שיפוץ בית משותף מחיר 30% חיסכון

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

שיפוץ בית משותף מחיר

כשהמילה שיפוץ עולה, ישר יש לנו קונטציות של לכלוך, בלאגן, אבק, רעש וכן… גם לא מעט כסף שעלינו להוציא מהכיס. אבל בואו נסתכל על הדברים הטובים ששיפוץ מבית משותף נותן: השבחת הנכס, שיפור איכות החיים של הדיירים בבניין, שיפור הנראות והאסתטיקה של הבניין ובואו לא נשכח את כל נושא הבטיחות שהוא לא פחות חשוב. מדובר בתהליך ארוך טווח, תהליך חשוב שישפיע על הדיירים כולם ולכן אין להקל בכל ראש ומומלץ להכיר את שיטות התמחור השונות, ממה הן מורכבות וגם להבין לעומק איך מומלץ לבחור קבלן מקצועי שיסייע לנו בתהליך השיפוץ.

אז אחרי שעבדנו קשה בלשכנע את מרבית הדיירים והחלטנו שאנחנו מוציאים את השיפוץ של הבית המשותף לפועל, חשוב כמובן לעשות סקר שוק שיסייע לנו לבחור את הקבלן המתאים. בפוסט הבא נדבר קצת על המחירים של שיפוץ בית ומה בעצם משפיע על המחיר כולו.

שיפוץ בית משותף מחיר – פירוט העבודות השונות

חשוב להבין שכל בניין או מבנה שונה בתכלית מהאחר ולכן לא תמיד עבודת שיפוץ אחת תהיה זהה לשניה. יש הבדל גם בין שיפוץ פנימי הכולל בין השאר עבודות צבע, תחזוקה, שיפוץ של הקומות, חדרי המדרגות והלובי לעומת שיפוץ חיצוני. למשל, עבודות גבס שלא כוללות גם עבודות צבע יעלו בממוצע בין 170 ל- 250 שקלים למטר מרובע אם נכניס בתוך עבודות הגבס גם צבע, שפכטל, תיקונים ופנלים, המחיר יסתכם בעלות של בין 230-320 שקלים למטר מרובע. במידה ואתם צריכים שיפוץ קצת יותר רציני הכולל פירוק של הריצוף כולל הפינוי, המחיר יעמוד בממוצע על עלות של בין 80 ל-120 שקלים למטר מרובע. עבודות הכוללות הריסה ופינוי של בלוקים, קרמיקה וכדומה יעלו בממוצע בין 80 ל-120 שקלים למטר מרובע. כשמתייחסים לעלות לשיפוץ חיצוני, נהוג לתמחר את זה לפי דייר.

המחיר של שיפוץ מסיבי חיצוני הכולל בין השאר חיזוק של העמודים, טיפול בבעית קורוזיה, שיקום העמודים, חידוש מערכת הבידוד והאיטום, החלפת מרזב, שיפוץ הלובי, צביעת חדר מדרגות פנימי, איטום סדקים, החלפת המדרגות, צביעת הדלתות וכדומה יעלה בין 5,000-8,000 שקלים לדייר.

שיפוץ בית משותף מחיר – מי משלם?

היום, יש כל מיני אפשרויות מימון כמו למשל, ניתן לבקש סיוע מהאגודה לתרבות הדיוק שעוזרת ומשתתפת בעלות השיפוץ בעלות של 1,500 שקלים לכל דייר. יחד עם זאת, הרבה פעמים יש כל מיני חברות עירוניות שמקלות עלינו בתהליך התשלום וגם מאפשרות לנו לפרוס את התשלומים עבור השיפוץ. מי שרוצה לבצע שיפוץ עכשיו ולשלם מאוחר יותר, לרוב יכול לעשות את זה.

מה משפיע על המחיר של השיפוץ?

  1. החומרים איתם הקבלן עובד
  2. כמות הדיירים בבניין
  3. מורכבות השיפוץ
  4. הקבלן עצמו, כמה הוא עמוס, כמה הוא מקצועי ומבוקש בשוק

ומה לגבי הקבלן?

אחד הדברים הכי חשובים הוא לבחור קבלן מקצועי לשיפוץ בית משותף. בחירה זו תשפיע על איכות השיפוץ, על רמת הגימור שלו וכמובן על העמידות בזמנים ועל הבטיחות. לכן, חשוב לבחור קבלן מקצועי, הרשום ברשם הקבלנים שהתנסה בעבודות שיפוץ קודמות הזהות לשלכם. מומלץ לבחון עבודות קודמות של הקבלן, לדבר עם לקוחות קודמים ולשאול את הקבלן שאלות מקצועיות כמו מה גובה המקדמה שהקבלן דורש, עם אילו חומרים הוא עובד במהלך השיפוץ, אילו ערבויות וביטוחים יש לו, האם הוא נותן אחריות על השיפוץ ואם כן אז לכמה זמן וכדומה. תמיד מומלץ להשוות בין כמה קבלנים במקביל ואז לקבל החלטה שקולה והגיונית שכמובן לא תושפע אך ורק מהמחיר.

מעוניינים לשמוע עוד מידע על המחיר של עלות שיפוץ הבניין שלכם? חברת הכפתור האדום מתמחה בביצוע עבודות שיפוץ מכל הסוגים לרבות: שיפוץ לובי, שיפוץ חדרי מדרגות, שיפוץ והחלפה של מעלית, חידוש עמודי בטון ושבילים שמובילים לבניין, שיקום גינות, חידוש מערכות איטום ובידוד של הבניין, החלפת מערכת הביוב, הצינורות והאינסטלציה, החלפת מערכת החשמל ועוד. אנו עובדים עם בעלי מקצוע מקצועיים ואמינים בתחום ומתחייבים לעמידה בלוח זמנים, עבודה איכותית, שימוש בחומרי עבודה מתקדמים ואחריות. ניתן לפנות אלינו דרך האתר ולקבוע פגישת ייעוץ מסודרת ללא כל התחייבות מצדכם.

שיפוץ בית משותף מחיר

אז מה היה לנו בכתבה:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!