פירוק פינוי אסבסט בבתים ישנים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

אסבסט הוא חומר מזיק שידוע כגורם לסרטן. הוא שימש במשך מאות שנים ולאנשים רבים עדיין יש אותו בבתיהם או במקומות העבודה שלהם. הסוכנות להגנת הסביבה של ארה"ב (EPA) פרסמה דו"ח חדש שמראה שהחשיפה לאסבסט בארצות הברית הולכת וגוברת. ניתן לייחס זאת לגידול במספר המבנים עם אסבסט ומכיוון שאסבסט אינו אסור יותר. ה-EPA ממליצה לבעלי ומנהלי בניינים לנקוט באמצעי זהירות כדי למנוע חשיפה במהלך עבודות ההריסה.

אסבסט- חומר מסוכן

אסבסט הוא חומר מסוכן שאסור להשתמש בו בשום צורה. זהו נושא מורכב שמשפיע על חיים רבים. פינוי אסבסט הוא עבודה מסוכנת מאוד וחשוב להגן על העובדים. מאמר זה דן בתקנות הקיימות ובאופן אכיפתן. המאמר דן גם כיצד ניתן לבצע פינוי אסבסט בבטחה עם אמצעי בטיחות נאותים ולמידע נוסף בנושא מוזמנים לקרוא באתר היחידה לפינוי אסבסט, כגון מכונות הנשמה, ביגוד מגן ונהלים. אסבסט הוא מינרל טבעי המשמש בחומרי בנייה במשך עשרות שנים. זהו חומר מסרטן ידוע ועלול לגרום לבעיות בריאות חמורות אם לא יוסר כראוי. ההערכה היא שפינוי אסבסט יעלה 2 טריליון דולר עד 2035, מה שהופך אותו לתהליך יקר ביותר. אסבסט הוא חומר מסרטן ידוע והוא היה אחד החומרים התעשייתיים הראשונים הידועים. אסבסט הוא סיב מינרלי שנמצא בשימוש בבנייה מאז שנות ה-1800. תהליך פינוי האסבסט אינו קל והוא עלול להיות מסוכן מאוד לעובדים. הדבר נכון במיוחד כאשר יש להרוס את הבניין, ולכן אנשים מחפשים דרכים חדשות להסרת אסבסט מבלי לעבור על שום חוק ולגרום נזק לעובדיהם. פירוק של פינוי אסבסט יכול להיעשות על ידי שימוש בזרועות רובוטיות, רחפנים.

אסבסט הוא חומר מסרטן

אסבסט הוא חומר מסרטן ידוע שנקשר לסרטן, מחלות ריאות ומחלות אחרות. מאמר זה דן בתהליך פירוק האסבסט בארצות הברית. תהליך פירוק האסבסט כולל פינוי חומרי בידוד, עטיפה של צינורות מתכת או תעלות עטיפה של ציוד חשמלי. זה כולל גם הסרה של כל החומרים הרופפים שנותרו כמו בידוד. שוחרי איכות הסביבה נלחמים כדי לחסל את האסבסט, חומר מסוכן שהוכח כגורם לסרטן ולבעיות בריאות אחרות. במאמר זה הם דנים בדרכים השונות שבהן אנשים יכולים לעזור בפירוק האסבסט. הם גם דנים בצורך שיותר אנשים יהיו מעורבים בקמפיין הזה על ידי חתימה על עצומה ויצירת קשר עם הפוליטיקאים המקומיים שלהם. פירוק אסבסט אינו משימה קלה, אך ניתן לעשות זאת בעזרת אנשים רבים שמוכנים להשקיע מאמציהם מאחוריה.

אסבסט הוא מינרל טבעי המשמש בחומרי בניין כמו בידוד ואריחי רצפה. הוא התגלה לראשונה בסביבות שנת 1784, אך רק בשנות העשרים של המאה הקודמת נעשה בו שימוש נרחב כחומר בנייה. בעבר, נעשה שימוש נרחב באסבסט בגלל עמידותו בפני אש, חום וכימיקלים. אבל עכשיו עם הידע על תכונותיו הרעילות, מדינות רבות מתקדמים לקראת איסור על פרויקטי הבנייה שלהן. אסבסט נקשר למחלות שונות כמו מזותליומה וסרטן ריאות. ארגון הבריאות העולמי מעריך שאסבסט הורג יותר מ-100,000 אנשים מדי שנה ברחבי העולם אסבסט הוא חומר רעיל שעלול לגרום לסרטן, מחלות ריאות ובעיות בריאות אחרות. הוא נמצא לעתים קרובות במבנים ישנים יותר שנבנו לפני שנות ה-80.

ישנן שתי שיטות לפירוק אסבסט

  •  רטוב
  • יבש

השיטה הרטובה כוללת שימוש במים לפירוק הסיבים ואילו השיטה היבשה משתמשת בחום כדי לפרק את הסיבים. פירוק אסבסט הוא תהליך מורכב הדורש תכנון וביצוע קפדניים על מנת למנוע כל סכנה בריאותית או נזק סביבתי.

אז מה היה לנו בכתבה:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!