דירה

תהליך ההסרה יכול להיות קשה מאוד ומייסר רגשית. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל הכלים הדרושים לעבודה. תצטרכו מכונית או משאית עם נגרר, ארגזים וחומרי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!