דלתות ברזל כמה עולה

 

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אם אתם חושבים על דלתות ברזל לבית שלכם, חשוב מאוד שתדעו שכיום ניתן לעצב דלתות ברזל בצורה מרשימה וייחודית.  דלתות ברזל כבר מזמן אינן רלוונטיות רק לשערי כניסה או מקלטים. הן משמשות כיום גם דלתות כניסה לבתים פרטיים. לברזל יש מגוון יתרונות שונים שבגינן דלתות ברזל מהוות כיום דלתות ייחודיות, איכותיות ובעיקר כאלה שכדאי לבחור בהן.

למה דווקא דלת ברזל?

אם אתם תוהים מדוע כדאי לכם לבחור דווקא בדלת ברזל, הנה כמה סיבות לכך:

ראשית כל, דלתות ברזל הן דלתות שאטומות לחום, קור ורעש. הברזל הוא חומר חזק ודלתות הברזל מבודדות עם צמח סלעים, דבר אשר מקנה להם בידוד תרמי ואקוסטי כך שאם אתם גרים על כביש ראשי אין ספק שדלתות ברזל הן הדבר הטוב ביותר עבורכם.

דלתות ברזל של המרכז הישראלי למסגרות עמידות לפגיעות ומכות וזאת בשל העובדה שהברזל הוא חומר חזק ועוצמתי. מדובר על חומר עמיד לפגיעות ומכות ובניגוד לדלת אלומיניום אם הדלת תקבל מכה הדבר לא ייראה באופן ויזואלי.

מעבר לכך, דלת ברזל היא דלת בטוחה יותר וזאת בשל העובדה שהברזל כאמור הוא חומר חזק ועמיד. קשה לחתוך או לחדור ברזל מה שהופך את הדלת לעמידה בפני פריצות. תוכלו לבחור באופן עצמאי את עובי הדלת וכך לקבל דלת עבה יותר מהסטנדרט במידה ותרצו בכך.

יתרון נוסף של דלתות ברזל טמון בכך שניתן לעצב את הדלתות הללו בהתאמה אישית. ניתן לרכוש דלת ברזל מהחברות הגדולות והמוכרות בתחום או לעצב אותה בהתאמה אישית אצל מסגר.

ניתן לצבוע את דלתות הברזל בכל צבע, כך שאם רכשתם דלת ברזל אין זה אומר שהיא חייבת להיות אפורה ומטאלית, אלא היא יכולה להיות בכל צבע שתבחרו.

כמו כן, כאשר מדובר על דלת מברזל מגלוון, מדובר על דלת שעמידה לכל מזג אוויר. ברגע שהברזל עובר תהליך גלוון הוא עמיד לחלוטין בפני תנאי מזג האוויר השונים, הוא לא מחליד ולא מפתח קורוזיה.

כמה יעלו לכם דלתות ברזל

דלתות ברזל מתומחרות בהתאם לכמה פרמטרים:

ראשית כל, בהתאם למידות הדלת מבחינת הגודל שלה, האורך שלה והרוחב שלה.

שנית, כמות האלמנטים והמורכבות של האלמנטים שתבחרו עבור הדלת גם ישפיעו על המחיר.

עובי דלת ברזל גם משפיע על המחיר שלה כאשר ככל שדלת עבה יותר כך יהיה שימוש ביותר חומר ובהתאם לכך המחיר יהיה גבוה יותר.

גם שילוב חומרים בדלת הברזל שאינם ברזל כגון: זכוכית או עץ, יוסיפו למחיר של הדלת.

פרמטר נוסף שמשפיע על המחיר הוא צבע הדלת. אם תבחרו לצבוע את דלת הברזל בצבע אחר, הדבר יעלה לכם יקר יותר.

עוד פרמטר שמשפיע על המחיר הוא האם התבצע גלוון חם או קר לברזל, כאשר גלוון חם יהיה יקר יותר מגלוון קר ועל כן הדלת תהיה יקרה יותר.

 

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

איתור נזילות

  מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! שם טלפון אזור שליחה נזילה בבית יכולה להסב נזק מהותי מאוד למבנה עצמו ואי

קרא עוד »

דלתות ברזל כמה עולה

  מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! שם טלפון אזור שליחה אם אתם חושבים על דלתות ברזל לבית שלכם, חשוב מאוד

קרא עוד »

אודות

אנו מציעים לכם חיסכון כספי בניהול הבניין המשותף לחברתנו ניסיון של 10+ שנים בשליווי בניינים משותפים וחיסכון כספי של עשרות אחוזים. אנו מתמחים בחיסכון עלויות בתחום הביטוח של הבניין המשותף שלכם, עלויות חברת הניהול, חיסכון בעלויות חיטוי מאגרי המים שלכם, חיסכון בעלויות חברת הניקיון, חיסכון בעלויות חברת המעליות ועד . פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות

צרו קשר למידע נוסף

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ