ניהול בשיטת הכל כלול חברות ניהול ואחזקת מבנים

תופסות בשנים האחרונות את מקומם של ועדי הבית המסורתיים בישראל. ועד הבית הוא תפקיד די ארכאי ומיושן, שהמהות שלו היא ניהול המבנה, בעיקר בכל הקשור בתחזוקה ואחזקה שוטפת. לא אחת קורה שוועדי בתים אינם מתפקדים הרבה מעבר לשגרה, ולעיתים מזומנות קורה שאפילו את הפעולות השגרתיות המתבקשות לשמירת המבנה הוועד מתקשה לבצע. מהן הסמכויות של ועד הבית המסורתי ומדוע קורה שגם בניינים שיש להם ועד בית אינם מתוחזקים כהלכה? כיצד יכולה חברת ניהול ואחזקה לתת מענה לצרכים ולדרישות של כלל הדירים בבניין? בשורות הבאות נעסוק בדרכים לניהול בניין המגורים או המבנה העסקי, באופן שייתן מענה איכותי לדרישות ולצרכים של כלל הדיירים והמשתמשים האחרים בו.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ועד הבית והסמכויות שלו בניהול הנכס

בבנייני מגורים רבים, כמו גם בלא מעט מבנים עסקיים, או מבנים משותפים לעסקים ולמגורים, ניתן למצוא עדיין ועד בית מסורתי. ועד בית חייב להיבחר על ידי רוב הדיירים בבניין, שהם בעלי זכות בחירה. הדבר אומר שדיירים המתגוררים בבניין בשכירות אינם יכולים לבחור לוועד, ולא כל שכן להיבחר אליו. עם זאת, דייר הגר בשכירות ואשר בעל הבית הסמיך אותו בכתב לצורך כך, יכול בהחלט לבחור את נציגי הוועד. חברות ניהול ואחזקת מבנים חייבות גם הן לזכות באמון הדיירים במבנה. עם זאת, הבעת האמון מתבטאת בעצם התשלום המועבר אליהן. כל דייר במבנה חייב להעביר אליהן את התשלום עבור ניהול הנכס, באמצעות הוראת קבע בנקאית או הוראת חיוב באשראי.

הסמכויות של ועד הבית בניהול הנכס מתמקדות בעיקר בכל הקשור בתחזוקה שוטפת וניקיון בבניין ובסביבתו. כשמדובר בשיפוצים או בשיפורים בעסק, הוועד הוא המרכז את הנושא, אבל איננו יכול להחליט בעצמו על ביצוע עבודות כל שהן וזאת בדיוק נקודת התורפה של הוועד. מספיק דייר אחד המתנגד לכל פעולה או נמנע מלשלם את חובותיו לוועד, בכדי לחסום כל יזמה או לכל הפחות לעכב אותה. חברות ניהול ואחזקת מבנים עלולות להיתקל בבעיות דומות, אבל היכולת שלהן להתמודד עם דיירים בעייתיים היא גבוהה יותר.

חברות ניהול ואחזקת מבנים ומתן מענה לדרישות ולצרכים של הדיירים

חברות ניהול אחזקת מבנים ממונה על ידי כלל הדיירים במבנה. לפיכך יש לה יכולת תמרון גבוהה יותר מול דיירים בעייתיים. בתחומים שמלכתחילה מוסכם על הדיירים שיבוצעו על ידי חברת הניהול, הבעיות הן מינוריות. כשמדובר בביצוע שיפוצים ושיפורים במבנה, העברת ההחלטה היא קלה יותר. עצם העובדה שעבור הנציגים של חברות ניהול ואחזקת מבנים החזקת הבניין היא העבודה שלהם, מעניקה להם יתרון עצום על פני ועד, שעבורו השקעה בניהול הבניין תבוא על חשבון זמנו הפנוי, ללא כל תמורה.

אם יש לכם עניין בשירותיהן של חברות ניהול ואחזקת מבנים – זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב לקראת ניהול מסודר ויעיל יותר של בניין המגורים שלכם.

חברות ניהול ואחזקת מבנים

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בלוג
red

אדריכלות ועיצוב פנים בוילות

  מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! שם טלפון אזור שליחה כל תהליך עיצוב, בין שמדובר על עיצוב דירה קטנה ובין

קרא עוד »

אודות

אנו מציעים לכם חיסכון כספי בניהול הבניין המשותף לחברתנו ניסיון של 10+ שנים בשליווי בניינים משותפים וחיסכון כספי של עשרות אחוזים. אנו מתמחים בחיסכון עלויות בתחום הביטוח של הבניין המשותף שלכם, עלויות חברת הניהול, חיסכון בעלויות חיטוי מאגרי המים שלכם, חיסכון בעלויות חברת הניקיון, חיסכון בעלויות חברת המעליות ועד . פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות

צרו קשר למידע נוסף

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!