קבלן חיזוק עמודי בטון

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

חיזוק עמודי בטון

בטיחות היא אולי אחד הנושאים הכי חשובים בכל מה שקשור לתחום הבניה. ככל שהשנים עוברות, עמודי הבטון שעליהם כל הבניין נשען והקירות החיצוניים שלו נפגעים כתוצאה מנזקי הזמן ומנזקי מזג האויר כמו לחות, רוח וגשם.

תפקיד עמודי הבטון בבניין

תפקידם של העמודים הוא לספוג את מרבית המשקל והכובד של הבניין שעומד עליהם. מדובר ברכיב הנדסי שסוחב גם את המשקל של עצמו וגם את המשקל של המבנה שמעליו. כל העומסים הללו מפעילים לחץ אדיר על היסודות ועל עמודי ההמשך. ככל שיש יותר עומס, כך העמודים יהיו עבים וחזקים יותר.

במצב שבו עמודי הבטון אינם עבים וחזקים מספיק, עלול להיווצר מצב של עיוותים אשר יכולים להוביל לסכנה של ממש למבנה כולו.

לא בכדי החלו בשנים האחרונות לשים יותר לב למצב של מבנים ישנים במטרה למנוע התפוררות של טיח וחלקי בטון עד למצב של קריסה ממש. קיימים כמה מצבים עיקריים בהם נדרש לבצע חיזוק מבנה ועיבוי של עמודי התמיכה: הראשון הוא כאשר נראית התפוררות של העמודים הקיימים והשני הוא כאשר נוצר בלאי. בנוסף, יש צורך לבצע שיקום של העמוד, כאשר הברזל שבתוכו נחשף או כאשר העמוד מאבד את הצורה שלו לגמרי. בכל מקרה, אחת ל-15 שנים יש לבצע בדיקה בעמודים ולראות מה המצב שלהם.

חיזוק עמודי בטון- איך זה מתבצע בשטח?

לאחר שאיתרתם בעל מקצוע מתאים, בראש ובראשונה בודקים את הבעיה לעומק ובונים תכנית עבודה מסודרת ומפורטת על פי שלבים בהתאם למפרט הטכני של מהנדס מוסמך אשר מלווה את הפרויקט לאורך כל התהליך. בנוסף, יש להתייחס לדרישות הבטיחות ולתקנים. בשלב הבא, בדרך כלל מבצעים קילוף של הטיח מהעמודים ומוציאים את חלקי הבטון הרופפים. לאחר מכן חושפים את כל חלקי הברזל עם החלודה.

השלבים הבאים כוללים ניקוי מלא של הברזל מקורוזיה והוספת חומר מיוחד המגן ומצפה על הברזל מפני תהליך מחודש של קורוזיה. יש מצבים בהם הברזלים נמצאים במצב שבלתי אפשרי לבצע חידוש של הברזל ואז מחליפים לגמרי את רשתות הברזל ומחדירים רשתות חדשות אל תוך העמודים. יש מקרים שבהם נדרשות לביצוע גם עבודות חפירה. בנוסף, קיימים מצבים בהם נדרש גם לבצע עיבוי של העמודים כלומר יציקה של בטון על הבסיס של העמודים מסביב להם. לסיכום מורחים שכבה של טיח ומבצעים איטום עם חומרים אקריליים מיוחדים.

איך בוחרים קבלן לביצוע חיזוק עמודי בטון?

ובכן, מדובר בעבודה מורכבת שדורשת ידע, ניסיון ומקצועיות רבה. חשוב לבחור אך ורק בבעל מקצוע המבין מה הוא עושה ובעל ניסיון בתחום, שכן לתהליך העבודה ולרמת הגימור השפעה רבה הן על איכות העבודה והן על התוצאה המתקבלת בסופו של דבר מבחינה אסתטית ומבחינה בטיחותית. ההמלצה שלנו היא להיעזר באנשים שאתם מכירים או ברשת האינטרנט במטרה לאתר קבלן מקצועי אשר עושה שימוש בחומרים ובטכניקות מתקדמות המאפשרות לבצע את העבודה ביעילות, יסודיות ומקצועיות מבלי להתפשר על סביבת עבודה בטיחותית ונקייה.

מעוניינים לשמוע עוד מידע על חיזוק עמודי בטון? חברת הכפתור האדום מתמחה בתהליכי שיקום, חידוש ושיפוץ מבנים. אנו עובדים כבר שנים רבות הן עם הסקטור הציבורי: מפעלים, ארגונים, מבני תעשייה, מוסדות ציבוריים, בתי חולים והן עם הסקטור הפרטי: בנייני דירות, בתים פרטיים וכדומה. כל הקבלנים שפועלים תחת חסותנו רשומים ברשם הקבלנים ונחשבים למקצוענים בתחומם.

דרכנו תוכלו להוזיל בצורה משמעותית את עלות השיפוץ ולקצר את זמני העבודה זאת תודות לשימוש בטכנולוגיות מתקדמות, חומרי עבודה איכותיים מבלי להתפשר על רמת הגימור ואיכות העבודה. לפרטים נוספים, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר ונשמח לסייע לכם בתהליך, כולל הוצאת אישורים, ליווי התהליך אל מול הדיירים, ליווי מלא של מהנדס מומחה שלב אחר שלב.

אנו מתחייבים לתוצאות מעולות, עמידה בלוחות זמנים הנקבעים מראש ובמידת הצורך בהסרת צו מבנה מסוכן במטרה להחזיר את חיי הדיירים לסדרם ולאפשר להם להנות מבניין בטוח למגורים. במידת הצורך, ניתן לשדרג את תהליך השיפוץ ולהוסיף עבודות נוספות.

חיזוק עמודי בטון

אז מה היה לנו בכתבה:

בלוג
הכפתור האדום

פינוי תכולת דירה

תהליך ההסרה יכול להיות קשה מאוד ומייסר רגשית. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל הכלים הדרושים לעבודה. תצטרכו מכונית או משאית עם נגרר, ארגזים וחומרי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!