משפצים את הבית? אל תשכחו לפנות את הפסולת

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שיפוץ הבית דורש זמן, תשומת לב וכמובן גם כוח אדם אך יש דברים שאסור לשכוח אותם בזמן השיפוץ. אחד מהם הוא עניין פינוי הפסולת. ע"פ החוק בישראל פינוי פסולת הבניין הוא חובה ויש חוקים ברורים לגבי איך ומי אמור לעשות את זה. הנה כמה דברים שאתם חייבים לדעת על פינוי פסולת.

מי אחראי על פינוי פסולת הבניין?

ע"פ החוק בישראל, בעל היתר הבנייה הוא האחראי הבלעדי על פסולת הבניין שלו. מה זה אומר? שאם עברתם על החוק בכך שלא פיניתם את הפסולת או שפיניתם אותה לאתר לא חוקי, גם אם עשיתם זאת בעזרת קבלן פינוי פסולת בניין, אתם אלה שתעמדו למשפט. אז איך מפנים את הפסולת ולאן?

קבלן פינוי פסולת בניין- החברה היחידה שתצטרכו

אין צורך להזמין משאיות בנפרד, עובדים בנפרד ומכולות בנפרד. בכל הקשור לנושא פינוי פסולת בניין  ישנם קבלנים שפינוי פסולת הוא כל מה שהם מתעסקים בו. הם יספקו לכל את כל השירותים שתצטרכו על מנת לפנות את הפסולת שלכם, החל מהבאת מכולות הפינוי אל אתר השיפוצים או הבנייה, דרך אספקת שרוולים לפינוי פסולת (במידת הצורך) ועד לאיסוף הפסולת במשאיות ייעודיות אל אתרי הפסולת החוקיים.

מה הם אתרי פסולת חוקיים?

מדובר באתרים שאושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה. מטרת האתרים האלו היא מיון הפסולת לסוגיה השונים ולאחר מכן למחזר אותה או להטמין אותה, בהתאם למה שניתן לעשות איתה. פסולת שלא מגיעה לאתרים האלו ונשארת במקומות כמו שטחים פתוחים בפאתי ערים, יערות והכי גרוע- בשטחים פתוחים בתוך העיר עלולה לגרום לנזק רב ועל כן העונשים כבדים בהתאם.

לאילו נזקים גורמת פסולת בניין?

פסולת בניין אשר מושלכת באזורי מחייה של בעלי חיים פוגעת בבעלי החיים בצורה קשה. היא עלולה לפצוע אותם, לגרום להם לחנק, להרוס את בתי המחייה שלהם ובקיצור, להרוג אותם. גם הקרקע ומי התהום נפגעים ומזדהמים בעקבות הפסולת. פסולת בניין המושלכת בפאתי ערים ובמיוחד בתוך ערים גורמת לזיהום הסביבה והרס של הנוף הטבעי. בנוסף, הפסולת עלולה להתלקח ולגרום לנזקים רבים: נזקים פיזיים למבנים ולבני אדם ופליטת חומרים רעילים ומסרטנים אל האוויר.

מה עוד חשוב לדעת על פינוי פסולת?

ישנו טופס הנקרא טופס 4 והוא מהווה אישור שיצרתם קשר עם קבלן פינוי פסולת ועם אתר פינוי פסולת. ללא הטופס לא תוכלו להתחבר לתשתיות העירייה, מה שיעכב אתכם בכניסה לנכס החדש. על כן, חשוב לדבר על כך עם הקבלן כבר בהתחלה כדי למנוע עיכובים מיותרים.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בית משותף
בלוג
191natan@gmail.com

איך לבחור חברת אחזקה למגדלי מגורים?

בנייני מגורים זקוקים לתחזוקה שוטפת בדיוק כמו שבעלי הדירות דואגים לתחזוקה האישית בתוך הבתים. הם זקוקים לניקיון שבועי ותחזוקה של מערכות כמו מעליות הבניין, איטום,

קרא עוד »

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ