צילום:freepik

שדרוג מראה הלובי בבניין בעזרת צמחיה מלאכותית

הלובי בבניין הוא הדבר הראשון שרואים וככל שהלובי מרשים יותר כך הבניין יראה יותר מעוצב וחמים. צמחיה ופרחים מציעים דרך נהדרת לשדרג את החלל ולהפוך אותו להרבה יותר מזמין ונעים. החיסרון הוא שצמחים אמיתיים יכולים להיות מאתגרים לתחזוקה וטיפול, הם זקוקים למים, אור שמש והמון אהבה מהדיירים. למרבה המזל, כיום ישנן חלופות שנראות לא פחות טוב מהדבר האמיתי. בימינו צמחיה מלאכותית נמצאת בשיא ובעזרתה תוכלו ליצור את המראה הירוק ללא החסרונות הנלווים לגידול צמחים טבעיים.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אין מספיק אור? זו לא בעיה

חללי לובי גדולים הרבה פעמים חסרים את כמות האור הדרושה בכדי לשמור על צמחים אמיתיים בריאים ומאושרים, דבר שאינו מהווה בעיה כלל, כאשר לוקחים בחשבון צמחיה מלאכותית ללובי בניין. העובדה שצמחים מלאכותיים אינם זקוקים לאור מאפשרת לכם להציב עציצים בכל מקום שתרצו. אפשר להניח עציצים מלאים בצמחים מלאכותיים שנשפכים מהתקרה כלפי מטה, או בכוכים מיוחדים ומובנים בבניין. אפשר אפילו להתקין מדפים גבוהים עבור עציצים נשפכים באיזה מקום שרוצים.

עיצוב קיר ירוק

קירות ירוקים גם נחשבים לאלמנט דקורטיבי מרשים וכיום רואים קירות ירוקים בהמון מקומות. אך במקום לעצב קיר מצמחייה טרייה ואמיתית, מה שדורש המון תחזוקה וטיפול, אפשר לעצב קיר ירוק מצמחיה מלאכותית ללובי בניין. הבחירה בצמחיה מלאכותית מאוד משתלמת מבחינה זו, ועם מגוון רחב של אפשרויות בחירה, לצד מראה טבעי לחלוטין, אפשר לעצב קיר ירוק בכל לובי ובהתאמה לכל חזון וסגנון עיצובי.

עציצים מלאכותיים בכניסה

עצים בעציצים יכולים ממש ליפות את הכניסה לבניין ולהוסיף חיוניות והמון קסם. כאשר אין מקום או אפשרות לגדל עציצים או עצים אמיתיים, עצים מלאכותיים יהיו בחירה מושלמת. זה לא אידיאלי לשתול עצים אמיתיים בקרבת מבנה מגורים, כי לא באמת יהיה להם מכות להכות שורש ולפרוח. לכן עצים בתוך עציצים משני צדדיה של דלת הכניסה, או בנקודות שונות בלובי הבניין יוסיפו המון חן, ישדרו עוצמה ויהוו מוקד מרכזי שממנו אי אפשר להתעלם.

סידורי פרחים

סידורי פרחים ופיזורם בנקודות מפתח שונות ברחבי הלובי יהפכו את המראה שלו להרבה יותר מפואר ממה שהוא באמת. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם לפנק את הלובי עם סידורי פרחים ממשי, עשו זאת. המראה של פרחי משי ממש מרהיב הם יהפכו את הלובי למלוטש והיתרון הוא שהם כמעט ואינם דורשים תחזוקה כלל. תוכלו להזמין סידורי פרחים מוכנים או לעצב בעצמכם אם יש לכם כאלו כישורים.

דשא מלאכותי בכניסה ללובי

שימוש בדשא מלאכותי זו אחת הדרכים לעצב את הנוף החיצוני במינימום תחזוקה. אם תרצו שהכניסה ללובי תהיה כמה שיותר מרשימה תוכלו להניח דשא מלאכותי. דשא מלאכותי לא צריך לכסח, הוא אינו צריך השקיה, הוא לא נובל כך שהמראה שלו תמיד ירוק ורענן והוא בעיקר מציע פתרון חסכוני בזמן ובמשאבים.

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בית משותף
בלוג
191natan@gmail.com

איך לבחור חברת אחזקה למגדלי מגורים?

בנייני מגורים זקוקים לתחזוקה שוטפת בדיוק כמו שבעלי הדירות דואגים לתחזוקה האישית בתוך הבתים. הם זקוקים לניקיון שבועי ותחזוקה של מערכות כמו מעליות הבניין, איטום,

קרא עוד »

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ