מכניסים אור הבית – ויטרינה דגם 9000 יתרונות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

 

כשנכנסים לבית מעוצב, אחד הדברים שמשפיעים באופן ישיר על האווירה בבית היא כמות האור והחלונות. כשיש חלונות גדולים, חדשים ומעוצבים, הם גם תורמים במראה שלהם לעיצוב הכללי וגם מכניסים אור טבעי ששוטף את החלל. אחד הדגמים המעוצבים והשימושיים למרבית הפתחים הגדולים הוא ויטרינה דגם 9000 של חברת קליל, לוויטרינה דגם 9000 יתרונות רבים עליהם נפרט כאן בהמשך. כשהגעתם לשלב בעיצוב הבית בו עליכם לבחור את סגנון החלונות מחברת המרכז לעבודות אלומיניום

המתמחה בויטרינות, שימו לב לבחור בפתרונות שמתאימים לכם הן ברמה העיצובית לסגנון של הבית והן ברמה הפרקטית.  בזמן שיפוץ או בנייה קל להתקין חלונות מתאימים, אך להחליף חלונות קיימים זה יותר מורכב ומסובך ואנשים לרוב נמנעים מכך, כל שלמעשה החלונות הם החלטה חשובה מאד לטווח הארוך.

 

ויטרינה דגם 9000 יתרונות

ויטרינה דגם 9000 היא למעשה מערכת של חלונות הזזה או דלתות, המתאימה למפתחים בינוניים או גדולים במיוחד. מדובר במערכת חלונות קלאסית, חזקה ועמידה שמתאימה למפתחים גדולים כמו חלונות סלון, דלתות הזזה בסלון וכדומה. העיצוב של ויטרינה זו הוא בקווים מודרניים ישרים כאשר הכנף ומשקוף הדלת מחוברים בזווית של 90 מעלות. לויטרינה דגם 9000 יתרונות רבים ההופכים אותה לפופולרית.

 

  • צבעים – הוויטרינה 9000 קיימת במבחר סוגים של צבעים, גוונים ומרקמים. אפשר לקבל אותה בצבעים יותר גסים, במראה ברזלי ומגורען, בגוונים מודרניים, חלקים ומטאליים, במראה טבעי של אלומיניום ועוד.
  • זיגוגים – אם בחרתם בוויטרינה 9000 תוכלו לבחור בין מגוון סוגי זכוכיות החל מ-4 מ"מ לזכוכית רגילה ועד 36 מ"מ של זכוכית בידודית.
  • תוספות – תוכלו להוסיף לוויטרינה רשתות ממגוון סוגים למניעת כניסת חרקים ותריסים חשמליים או מכניים לבחירתכם במבחר עיצובים.
  • כמות חלונות ונתיבים גמישה – ישנה אפשרות לעצב את הוויטרינה עם כמות חלונות ונתיבים בהתאם לצורך הספציפי.
  • רמת איטום – לוויטרינה 9000 רמת איטום גבוהה המאפשרת איטום טוב מפני מזג האוויר בחוץ.
  • התאמה למפתחים גדולים – הוויטרינה מתאימה למפתחים גדולים במיוחד בזכות היכולת שלה לשאת משקל כבד של זיגוג זכוכית.

היתרונות של ויטרינות עשויות אלומיניום

כשבוחרים ויטרינה דגם 9000 יתרונות נוספים שלה הם היותה עשויה מאלומיניום ובעלת אפשרויות עיצוב רבות. אלומיניום הוא חומר איכותי, חזק ועמיד לאורך זמן שאינו דורש תחזוקה מיוחדת כמו צביעה חוזרת ואינו נוטה להחליד. כיום יותר ויותר חלונות מיוצרים מאלומיניום במקום עץ וברזל בגלל היתרונות הרבים שלו. את האלומיניום תוכלו לבחור לצבוע במגוון צבעים כך שיכול להתאים לכל סגנון.

 

כמה יעלה לי להתקין ויטרינה דגם 9000?
העלות הסופית של התקנת ויטרינה דגם 9000 מושפעת מהמידות הספציפיות, עובי הזכוכית שנבחר, צבע המסגרת שנבחר, כמות הכנפיים ומסלולי הפתיחה וכמות התוספות כמו רשתות, תריסים וכו'. בכלליות ניתן לומר שהמחיר ההתחלתי הוא כ-900 ₪ למטר.

אז מה היה לנו בכתבה:

בלוג
הכפתור האדום

פינוי תכולת דירה

תהליך ההסרה יכול להיות קשה מאוד ומייסר רגשית. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל הכלים הדרושים לעבודה. תצטרכו מכונית או משאית עם נגרר, ארגזים וחומרי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!